برگزیده های پرشین تولز

ﻧﺮﺥ ﺭﺷﺪ طلاق از ازدواج پیشی گرفت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
آخ چون دخترا از پسرا خواستگاری کنن:D
از خیابون رد بشیم هیدخترا با ماشین واسمون بوق بزنن:lol:
ما هم بهشون *** بزنیم:lol:

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
آخ چون دخترا از پسرا خواستگاری کنن:D
از خیابون رد بشیم هیدخترا با ماشین واسمون بوق بزنن:lol:
ما هم بهشون *** بزنیم:lol:

SomeBodyFuckMe

میخوای لینک ویدئو مزاحمین خیابونیمو بذارم؟ :D

suzukii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
وجدانن هفته پیش کنار خیابون منتظر بودم یهو یه پرشیا جلوم ترمز کرد سه تا دختر توش بود :D
ولی هماهنگ نبودن

اون که صندلی عقب بود که خجالتی بود سرخ شده بود
اونی که کناره راننده نشسته بود هی خجالت وار باز نگاه میکرد بهم میخندید هی به راننده ـه میگفت برو برو...:D
فقط گویا راننده ـه یکم تنش میخارید
خلاصه در کل هماهنگ نبودن یه 20 ثانیه وایسادن بعد رفتن منم به خاطر عدم شناسایی شون اقدامی انجام ندادم
معلوم نبود واقعیه سرکاریه دوربین مخفیه چیه :D

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
جدای از این مباحث روی بعضی آقا پسرا هم برای من جالبه:

مثلا طرف نه خونه داره نه ماشین و نه حقوق میره خواستگاری
بعضا هم جواب مثبت میگیرن!

یه دوستی دارم اقتصاد میخونه رفت خواستگاری و مثبت گرفت
نه خونه داره نه ماشین و نه حقوق و نه سربازی البته باباش خونشو براش میگیره و ماهیانه بهشون یه پولی میده
رشتشم که در پیته هیچ کاری واسه اقتصاد نیست برای فرار از سربازی رفت
اصلا روایت داریم اقتصاد مال خر است

یعنی خاک بر سر خانواده ای که به این مثبت داد
انقدر جوون مفت خور
آخه من خود شخصا خجالت میکشم بدون هیچ کدوم از این مواردی که بالا گفتم برم خواستگاری یا اصلا غرورم جریحه دار میشه بابای دختره بپرسه بگه کارت چیه بگم بیکارم بابام پولمو میده

ولی بعضیا رو تو دوستام میبینم دهنم باز میمونه:)

نمیدونم اینا چطور جواب مثبت میگیرن!
جواب مثبت به کنار با این جریحه دار شدن غرور اصلا نمیشه کنار اومد!

رفیق اگه بدون اون مورد خجالت میکشی باس وایسی تا ۴۵ سالگی‌ شاید اون موردها یکی‌ ۲تاش اوکی شد واست

از غرورو اینام نگو اریک جان که دیگه الان شده داستان اینا!

خیلی‌ همه‌چیز اوکی که فقط همین یه مورد غرورو خدشه دار می‌کنه؟!

suzukii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
رفیق اگه بدون اون مورد خجالت میکشی باس وایسی تا ۴۵ سالگی‌ شاید اون موردها یکی‌ ۲تاش اوکی شد واست

از غرورو اینام نگو اریک جان که دیگه الان شده داستان اینا!

خیلی‌ همه‌چیز اوکی که فقط همین یه مورد غرورو خدشه دار می‌کنه؟!

