برگزیده های پرشین تولز

ﻧﺮﺥ ﺭﺷﺪ طلاق از ازدواج پیشی گرفت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دوست عزیز شما انسان رو به عنوان یه حلقه از یه زنجیره ی بزرگ تکاملی نگاه کن . پس اساسا انسان نمیتونه از لحاظ رفتار شناسی تافته ی جدا بافته ای از
بقیه موجودات باشه . شما اگه عالم طبیعت رو نگاه بکنی تمام موجودات در حال دست و پا زدن برای زنده موندن هستن . اکثرا در حال میل کردن همدیگه به عنوان
غذا هستن . اصلا قانون جنگل یعنی چی ؟ قانون جنگل یعنی اینکه ضعیف محکوم به فناست. حیوانات در عالم طبیعت یه زندگی کوتاه و پر از درد و رنج دارن . پس
از انسان هم به عنوان موجودی در راستای طبیعت انتظار بهتری نمیشه داشت ( البته منظوم این نیست که ما باید تلاش برای بهتر بودن و پیشرفت کردن رو کنار
بگذاریم ) . حالا این مطلب که شما میگی تمام خشونت زاییده رفتار مردان هستش واقعا کودکانه است انگار که همه طبیعت گل و بلبله و همه مجودات در حال
عشق و عرفان و محبت هستن که جامعه ما به علت رفتار مردها این طوری شده . شما اگه به عالم حشرات و رده های پایین تر حیات نگاه کنی که بعضا خیلی
هاشون هم گرد یه ماده به عنوان ملکه میچرخن نه تنها جنگ و درگیری و خونریزی میبینی بلکه هیچ امتیاز برتری توشون نسبت به گونه های نر سالار پیدا نمیکنی
مثل مورچه ها و زنبورها و .... در خیلی از گونه های عنکبوت ها مثل عنکبوت بیوه سیاه یا حشره راهبک یا ... که ماده جثه درشت تر و قدرت فیزیکی بیشتری نسبت
به نر داره بعد از جفت گیری نر رو زنده زنده میخوره . شما وقتی به رده های بالای تر و یشرفته تر زنجیره تکامل میرسی مثل پستانداران و نخستی ها در اینجاست
که نرها نقش محوری تری پیدا میکنن اونم بدین علت هستش که اگه نر ضعیف تر باشه احتمالا سرنوشت نرهای بالا رو پیدا میکنه . اگه بحث خشونت و جنگ و ظلم
تو انسان ها مد نظرته من میتونم یه سیاهه بلندی از ملکه ها و زن های جنایتکار و ظالم در طول تاریخ رو برات مثال بزنم که ببینی دوران حکومتشون هیچ امتیازی
نسبت به حکمرانی مردها نداره . متاسفانه الان برای روشنفکر بودن باید هی از حقوق زن ها گفت و به همون نسبت هم باید هی مردها رو کوبید و تو سرشون زد
( به جایش باید از حقوق انسان گفت که شامل حال همه هم مرد هم زن هم کودک بشه )
.این عکس پایین هم عکس جالبیه . این عکس همون عنکبوت بیوه سیاه
هستش که بالایی ماده و پایینیه نره که ماده در حین جفت گیری نر میخوره .

مشاهده پیوست 479749

Are You Fu.cking Kidding Me?

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
عن قد حال بهم زنن یه عده #### که واسه ##### وختی 4 نفر آدم دور خودشون میبینن که حالا خانوما هم باشن ، شروع میکن به نطق های به ظاهر زن پرستی و...... آخرشم معلوم میشه هدف فقط #### و #####

بسی جای تاسف - متاسفانه چقدرم زیاد شدن این آدما این روزا

tiamor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
عن قد حال بهم زنن یه عده #### که واسه ##### وختی 4 نفر آدم دور خودشون میبینن که حالا خانوما هم باشن ، شروع میکن به نطق های به ظاهر زن پرستی و...... آخرشم معلوم میشه هدف فقط #### و #####

درسته دوست عزیز
این کاربر Mehdiwol زن پرست و ..س لیس بودنش رو مدتها پیش ثابت کرده بود.

emram

Registered User
لایک‌ها
32
من فکر میکنم امار طلاق بالا نرفته امار ازدواجه که اومده پایین والا

Sent from my GT-N9000 using Tapatalk 2

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
میدونید الان نرخ چقده؟ 150تومن ! بعلـــــــــــــه!! منم از فردا ساپورت میپوشم ..راحت روزی 300 کار میکونم...

حالا شوماها برید بره ماهیی 500تومن جرت بوخورید

browse.php

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
درسته دوست عزیز
این کاربر Mehdiwol زن پرست و ..س لیس بودنش رو مدتها پیش ثابت کرده بود.

