برگزیده های پرشین تولز

100$ فقط براي ثبت نام بگيريد..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed2004

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز.
امروز سايتي را به شما معرفي ميكنم كه فقط به ازاي ثبت نام در آن 100$ از آن دريافت ميكنيد و حد نصاب براي واريز پول به حسابتان 150$ ميباشد كه با امكانات فراواني كه اين سايت در اختيار شما ميگذارد ميتوانيد طي مدتي كوتاه 150$ را از اين سايت دريافت كنيد.راستي اين سايت كاملا تضمين شده ميباشد من به تازگی به 150$ رسيدم و تقاضا دادم و پرداخت هم شد...

http://www.sunbirdmail.com/pages/index.php?refid=hamed2003

لينك ديگري را هم ميخوام معرفي بكنم كه در اضاي عضو شدن شما 20$ جايزه ميگيريد و ايميلهاي اين سايت 5تا30سنت ارزش دارند و بنرهاي آن حد اقل 3 سنت.اين سايت هم تضمين شده ميباشد.

http://www.digital-mails.com/pages/index.php?refid=hamed2003

منتظر سايتهاي استثنايي ديگر باشيد... :)

hamed2004

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان .چند تا لينك ديگه با مشخصات براتون دارم.
اميدوارم خوشتون بياد..
ارزش ميل دريافتی از سايت: حداقل 4 سنت

ارزش بنرهای تبليغاتی:

جايزه معرفی زير گروه:3 سنت

جايزه عضو شدن:1$

حداقل درخواست پول:70$

تعداد سطوح زير گروه داشتن:6 سطح

پورسانت به ازائه زير گروه مستقيم : 7%

تعداد اعضاء:28282

مبلغ پرداختی به اعضاء:1002378$

http://www.earnings2all.com/pages/index.php?refid=hamed2003

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام دوستان عزيز.
امروز سايتي را به شما معرفي ميكنم كه فقط به ازاي ثبت نام در آن 100$ از آن دريافت ميكنيد و حد نصاب براي واريز پول به حسابتان 150$ ميباشد كه با امكانات فراواني كه اين سايت در اختيار شما ميگذارد ميتوانيد طي مدتي كوتاه 150$ را از اين سايت دريافت كنيد.راستي اين سايت كاملا تضمين شده ميباشد من به تازگی به 150$ رسيدم و تقاضا دادم و پرداخت هم شد...

لينك ديگري را هم ميخوام معرفي بكنم كه در اضاي عضو شدن شما 20$ جايزه ميگيريد و ايميلهاي اين سايت 5تا30سنت ارزش دارند و بنرهاي آن حد اقل 3 سنت.اين سايت هم تضمين شده ميباشد.

دوست عزيز
اين فروم جاي اين کارها نيست.
من خودم از سايت هاي pay per mail کلي ضرر کردم و نميخوام بقيه هم ضرر کنند.
ميشه توضيح بدي اين سايتها چه سودي ميکنند که براي هر عضو تازه 100$ پرداخت ميکنند؟
اگه دليل منطقي نداشته باشه تا 24 ساعت ديگه اين تاپيک رو حذف ميکنم.

hamed2004

Guest
لایک‌ها
0
سلامي دوباره..

ارزش ميل دريافتی از سايت: خودت ببين

ارزش بنرهای تبليغاتی:خودت ببين

جايزه معرفی زير گروه:

جايزه عضو شدن:

حداقل درخواست پول:3$

تعداد سطوح زير گروه داشتن:6 سطح

پورسانت به ازائه زير گروه مستقيم:100%

تعداد اعضاء:6365

مبلغ پرداختی به اعضاء: خودت ببين

http://www.getpaidbyemail.com/pages/index.php?refid=hamed2003

hamed2004

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز .
علت اين كار يكي به علت تبليغ خود سايته كه اين كارو فقط از اول سپتامر تا آخر آن انجام ميده و بعد از اون به 5$ ميرسه.
و ديگه اينكه قصد اين سايت اين بوده كه دست تازه كارا رو توي تجارت بگيره و بعد با به جريان انداختن آن ها در تجارت و كسب پول و بعد تبليغ صدها سايت معتبر كه از اسپانسر هاي بسيار قوي اين سايت هستند.
در ضمن اين سايت براي اكانتي كه شما ساخته ايد كمي تبليغ ميكنه ولي بقيه كارها بر عهده ي يوزر ها ميباشد.
دوست عزيز من Fotocopy:
شما درست ميگي.منم ضرر كردم ولي حدود 20 سايت كه توي اونها هيچگونه كلاه برداري تا به حال صورت نگرفته و داراي سابقه ي زياد و حتي شمار بسيار بالاي عضوهاي فعال و پشتيبانهاي معتبر ميباشد.
من از بيشتر اين سايتها پول گرفتم كهبه ريال تبديل كردم و الان ازش استفاده ميكنم.
اگه شما و بقيه ي دوستان اجازه بديد من كارو دنبال ميكنم اگه نه كه هيچي..
تازه دوست من شما حتي 1 دقيقه از وقتتونم گرفته نميشه پس به امتحانش ميرزه.
به اميد موفقيت همه ي دوستان....

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
سلام دوست عزيز .
علت اين كار يكي به علت تبليغ خود سايته كه اين كارو فقط از اول سپتامر تا آخر آن انجام ميده و بعد از اون به 5$ ميرسه.و ديگه اينكه قصد اين سايت اين بوده كه دست تازه كارا رو توي تجارت بگيره و بعد با به جريان انداختن آن ها در تجارت و كسب پول و بعد تبليغ صدها سايت معتبر كه از اسپانسر هاي بسيار قوي اين سايت هستند.در ضمن اين سايت براي اكانتي كه شما ساخته ايد كمي تبليغ ميكنه ولي بقيه كارها بر عهده ي يوزر ها ميباشد.دوست عزيز من Fotocopy:
شما درست ميگي.منم ضرر كردم ولي حدود 20 سايت كه توي اونها هيچگونه كلاه برداري تا به حال صورت نگرفته و داراي سابقه ي زياد و حتي شمار بسيار بالاي عضوهاي فعال و پشتيبانهاي معتبر ميباشد.
من از بيشتر اين سايتها پول گرفتم كهبه ريال تبديل كردم و الان ازش استفاده ميكنم.اگه شما و بقيه ي دوستان اجازه بديد من كارو دنبال ميكنم اگه نه كه هيچي..تازه دوست من شما حتي 1 دقيقه از وقتتونم گرفته نميشه پس به امتحانش ميرزه.به اميد موفقيت همه ي دوستان....
به فرض که 1000 نفر تا اون موقع عضو بشن. 100000$ از کجا ميخواد بياره بده به يوزر ها؟
چه سايت مهربوني !
لطف ميکنه ;)
براي مثال همين سايت earnings2all پول منو پرداخت نکرده که شما معرفيش کردي
چه زماني و چقدر؟
جوابت منطقي نبود
شما مطمئني؟

hamed2004

Guest
لایک‌ها
0
من متوجه نميشم.چون من با اين سايت كار كردم و به راحتي از طريق e-gold پولمو گرفتم و دارم باهاش كار ميكنم.
در ضمن من نميدونم اين پول رو از كجا مياره ولي پسر عموي من اين پولو دريافت كرد و به e-gold منتقل كرد.
دوست عزيز من كه به شما گفتم كه امتحانش براتون ضرري نداره.
حالا اگه شما گير دادي اين تاپيكو حذف كني هر كاري كه صلاح ميدوني بكن
در هر حال از همراهيت متشكرم..

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من متوجه نميشم.چون من با اين سايت كار كردم و به راحتي از طريق e-gold پولمو گرفتم و دارم باهاش كار ميكنم.
در ضمن من نميدونم اين پول رو از كجا مياره ولي پسر عموي من اين پولو دريافت كرد و به e-gold منتقل كرد.
دوست عزيز من كه به شما گفتم كه امتحانش براتون ضرري نداره.
حالا اگه شما گير دادي اين تاپيكو حذف كني هر كاري كه صلاح ميدوني بكن
در هر حال از همراهيت متشكرم..
تاپيک رو حذف نميکنم.
شما ميتوني ادامه بدي.
ولي راست و دروغش پاي خودت...

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلامي دوباره به دوستان. با اجازه دوست عزيز جناب fotocopy كار رو ادامه ميدم.

اين رو هم بگم که تمام سايتهای زير تست شده و پرداخت کرده اند

ارزش ميل دريافتی از سايت: 5-10-15 سنت

ارزش بنرهای تبليغاتی: حداقل 1سنت

جايزه معرفی زير گروه: 5 سنت

جايزه عضو شدن: 5$

حداقل درخواست پول: 55$

تعداد سطوح زير گروه داشتن: 6 سطح

پورسانت به ازائه زير گروه مستقيم: ۱۰٪

تعداد اعضاء:14323

مبلغ پرداختی به اعضاء:16074$

اين رو فقط بگم که اين سايت تازه شروع کرده و فعلاً از همه بهتر پول ميده

http://www.ourpaidmail.com/pages/index.php?refid=hamed2003

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
earning2all یکی از بهترين سايت های pay-to-click است.... لينکهای اين سايت حداقل ۴ سنت است در روز تعداد بسيار زيادی ميل می فرستد در بعضی از ميلها بيش از ۳۰ لينک وجود دارد!!! روزی حداقل ۳ دلار به راحتی ميتوانيد بدست آوريد. من در مدت ۲۰ روز بدون زير گروه ۷۰$ به دست آوردم.عجله كنيد

http://www.earnings2all.com/pages/index.php?refid=hamed2003

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلامي دوباره به همراهان عزيز.الان سايتي رو بهتون معرفي ميكنم كه ايميل هايي به ارزش 1 تا 10$ براي شما ميفرستد.
و جالبتر اينكه هر نفزي رو كه به اين سايت معرفي كنيد 10$ بهتون ميده.بسيار عاليه.پس عجله كنيد.
درضمن موجودي شما كه به 50$ برسه ميتونيد پول رو برداشت كنيد.احتياجي هم به e-gold نداريد چون به صورت چك براي شما ارسال ميشه.فقط كافي 5 نفر را زير مجموعه ي خودتون بكنيد.

توضيحات:
ارزش ميل دريافتی از سايت: ۱ سنت تا ۱۰$

ارزش paid 2 signup :از ۵۰ سنت تا ۲۵$

جايزه معرفی زير گروه:۱۰$

حداقل درخواست پول:۵۰$
LINK: http://www.inboxcash.com/$10/referral.asp?id=925295

اين سايت بدون هيچ دليلي فيلتر شده است. براي يك فيلتر شكن عالي به اينجا برويد.

اين برنامه يک برنامه ی فوق العاده و متفاوت ميباشد . به ازای هر نفر که معرفی می کنيد تا زير گروه شما شود , ۱۰ دلار به شما تعلق می گيرد . ايميل هايی به ارزش ۱ سنت تا ۱۰ دلار برای شما ميفرستد . هنگامی که موجودی شما به ۵۰ دلار رسيد , می توانيد آن را درخواست کنيد . پول نيز به صورت چک در پايان هر ماه و حداکثر تا ۳۰ روز به آدرس شما ارسال می شود .

در هنگام ثبت نام به نکات زير توجه کنيد:

۱- بعد از کليک بروی ثبت نام , در صفحه ی ظاهر شده ايميل خود را در کادر join وارد کنيد و در صفحه ی ظاهر شده فرم را پر کنيد . يک ايميل برای شما فرستاده می شود که بايد لينک داخل آنرا کليک کنيد .