اره داداش من کلا مغرور و منطقی ام(منطقی به معنی به دور از احساس) و خودبرتر بین!:D
به شدتم از چاپلوسی و کارای غیر منطقی بدم میاد

یعنی اگه یه دختره بهم جواب رد بده میگم به درک دست بالا دست زیاده یکی دیگه بعدشم میر*ینم به دختره
ولی یه دوست دارم پارسال دختره بهش جواب رد داد یارو چت کرد میرفت تو حیات خوابگاه زیر بارون میخوابید بعد یهو زل میزد به یه جا بعد داد میزد و... :D
به شدت پایه سرکار گذاشتنم
یعنی لذتی که در سرکار گذاشتن دخترها هست در سرپا گذاشتن اونها نیست
biggrinsmiley.gif

یعنی حاضرم 5 کیلومتر پیاده برم ولی به یکی از دوستام رو نزنم بگم منو تا اونجا ببر سر راهت
کلا سیستمم طوریه که همه اطرافیانم وابسته به من باشن و من وابسته به کسی نباشم!

یعنی وارد کار / تیم / گروه / .... نمیشم مگه اینکه جز برترین هاش باشم
همین هفته پیش یکی از رفقا یه گروه مختلطه توپ پره در و داف داره گفت بیا کوهنوردی ولی چون لوازم نداشتم فعلا باهاشون نرفتم تا یه ست کامل کوهنوردی بگیرم
بعد تو عکسا میبینی طرف با لباس خیابونش رفته کوهنوردی!

کلا همه چیم باید تکمیل باشه تا وارد کاری بشم
مثلا برای شام دعوت بشم عطر خوب دم دست نداشته باشم تا بزنم نمیرم!

اصلا نیش ، کنایه ، تمسخر ، تیکه و... رو تحمل نمیکنم

اینا چیزای در پیته که برام خیلی مهمه
چه برسه که بابای دختر مورد علاقم بگه خونت کو و من جوابی نداشته باشم
این یعنی برای من فاجعه!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اره داداش من کلا مغرور و منطقی ام(منطقی به معنی به دور از احساس) و خودبرتر بین!:D
به شدتم از چاپلوسی و کارای غیر منطقی بدم میاد

یعنی اگه یه دختره بهم جواب رد بده میگم به درک دست بالا دست زیاده یکی دیگه بعدشم میر*ینم به دختره
ولی یه دوست دارم پارسال دختره بهش جواب رد داد یارو چت کرد میرفت تو حیات خوابگاه زیر بارون میخوابید بعد یهو زل میزد به یه جا بعد داد میزد و... :D
به شدت پایه سرکار گذاشتنم
یعنی لذتی که در سرکار گذاشتن دخترها هست در سرپا گذاشتن اونها نیست
biggrinsmiley.gif

یعنی حاضرم 5 کیلومتر پیاده برم ولی به یکی از دوستام رو نزنم بگم منو تا اونجا ببر سر راهت
کلا سیستمم طوریه که همه اطرافیانم وابسته به من باشن و من وابسته به کسی نباشم!

یعنی وارد کار / تیم / گروه / .... نمیشم مگه اینکه جز برترین هاش باشم
همین هفته پیش یکی از رفقا یه گروه مختلطه توپ پره در و داف داره گفت بیا کوهنوردی ولی چون لوازم نداشتم فعلا باهاشون نرفتم تا یه ست کامل کوهنوردی بگیرم
بعد تو عکسا میبینی طرف با لباس خیابونش رفته کوهنوردی!

کلا همه چیم باید تکمیل باشه تا وارد کاری بشم
مثلا برای شام دعوت بشم عطر خوب دم دست نداشته باشم تا بزنم نمیرم!

اصلا نیش ، کنایه ، تمسخر ، تیکه و... رو تحمل نمیکنم

اینا چیزای در پیته که برام خیلی مهمه
چه برسه که بابای دختر مورد علاقم بگه خونت کو و من جوابی نداشته باشم
این یعنی برای من فاجعه!

همین رفتارت باعث می‌شه با کسی‌ نتونی رفیق باشیو‌ اون طرفم تورو نخوادو خودشو باباش ازت خونه ماشینو مهریه بخوان!

suzukii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
همین رفتارت باعث می‌شه با کسی‌ نتونی رفیق باشیو‌ اون طرفم تورو نخوادو خودشو باباش ازت خونه ماشینو مهریه بخوان!