پیشاپیش بقیه ی دوستان ببخشند که از چنین الفاظی استفاده می کنم این بی پدر لیاقتش همینه

حروم . زاده ی توله سگ در سایتی که 99.9 درصد کاربراش مذکر هستن زن پرستی چه معنی داره؟ اگه مثل توی سگ پاچه گیر دنبال خودنمایی مقابل جنس مخالف بودم می رفتم سایتی که جنس مخالفش بیشتره

مطمئن باش هر کجا توی سگ لجن زاده بخوایی پاچه بگیری بد جوابتو میدم دفعه ی آخرت هم باشه میایی عن می خوری اگه هم تخم حلال زاده ای با یوزر اصلیت بیا

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

کلا ضعیفه ها اصلا به عارمانهای ما نمیخورن . ما در جمع دوستان خوشیم در جمع ضعیفه ها ناخوشیم (عیمام هومو) :happy:

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
نه ورد نمیخونن ! فقط سالم هستن ! کاری که از دست اکثر پسرای این دوره و زمونه برنمیاد

داداش یه چی میگیا
کلی پسر سالم به اصطلاح تو دوستام میشناسم که دخترا محلشون نمیزارن
همش دنبال پسرای مورد دار یا به قول دوستان لاشی ان

بعدم که سرشون به سنگ میخوره میگن همه پسرا....

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
داداش یه چی میگیا

چه دخترایی ؟؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
داداش یه چی میگیا

منو میگی؟ :D

بعدش که همه حال و حولشون رو میکنن دیگه هیچ کدوم از اون لاShی ها نمیان اینا رو بگیرن بعد میان به ظاهر میگن ما فقططططط میخوام پسر سالم باشه دیگه هیچی نمیخوام!
بعد یه سری اسکل و ندیده هم مثل من و امثال من تا 4 تا داف میبینیم خودمون رو گم میکنیم خر میشیم میریم این جنDeh ها رو میگیریم...
البته خدا رو شکر من از ** درد بترکم هم دیگه گول نمیخورم چون فعلا اصلا فکرم تو ثکث و این چیزا نیست....
من به دختری که قبل ازدواج سkث میکنه نمیگم جنDeh کار خیلی خوبی هم میکنه!! ولی اونایی که همه کار میکنن و بعد یکی برعکس خودشون میخوان(چه نر چه ماده) jenده هستن

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
چه دخترایی ؟؟

کلا هر مدل دختری به اینجور پسرا محل نمیذاره
دخترای Laشی و jenده که تکلیفشون روشنه
میمونه دخترای ساده و آروم که اونا هم دوستی با پسرای اونجوری! رو ترجیح میدن
چون به قول خودشون با اونجور پسرا بیشتر بهشون خوش میگذره
اگه هم از یه پسر مثل خودشون خوششون بیاد هم اینقدر ناز و چس کلاس میذارن واسه طرف که دق میکنه پسره:D
آخه این چه اعتقادیه که جا افتاده که اگه بیشتر ناز کنه یعنی بدست آوردنش سخته و دختره بهتریه؟؟(چیزیدم تو نظریه پردازای این حرفا)

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
کلا هر مدل دختری به اینجور پسرا محل نمیذارهدخترای Laشی و jenده که تکلیفشون روشنهمیمونه دخترای ساده و آروم که اونا هم دوستی با پسرای اونجوری! رو ترجیح میدنچون به قول خودشون با اونجور پسرا بیشتر بهشون خوش میگذرهاگه هم از یه پسر مثل خودشون خوششون بیاد هم اینقدر ناز و چس کلاس میذارن واسه طرف که دق میکنه پسره:Dآخه این چه اعتقادیه که جا افتاده که اگه بیشتر ناز کنه یعنی بدست آوردنش سخته و دختره بهتریه؟؟(چیزیدم تو نظریه پردازای این حرفا)
یه مدل دیگه از دخترا هم هستن که اصلا به دوستیهای قبل از ازدواج اعتقادی ندارن !!!

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
بله . فقط یه شب با پسره میخوابن و بعدم باهاش کات میکنن . با کسی دوست نمیشن .
منظورم این مدل از دخترها نبودن چون در پست #174 بهشون اشاره شده ! منم همون پستو نقل قول کردم اگر توجه میکردین

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
کولن خصلت ایرانی ها همینه ..جنس مخالف میبینن رَم میکنن...رَم کردن همان آمار SexualAbuse و طلاق هم همان

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
منظورم این مدل از دخترها نبودن چون در پست #174 بهشون اشاره شده ! منم همون پستو نقل قول کردم اگر توجه میکردین

همچین دخترایی وجود ندارن!! منظورم اینه که هستن دخترایی که تحت تاثیر یه سری حرف ها میترسن با پسرا دوست بشن ولی بالاخره تجربه اش میکنن یه وقتی
فکر نکنم الان دیگه مثبت ترین دختر هم باشه که قبل از ازدواج با پسری دوست نشده باشه

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
همچین دخترایی وجود ندارن!! منظورم اینه که هستن دخترایی که تحت تاثیر یه سری حرف ها میترسن با پسرا دوست بشن ولی بالاخره تجربه اش میکنن یه وقتیفکر نکنم الان دیگه مثبت ترین دختر هم باشه که قبل از ازدواج با پسری دوست نشده باشه
این نظر شماست
کولن خصلت ایرانی ها همینه ..جنس مخالف میبینن رَم میکنن...رَم کردن همان آمار SexualAbuse و طلاق هم همان
همه جای دنیا همینه

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
همه جای دنیا همینه

بله جاهای دیگه دنیا طرف که نَر باشه تا 18سالگی کاراشو انجام میده دستشو میشوره میره دیگه با 28سال سن نمییاد تو پیاده رو دون بپاچه

پیاده رو شده دیگه ب مال ب مال جا نیست آدم رَد بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا