برگزیده های پرشین تولز

100% عملی بالا بردن فضای رم و سرعت گوشی (آموزش)

emimob

Registered User
لایک‌ها
23
**** بالا بردن فضای رم و سرعت گوشی ****
خب اگه از فضای کم رم شکایت دارید که تو همه ی گوشی های حال حاضر 512 مگابایتی این مشکل دیده میشه 1. استفاده از برنامه task killer و برنامه autokiller memory optimizer pro هست این دوتا برنامه رو مکمل هم باید نصب کنید البته به جای task killer برنامه های دیگری هم هستد اما من شخصا این برنامه رو قبول دارم ویجکت هم داره واسه kill کردن, برنامه دوم برای اجرای تنظیمات بهتر گوشی نیاز به روت داره و هیچ مشکلی هم برای گوشیتون در روت کردن پیش نمیاد برنامه auto task..... رو که نصب کنید چند روش داره پیشفرض داره واسه کشتن برنامه( من میدونم زمانی که گوشی پر میشه رم دیگه از 140 به صورت خالی خالی در صورت kill کردن بیشتر نمیشه )
اما این برنامه کاری میکنه تا حتی 250 تا هم شما مموری خالی میتونید داشته باشید
یکی دیگه از option های این برنامه اینه (جوری که خوندم ) واسه گوشی های unroot هم تنظیمات داره
برنامه ها در ضمیمه قابل دانلود است

ولی چون من گوشی رو روت کردم بنا رو میذاریم به روت بودن گوشی

مرحله 1 در صورت تمایل
روت کردن گوشی
دوستانی که بلد نیستن روت چیه میتونن تو گوگل سرچ کنن و اطلاعات کافی رو پیدا کنن
مرحله 2
نصب autokiller memory optimizer pro
آموزش:
در برنامه در tab اول به نام memory
2 گزینه هست
sysytem information که از اسمش معلومه چیه و قسمت دوم که این مکان رو ما کار داریم change داره و advanced
اون گزینه که change داره واستون شما مشخص میکنید که برنامه تا چه میزان رم شما آزاد بشه که
چند گزینه داره که مانند -otimum - system default که بنا به نیازتون با توجه به عدد رو به رو میذارین که به طبع اولین گزینه کمترین میزان و آخرین گزینه بیشترین میزان هست من خودم از یکی به آخر استفاده میکنم( 160- 150 جلوش نوشته ) خب اون رو میزنید رو گزینه ای که لازم دارید
قسمت دوم هم که dvanced داره انگار واسه کاربر unroot هست و تنظیم دستی
و باقی tab ها هم واسه کشتن برنامه ای باز و سیستمی هست که نیاز به توضیح نداره
مرحله 3
نصب برنامه task killer
ویجکت هم داره بذارید رو صفحه
و هر زمان لازم هست روش بزنید
مطمئنم باورتون میشه که فضای بیشتری پیدا میکنه رم(نسبت به قبل )

نکته : بعد از kill کردن برنامه ها تمامآ بسته میشن پس اگه نمیخواید برنامه خاصی بسته شه اون برنامه رو در تسک کیلر ignor کنید یا اگه نمیخواین برنامه ها در صورت خاموش شدن صفحه kill بشن تو برنامه auto task killer در قسمت تنظیمات system setting تیک enable kill one click رو بردارید
واسه کار بر های روت : اگه برنامه های که به صورت پیشفرض نصب هستن رو لازم ندارید با برنامه هایی در این زمینه هستند پاکشون کنید ( مثل فیسبوک که فیل..تر هست یا گوگل پلاس )

تست شده روی گوش های: SAMSUNG GALAXY W - SONY XPERIA RAY
برنامه های لازم در ضمیمه قابل دانلود است

از سرعت و فضای بیشتر رم لذت ببرید
مطلب بدون کپی برداری از تجربه شخصی من هست دوستان تست کنن و نتیجه رو اعلام کنن

مطلب توسط eMi mob نوشته شده​

بالا