چکار کنم دیگه داداش رفتاریه که شکل گرفته
نمیتونم با بالاتر از خودم کار یا زندگی کنم
همیشه باید خودم بالایی باشم
شاید حرف شما درست باشه ولی با روحیه من وابستگی و کم اوردن سازگار نیست

اصن شرمم میاد کسی به رایگان برام کاری کنه

Dr.Mass

Registered User
لایک‌ها
887

سعید جان با همه احترامی که برا شما قائلم ، بعضی نخواستنا ارزشش بیشتر از خواستناست .

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سعید جان با همه احترامی که برا شما قائلم ، بعضی نخواستنا ارزشش بیشتر از خواستناست .

میدونم چی‌ میگی‌ رفیق اما سؤ تفاهم نشه من نظرم این نیس ک یکی‌ دور از جون مفت خورو لا‌ابالی باشه واسش همه چی‌ مهیا کنن! اصلا اینجور زندگی‌ رو فقط افراد بی‌ تفاوتو بی‌ خاصیت میخوان!

اما کسی‌ هست ک داره تلاش می‌کنه زحمت میکش همه جور می‌خواد زندگی‌ کنه اما خوب علی‌رغم همه تلاشش نمی‌تونه از پس همه مسائل بر بیاد..حالا توی این شرایط بنظرم کمک گرفتن از دیگران خیلیم خوب چه برسه که اون دیگران فامیله خودت باشن چه خانواده خودت چه خانواده همسرت

اما خوب بعضیام شاید دوس نداشته باشن این مدل رو که اونم باز سلیقه ایو بسته به شرایط

Imanjj

Registered User
لایک‌ها
3,063
[h=1]زنان مطلقه در ایران دو برابر مردان شدند[/h]
Banker - یک رفتار شناس گفت: روزانه ۴۱۱ زن پس از طلاق مطلقه می شوند و امار این افراد در کشور در مرز هشدار است.

به گزارش بنکر (Banker)، دکتر مجید ابهری اظهار داشت:با توجه به افزایش 13 درصدی طلاق و کاهش 1.5 درصدی ازدواج در کشور آمار زنان مطلقه و مردان جدا شده به مرز هشدار رسیده است. در حال حاضر میزان زنان مطلقه نسبت به مردان جدا شده دو برابر است. علت این موضوع از نگاه رفتار شناسان نیز تجدید فراش مردان بعد از طلاق است.
وی ادامه داد: در حال حاضر سالانه 70 هزار طلاق در کشور ثبت می شود که براین اساس هر ساعت 17 طلاق در کشور رخ می دهد. این درحالی است که از این میزان 12 هزار طلاق در تهران به ثبت می رسد.
به گفته این رفتار شناس این معظل اجتماعی با همایش،جلسه،مقاله و مصاحبه حل نمی شود و دلیل وقوع این طلاق ها نیز همسرگزینی اشتباه،مشکلات اقتصادی ،تورم، اعتیاد و کمبود مسکن است.
وی با اعلام اینکه تنش ناشی از اخبار داخلی در سطح جامعه تاثیر گذار است، تاکید کرد: به عنوان مثال وقتی مقامات اعلام می کنند آمار رسمی تورم 40 درصد است،دیگر نمی توان بهانه نقطه به نقطه یا خط به خط را برای توجیه آن آورد و این مسئله در جدایی زوج ها تاثیر گذار می شود.
ابهری افزود:نهادهای متولی،خانواده ها و رسانه ها باید در یک جهاد اجتماعی در راستای کاهش طلاق حرکت کرده و صدا و سیما نیز برنامه 90 اجتماعی را راه اندازی کرده تا شاید از این طریق بتوان کاری را انجام داد. کمکی که برنامه 90 به فوتبال و سایر رشته ها ها کرد بر هیچ کس پوشیده نیست و در حوزه اجتماع نیز باید چنین اقدامی انجام شود./مهر

webster.

Registered User
لایک‌ها
94
اگر مردی به زنی آسیبی برساند لایق زندگی نیست , زن ها رام کننده ی طبیعت وحشی مردها هستند!

مردها خوى وحشى گرى دارند؟؟
ببخشيد مگر شما کجا زندگى ميکنيد که اينچنين مردهايى رو ديديد؟

Sent from my HTC One SV

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یه بار یه پیرزنی حرف قشنگی زد گفت : مرد به غیرتش زن به نجابتش
دو صفتی که در حال محو شدن هستن :thumbsdow

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
زنان مطلقه در ایران دو برابر مردان شدند

Banker - یک رفتار شناس گفت: روزانه ۴۱۱ زن پس از طلاق مطلقه می شوند و امار این افراد در کشور در مرز هشدار است.

به گزارش بنکر (Banker)، دکتر مجید ابهری اظهار داشت:با توجه به افزایش 13 درصدی طلاق و کاهش 1.5 درصدی ازدواج در کشور آمار زنان مطلقه و مردان جدا شده به مرز هشدار رسیده است. در حال حاضر میزان زنان مطلقه نسبت به مردان جدا شده دو برابر است. علت این موضوع از نگاه رفتار شناسان نیز تجدید فراش مردان بعد از طلاق است.
وی ادامه داد: در حال حاضر سالانه 70 هزار طلاق در کشور ثبت می شود که براین اساس هر ساعت 17 طلاق در کشور رخ می دهد. این درحالی است که از این میزان 12 هزار طلاق در تهران به ثبت می رسد.
به گفته این رفتار شناس این معظل اجتماعی با همایش،جلسه،مقاله و مصاحبه حل نمی شود و دلیل وقوع این طلاق ها نیز همسرگزینی اشتباه،مشکلات اقتصادی ،تورم، اعتیاد و کمبود مسکن است.
وی با اعلام اینکه تنش ناشی از اخبار داخلی در سطح جامعه تاثیر گذار است، تاکید کرد: به عنوان مثال وقتی مقامات اعلام می کنند آمار رسمی تورم 40 درصد است،دیگر نمی توان بهانه نقطه به نقطه یا خط به خط را برای توجیه آن آورد و این مسئله در جدایی زوج ها تاثیر گذار می شود.
ابهری افزود:نهادهای متولی،خانواده ها و رسانه ها باید در یک جهاد اجتماعی در راستای کاهش طلاق حرکت کرده و صدا و سیما نیز برنامه 90 اجتماعی را راه اندازی کرده تا شاید از این طریق بتوان کاری را انجام داد. کمکی که برنامه 90 به فوتبال و سایر رشته ها ها کرد بر هیچ کس پوشیده نیست و در حوزه اجتماع نیز باید چنین اقدامی انجام شود./مهر

نصف بیشتریش برا پوله

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
زیاد هستن خانواده هایی که میگن پسر فقط سالم باشه همین ...اما حرف شما هم صحیحه....

داداش تازه این خوبه

یکی دیگه میشناسم خونه هم باباش بهش نداد
تیپ و قیافه خاصی هم نداشت
یعنی اصلا خونواده پسره بهش هیچی ندادن فقط یه مراسم عروسی براش گرفتن
یعنی کلا آس و پاس بود رفت خواستگاری
دانشجو بود فقط یه جا تدریس میکرد ماهی 300 تومن میگرفت
یعنی خونه ای که الان زندگی میکنن ماله پدر دخترست
جهیزیه هم که دختره داد
ماشینم نداشت پدر دختره براش وام گرفت این فقط قسطاشو بده
تازه هر جا کم میارن باز خونواده دختره کمک میکنن
دختره هم از همه نظر اوکی بود

آخه من موندم اینا چکار میکنن
ورد میخونن دختره مردم رو عاشق میکنن چکار میکنن

بعد جدا از اینا بگو تو با هر کمکی که خونواده دختره بهت میکنه غرورت جریحه دار نمیشه
اصلا چیزی به اسم غرور داری؟
نه ورد نمیخونن ! فقط سالم هستن ! کاری که از دست اکثر پسرای این دوره و زمونه برنمیاد

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مردها خوى وحشى گرى دارند؟؟
ببخشيد مگر شما کجا زندگى ميکنيد که اينچنين مردهايى رو ديديد؟

Sent from my HTC One SV

اشکول جان این دیالگو توی یه فیلم وسترن دیدم , حقیقت محض هم هست یه نگاه به تاریخ دیکتاتوران و جنایتکاران بنداز که بیشتر از چه جنسی بودن

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
نَر جماعت ذاتش خرابه..........