۲- در هنگام پر کردم فرم , زبان فارسی (persian) را انتخاب نماييد .

۳- در مقابل zip code کد پستی محل سکونت خود را که يک شماره ی ۱۰ رقمی است به درستی وارد کنيد . اين شماره در قبض تلفن شما موجود است .

۴- نام کشور و شهر و همچنين آدرس محل سکونت خود را به درستی وارد کنيد .

۵- بعد از پر کردن فرم , submit را کليک کنيد. بعد از وارد شدن به حساب خود در بالای صفحه اين جمله را ميبينيد : To check your Inboxcash Balance Click Here که بايد آنرا کليک کنيد . در صفحه ی جديد يک لينک قرمز رنگ را مشاهده می کنيد که بايد آنرا به دوستان خود تبليغ کنيد تا از طريق آن لينک ثبت نام کنند تا ۱۰ دلار به شما تعلق گيرد.

LINK: http://www.inboxcash.com/$10/referral.asp?id=925295

۶- بعد از اينکه موجودی شما به ۵۰ دلار رسيد يک قسمت به اسم claim ظاهر می شود که با کليک بروی آن ميتوانيد پول خود را درخواست کنيد.

منتظر پيغامهاي بعدي باشيد.با تشكر از دوست عزيز فرهاد صالحي...

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.همونطور كه ميدونيد بنرهای تبليغاتی همان paid2click است و زير گروه مستقيم همان Ref Level1 است.
داشتن سرگروه الزامی نيست ولی با توجه به اينکه شما هر جا برويد اگر معرف داشته باشيد بهتر به کار شما رسيدگی ميشود اينجا هم همينجوری هست و اينکه هر زيرگروهی با معرفی ديگران خودش سر گروه آنها ميشود.

تا بعد...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از hamed2004 :
سلام دوستان عزيز.

اقا شما مطمئني پول از اين سايت دريافت كردي پول مگه علف خرسه كه به هر كي اينقدر پول بدن
اگه براي هر كي كه تو سايت از طريق شما ثبت نام مي كند 100$مي دهند خوب مي ري تو 2 تا كامپيوتر ديگه از اون طريق ثبت نام مي كني مطمئني تا ثبت نام كنند 100$ براي ما مي شود :blink:
برات بعدا به ايران فرستاد تو ايگولد چه طوري پولو گرفتي؟؟؟؟؟؟؟
اون يكي سايت رو كه مي گي برات به صورت چك مي فرسته چي؟ از اينم پول گرفتي
فكنم سر كاري باشه نه ؟
اگرم باشه براي غير ايراني هاست ايراني هارو اينا اصلا قبول ندارند
:wacko: :blink: :eek:
من قبلا تو ايگولد حساب باز كردم الان يادم رفته لينك براي راهنمايي ثبت نامش كجاست؟
خوب اگر اينطوري باشه من ثبت نام مي كنم بعدا مي رم تو 4 تا كامپيوتر ديگه هم ثبت نام مي كنم تا 400$ گيرم بياد :D :D :D :D مگه ميشه!!!!! :eek:

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز.
اين سايت كه به شما 100$ ميده واقعا ميده.
در ضمن شما فكر نكن خيلي زرنگي كه از 4 تا كامپيوتر 400$ در بياري.چون اگر با اون اكانتات پول در نياري اون اكانتات حذف ميشه.
منم بي كار نيستم كه بيام شما رو سر كار بزارم.
و اون سايتي كه بصورت چك پول رو ميده اگه شما بري توش ثبت نام كني ايران هم توي كشوراش هست و برا همينه كه بايد آدرس دقيق و كد پستي بديد.
در هر حال من منتظرم تا مشكلاتتونو بگين و من تا اونجايي كه ميتونم كمكتون ميكنم.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از hamed2003 :
سلام دوست عزيز.
اين سايت كه به شما 100$ ميده واقعا ميده.
در ضمن شما فكر نكن خيلي زرنگي كه از 4 تا كامپيوتر 400$ در بياري.چون اگر با اون اكانتات پول در نياري اون اكانتات حذف ميشه.
منم بي كار نيستم كه بيام شما رو سر كار بزارم.
و اون سايتي كه بصورت چك پول رو ميده اگه شما بري توش ثبت نام كني ايران هم توي كشوراش هست و برا همينه كه بايد آدرس دقيق و كد پستي بديد.
در هر حال من منتظرم تا مشكلاتتونو بگين و من تا اونجايي كه ميتونم كمكتون ميكنم.
اقا يعني چه با 4 تا يعني اگر با اون اكانتاي ديگه 4$ دربيارم بست نيست بازم گير ميدن
خوب اگه تا يك ماه با اون 4 تا اكانت ديگر تا اخر ماه فقط 4 دلار در بياريم اكانت اولي ميشه 400 دلار
طريقه باز كردن حساب تو ايگولد رو هم بگيد

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باز هم سلام مهيار جان.
ببين دوست عزيز تمامي اين سايتها روزانه حدود 5 تا 10 ميل براي اعضاي خودشون ميفرسن و همچنين چك ميكنن كه آيا شما اهميت قائل بودي يا نه چون وقتي شما ايميلها رو باز ميكنيد و بعد از مدت مشخص به شما 5 تا 20 (بسته به نوع آن)سنت داده ميشه اونا مطلعن.بعضی از سایتها این شرط را دارند که در صورتیکه مثلا 7 روز به سایت وارد نشویم و درآمدی کسب نکنیم عضویت ما لغو می شود.
برای چک کردن ایمیلها فقط از یک کامپیوتر استفاده کنید و نباید مثلا در یک سایت نیمی از ایمیلها رو در خانه خود و نیمی دیگر را در کافی نت یا خانه اقوام چک کنید. اما چک کردن سایتها از 2 اینترنت جداگانه isp هیچ مساله ای ندارد.
در بعضی از سایتها ممکن است که 2-3 روز ایمیل فرستاده نشود( خیلی کم اتفاق می افتد) و این به معنی متقلب بودن سایت نیست شاید برای مدیر آن سایت مشکلی پیش آمده باشد که معمولا قبل از آن به شما خبر داده میشود.

افتتاح حساب الكترو نيكی e-gold

1- روي لينك روبرو كيليك كنيد https://www.e-gold.com/newacct

2- در صفحه جديد پس از زدن I Agree فرمي مشاهده مي كنيد كه بايد آنرا پر نماييد و توضيحات مربوط به هر يك ميباشد

توجه ۱: جواب دادن به سوال هايی که کادر مقابلشون پررنگ نيست لزومی نداره.

توجه ۲: پسورد Passphrase که برای خودتون انتخاب می کنيد بايد حداقل ۶ حرفی باشد و بايد ترکيبی از اعداد و حروف باشه ، يعنی فقط حرف يا فقط عدد نباشه.

توجه ۳: حرف رمزAlternate Passphrase برای پرداخت از حساب هست و برای اينکه فراموشش نکنيد بهتره که با پسوردتون يکی باشه.

توجه ۴: در قسمت Turing Number Entry شما بايد عددی را كه درون كادر می بينيد در جای خالی زير آن وارد كنيد . (اين کار به خاطر امنيت شبکه انجام ميشود تا سيستم های خودکار احتمالی به قصد تجسس وارد ان نشوند.)

3 - حالا Open رو بزنيد . يک ايميل برای شما از طرف e-gold فرستاده ميشه که توی اون شماره حساب e-gold شما نوشته شده . اين شماره رو هرگز فراموش نکنيد چون مثل شماره حساب بانکی شماست .

وقتی که برای اولين بار با دادن پسورد بخواهيد وارد اکانت شويد صفحه ايی ظاهر می شود که از شما يک PIN-code می خواهد در اين لحظه با چک کردن ايميل خود ( همان ايميلی که موقع ثبت نام ايگولد داديد) مشاهده می کنيد در همين لحظه يک ايميل اتوماتيک از طرف ايگولد برای شما فرستاده شده با خواندن ايميل يک کد چند رقمی مانند اين 554-472 بدست می آيد که آن را در صفحه سايت ايگولد کپی می کنيد و با زدن open وارد حساب خود می شويد. اين در مواقی که با يک کامپيوتر ديگر هم بخواهيد وارد حساب شويد صدق می کند.

اينم ايگولد.
امر ديگه بود در خدمتم فقط براي ثبت نام سايتها عجله كنيد...
مخلص شما حامد.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از hamed2003 :
باز هم سلام مهيار جان.
ببين دوست عزيز تمامي اين سايتها روزانه حدود 5 تا 10 ميل براي اعضاي خودشون ميفرسن و همچنين چك ميكنن كه آيا شما اهميت قائل بودي يا نه چون وقتي شما ايميلها رو باز ميكنيد و بعد از مدت مشخص به شما 5 تا 20 (بسته به نوع آن)سنت داده ميشه اونا مطلعن.بعضی از سایتها این شرط را دارند که در صورتیکه مثلا 7 روز به

1- روي لينك روبرو كيليك كنيد https://www.e-gold.com/newacct

2- در صفحه جديد پس از زدن I Agree فرمي مشاهده مي كنيد كه بايد آنرا پر نماييد و توضيحات مربوط به هر يك اينم ايگولد.
امر ديگه بود در خدمتم فقط براي ثبت نام سايتها عجله كنيد...
مخلصشما حامد.

ببين اينا همه رو مي دونم كه روزي چند تا مي فرستن و... خودم قبلا امتحان كرده بودم اما سايت هاي ديگر
ببين مي گم 4 تا اكانت با 4 تا كامپيوتر باز مي كنم و تو هركدوم هر 6 روز يه بار يك ايميل چك مي كنيم اينطوري كه مي شه راحت 400$به جيب زد
نگفتي چطوري با ايگولد پول را دريافت كردي
تا يك ماه بشه پول رو مي دن يانه وقتي به اون حد رسيد پول رو ميدن
ديگه ...

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز. اين كاري كه شما ميگي ميشه انجام داد ولي اگه سعي كني براي خودت زير گروه جمع كني نصف بيشتر اين سود رو داري.
براي گرفتن پول از e-gold به سايت http://iran-egold.persianblog.com سر بزن.

hamed2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
PowerCashGeneratorيک سايت فوق العاده و متفاوت ميباشد.تنها کاری که شما بايد انجام دهيد جمع کردن ۳ زير گروه ميباشد که به ازای هر کدام ۲.۵ دلار به شما تعلق می گيرد . و اگر اين سه نفر که زير مجموعه ی شما هستند , هر کدام ۳ نفر معرفی کنند , به ازای هر نفر ۱ دلار به شما تعلق می گيرد . اگر اين روند همينجوری ادامه پيدا کند حداکثر تا مبلغ ۲۶۱۸۰.۸۵ دلار بدست می آوريد.

در ضمن هر چقدر پول که بدست آورده باشيد ميتوانيد به ايگلد انتقال دهيد.

پس هر چه زودتر در اين سايت عضو شويد و زير مجموعه بدست اوريد برای ثبت نام روی لينک زير کليک کنيد.

http://www.powercashgenerator.com/index.asp?ID=hamed2004

پس از ورود به حساب در همان صفحه داخل کادر Your Affiliate Link! , رفرال لينک شما موجود است که با تبليغ آن به ديگران و عضويت آنها در اين سايت ميتوانيد زير گروه جمع کنيد.

http://www.powercashgenerator.com/index.asp?ID=hamed2004

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا