برگزیده های پرشین تولز

10 میلیون سرمایه دارم واسه کار راهنمایی میخوام.

abojj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من 10 میلیون سرمایه دارم و نیاز به راهنمایی دارم که تو چه کاری سرمایه گداری کنم. رشته درسیم هم کامپیوتر اگه شغل جدید کامپیوتری هم باشه که بهتر

hossputer7.8

Registered User
لایک‌ها
141
اگه ماشین نداری با یک دو نشون بزن

یه پراید بخر با کله ده تومن و باش بگرد و دور دورتو کن و زید بازیتو کن و در کنارش تاکسی سرویس کار کن

اگه درست کار کنی ماهی ۱ ت شیرین سوده خالصه ماهیم ۲۰۰ خرج ماشینت کنار بزار . میبنی یهویی جلو بندی و جعبه فرمونت مراب میشن ۵۰۰ خرجشه و میگی من این ماه ۲۰۰ کار کردم اولای ماهه ۵۰۰ بدم جلو بندیو جعبه فرمون ؟ پس کاره مضریه در صورتی که نه باید یه حساب باز کنی ماهی ۲۰۰ بریزی توش و مثله مرد خرجش نکنی ماشینت بیمه خواست سه ماهشو میدی بیمه میکنی . یک ماهشو میدی یک جفت لاستیک یا چهار تا لاستیک دسته دو تمیزز میگیری

مدیریت میخواد تاکسی سرویس

بیمه بدنه هم میخواد و بیمه ی تاکسی سرویسش کنی اگه کسی رو کشتی بیمه وگرنه پولتو نمیده فکر کنم و بدبخت میشی بعضیا میگن گیر نمیدن ولی ۲۵۰ ت بیمه بدنت میشه ماوالتفاوته بیمه ثالث که بشه تاکسی سرویس هم ۸۰ تومنی هست
و اما کار . باید شیرین روزی ۸ ساعت باش کار کنی روزی ۸ تا ۱۰ ساعت باید تاکسی سرویس باشی

و اگه میخوای با این ده تومنت بدون کار کردن پول دراری بدش بانک ماهی ۱۵۰ ت چقدر بت میدن؟

و اگه دنباله کاری هستی که با ده تومن بدون کار کردن پول دراری خیلی احتمالش کمه بتونی به ماری برسی رفیق مگر در موارد خواص و دورن ای و علکین اکثرا و دوره ایه و اینکه خیلی ممکنه پولت بسوزه
راهیو برو فقط پولت نسوزه الان پولتو تو نت مرج کنی پولت سوختست یا بری جنس بنحل مثله جا کلیدیو ... بخری فکر کنی کسی میخره مثال میزنم نه واقیی

بگیم دانشجویی دو ماهو کار نکنی سالو ده ماه بگیریم خوب کار کنی ماهی ۱ ت جم کنی یه ساله صد در صد سود دادی ماشینتم ده تومندخریدی ۸ تومن اون موقع میره ۸۰ ٪ اینطور سود کردی

ولی مرد میخواد تاکسی و ماشین روش کار کردن سره سه ماه زده میشی مرد میخواد این کاره

بقیه شغلا هم شانسین و احتمال سوختن کله پولت زیاده. فقط پولتو نسوزون . مثلا بدیش دسته کسی ماه بعد ۱۵ بت بده سوختست یا ...

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
به نظرم برو بازار و یه مدت کارمندی-شاگردی کن و کار یاد بگیر قلق یاد بگیر و اگه بچه خوبی و پاکی باشی میتونی ظرف دو تا سه سال کلی اعتبار تو بازار کسب کنی و همین اعتبار میتونه کلی جلوت بندازه...
میگن به طرف ماهی نده بلکه ماهی گرفتن یادش بده...
پولتو بذار بانک و برو بازار کار یاد بگیر...بازار لوازم آرایشی و عطر یا ....

abojj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرفتون درسته اما من میخوام خودم کار رو شروع کنم، لطفا ایده کاری پیشنهاد بدید

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
سلام من 10 میلیون سرمایه دارم و نیاز به راهنمایی دارم که تو چه کاری سرمایه گداری کنم. رشته درسیم هم کامپیوتر اگه شغل جدید کامپیوتری هم باشه که بهتر
کجای ایران عزیز هستی؟

بالا