اونم ب خاطر وجود خرطوم و میل توپ های زیرش

عمو میتی فیلم وسترن رو چیرا میبری زیر فَشار! صدهاسال قبل همین شیعه ها ثابت کردن

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
اشکول جان این دیالگو توی یه فیلم وسترن دیدم , حقیقت محض هم هست یه نگاه به تاریخ دیکتاتوران و جنایتکاران بنداز که بیشتر از چه جنسی بودن

دوست عزیز شما انسان رو به عنوان یه حلقه از یه زنجیره ی بزرگ تکاملی نگاه کن . پس اساسا انسان نمیتونه از لحاظ رفتار شناسی تافته ی جدا بافته ای از
بقیه موجودات باشه . شما اگه عالم طبیعت رو نگاه بکنی تمام موجودات در حال دست و پا زدن برای زنده موندن هستن . اکثرا در حال میل کردن همدیگه به عنوان
غذا هستن . اصلا قانون جنگل یعنی چی ؟ قانون جنگل یعنی اینکه ضعیف محکوم به فناست. حیوانات در عالم طبیعت یه زندگی کوتاه و پر از درد و رنج دارن . پس
از انسان هم به عنوان موجودی در راستای طبیعت انتظار بهتری نمیشه داشت ( البته منظوم این نیست که ما باید تلاش برای بهتر بودن و پیشرفت کردن رو کنار
بگذاریم ) . حالا این مطلب که شما میگی تمام خشونت زاییده رفتار مردان هستش واقعا کودکانه است انگار که همه طبیعت گل و بلبله و همه مجودات در حال
عشق و عرفان و محبت هستن که جامعه ما به علت رفتار مردها این طوری شده . شما اگه به عالم حشرات و رده های پایین تر حیات نگاه کنی که بعضا خیلی
هاشون هم گرد یه ماده به عنوان ملکه میچرخن نه تنها جنگ و درگیری و خونریزی میبینی بلکه هیچ امتیاز برتری توشون نسبت به گونه های نر سالار پیدا نمیکنی
مثل مورچه ها و زنبورها و .... در خیلی از گونه های عنکبوت ها مثل عنکبوت بیوه سیاه یا حشره راهبک یا ... که ماده جثه درشت تر و قدرت فیزیکی بیشتری نسبت
به نر داره بعد از جفت گیری نر رو زنده زنده میخوره . شما وقتی به رده های بالای تر و یشرفته تر زنجیره تکامل میرسی مثل پستانداران و نخستی ها در اینجاست
که نرها نقش محوری تری پیدا میکنن اونم بدین علت هستش که اگه نر ضعیف تر باشه احتمالا سرنوشت نرهای بالا رو پیدا میکنه . اگه بحث خشونت و جنگ و ظلم
تو انسان ها مد نظرته من میتونم یه سیاهه بلندی از ملکه ها و زن های جنایتکار و ظالم در طول تاریخ رو برات مثال بزنم که ببینی دوران حکومتشون هیچ امتیازی
نسبت به حکمرانی مردها نداره . متاسفانه الان برای روشنفکر بودن باید هی از حقوق زن ها گفت و به همون نسبت هم باید هی مردها رو کوبید و تو سرشون زد
( به جایش باید از حقوق انسان گفت که شامل حال همه هم مرد هم زن هم کودک بشه )
.این عکس پایین هم عکس جالبیه . این عکس همون عنکبوت بیوه سیاه
هستش که بالایی ماده و پایینیه نره که ماده در حین جفت گیری نر میخوره .

black-widow_1.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا