برگزیده های پرشین تولز

130 هزار تومان بده 3 روز بیا دوبی

hitoyou

Registered User
لایک‌ها
59
دوست عزیز برو اطلاعات خودتو کامل کن اونا کسایی هستن که مثلا تو فرودگاه میان میگن اگه داری میری تهران یا کشور دیگه برام این زحمت رو بکش واین بسته رو هم برسون نه مایی که از لحظه حرکت تا وقت برگشت خودمون با مسافر هستیم
هر گونه جنس قاچاقی که توی بار آقای X باشه به آقای X گیر میدن و نمیگن که آقای Y هم که هم سفر آقای X بوده باید دستگیر بشه چون بار مال آقای X بوده نه کس دیگه

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
هر گونه جنس قاچاقی که توی بار آقای X باشه به آقای X گیر میدن و نمیگن که آقای Y هم که هم سفر آقای X بوده باید دستگیر بشه چون بار مال آقای X بوده نه کس دیگه

دوست عزیز اگه من بخوام بار خلاف بیارم 3 نفر میبرم مگه کم دارم برا 15 نفر بلیط بگیرم میدونی فقط هزینه بلیط 15 نفر چقدر میشه حالا خورد و خوراک و ویزا بماند

natars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,116
اینقدر با بدبینی به قضیه نگاه نکنید
این بنده خدا کاربران اینجا رو انسان های لایقی دونسته حتما که میخواد اونها هم فیض دوبی رو ببرند

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
نه دوست عزیز هر کسی خودش بخواد بره مدارک تحویل بده که نمیشه شما اگه تا وقت پرواز مشگلی برات پیش بیاد نتونی بیای خسارت باید پرداخت کنی بابت ابطال بلیط و ویزا وقتی پاسپورتت دست ما نباشه ما از کی باید خسارت بگیریم یا خدای نکرده شما چیز خلافی رو بخوای ببری یا بیاری ما دستمون به کجا بند میشه اونوقت اما وقتی پاسپورت دست ما هست باز کنترل کردن مسافر کمی اسونتره ببخشید من اینهمه رک گفتم
بله
مسلما شما هم یه تضمینی نیاز دارید
بنده هر دو طرف رو درک میکنم
هم شما و هم خودمون رو
شما از یه طرف یه هزینه ای میکنید و ما هم تا یه حدی تا وقتی که اعتمادسازی نشه ریسک
پاسپورت هم به گفته شما دو پست بعدیتون ارزش نداره.پس اونم تضمین خوبی نداره
به نظرم مسافرین با یه کاری دیگه اعتماد سازی کنن خیلی بهتره
در مورد بحث هایی که درباره اجناس وارداتی صحبت شده به نظرم به افرادی که واقعا قصد اومدن دارن به صورت تلفنی یا حضوری توضیح بدید رفع سو تغاهم میشه

Sent from my HTC Sensation Z710e

آژانس توریستی پرواز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قیمتهایی که شما زدین همه درسته اما شما وقتی با تور میرین خیلی تو هزینه ها میشه صرفه جویی کرد در ضمن دوست عزیز من قرار نیست بلا نسبت شما هر کی بیاد بپرسه جنست چیه منم براش توضیح بدم اگه نصرفه مگه کم دارم اینهمه هزینه کنم اما اگه قانونی نبود از فرودگاهجنس نمیاوردم میدادم ترخیص کار برام میاورد

داداش اولین بار میخوای اینکارو بکنی؟ اول و آخرش که باید به مسافر بگی جنست چیه چون تو فرودگاه ازش سوال میکنن تازه پول ویزا و خروجیو حساب نکردم تنها جنسی که با این هزینه صرف میکنه فلزیاب و طلایابه وگرنه چه مشکلی داری بیای بگی جنست چیه؟ پوشاکه ؟ خوراکه؟ الکترونیکه؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
داداش اولین بار میخوای اینکارو بکنی؟ اول و آخرش که باید به مسافر بگی جنست چیه چون تو فرودگاه ازش سوال میکنن تازه پول ویزا و خروجیو حساب نکردم تنها جنسی که با این هزینه صرف میکنه فلزیاب و طلایابه وگرنه چه مشکلی داری بیای بگی جنست چیه؟ پوشاکه ؟ خوراکه؟ الکترونیکه؟

چه لزومی داره ایشون بگه چیه ؟ شاید یه بیزینسیه که نمیخواد کسی بدونه و احتمالا اگر کسی بفهمه دست رو دست میاد خراب میشه کارش..باید بهشون حق بدید که چیزی در این باره نگن.

آژانس توریستی پرواز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چه لزومی داره ایشون بگه چیه ؟ شاید یه بیزینسیه که نمیخواد کسی بدونه و احتمالا اگر کسی بفهمه دست رو دست میاد خراب میشه کارش..باید بهشون حق بدید که چیزی در این باره نگن.

اینجا نگه ولی به مسافر که باید بگه چمدون از زیر دستگاه رد بشه از مسافر میپرسه چی توش داری اگر بگه نمیدونم دمار از روزگار خودش و چمدون در میارن داداش
این داداش ما بارش دبیه جیک ثانیه با باربری و گمرک کم میرسه دستش مثلا بگه پوشاکه یک شبه بیزینسش به هم میریزه؟

Reza_994

Registered User
لایک‌ها
40
La Facultad de Lenguas Extranjeras de la Universid
دوست عزیز اعتماد سازی چطوریه ؟
باید اعتماد سازی بشه
من بهشون pm دادم گفتن فقط تا آخر امشب باید پاس و پول رو به من برسونید اگه میخواهید بیایین!!!!

آژانس توریستی پرواز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
باید اعتماد سازی بشه
من بهشون pm دادم گفتن فقط تا آخر امشب باید پاس و پول رو به من برسونید اگه میخواهید بیایین!!!!

په سرکاری بود

bravia2009

Registered User
لایک‌ها
35
پس سرکاری بود !

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
نه دوستان سر کاری نبود من کپی گذر نامه ها و ویزا ها که تو چند روزه اینده باید با ما بیان رو اینجا میزارم تا خیلی چیزها بهمه ثابت شه این دوست عزیزمون اقا رضا هم گفت جا دارین هنوز ؟ منم گفتم اره اگه میخوان بیان تا امشب مدارک رو بیارن این کجاش سر کاری بود ؟بهشون هم گفتم میان مغازه من تا هم اشنا شیم هم اعتماد سازی شه همون طور که گفتم یه همه دوستان هر کسی خواسته بیاد گفتم بیاد هم مغازه هم منزل رو ببینه تا خیالش راحت شه اگه من به کسی گقتم مدارک برام بفرسته مرد نیست بیاد اینجا دست من رو رو نکنه

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
باید اعتماد سازی بشه

اقا رضا من نگفتم خودتون باید بیارین ؟

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
اینجا نگه ولی به مسافر که باید بگه چمدون از زیر دستگاه رد بشه از مسافر میپرسه چی توش داری اگر بگه نمیدونم دمار از روزگار خودش و چمدون در میارن داداش
این داداش ما بارش دبیه جیک ثانیه با باربری و گمرک کم میرسه دستش مثلا بگه پوشاکه یک شبه بیزینسش به هم میریزه؟

بارم موبایل و لوازم ارایش هست خواستی بگو مارک و تعدادش هم بهتون بگم بزار جوهر ثبت نامت خشک شه بعد بیا از این و اون سوال بپرس از اسمو ایدیت و نوشته هات معلومه از چی ناراحت هستی ؟ کار و کاسبیتون کساد میشه چند نفر مفتی بیان دوبی یا همه باید بیان شما خونشون رو تو شیشه بکنین ؟

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46

بنیامین جان مهم نیست این دوستمون اگه دقتکنی فکر کنم فقط برا این تایپیک رفته عضو شده از تعداد پستاش معلومه در ضمن اینا ناراحتیشون از چیز دیگست که چرا همه نباید از طریق اینا دوبی برن ؟

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
اعتماد سازی؟؟!!!

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
اعتماد سازی؟؟!!!

نه دوست گلم انتخاب بار به دست خودتون هست ما همه بار رو یه جا میاریم هر کسی به حد خودش بر میداره هر کسی هم دوست داشت میتونه قبل از رفتن به فرودگاه بارش رو باز کنه و چکش کنه هیچ ایرادی نداره

hamid_khapid

Registered User
لایک‌ها
89
لطف کنید یه شماره تماس برای بنده پ.خ بفرمایید

Sent from my HTC Sensation Z710e

tinaati

Registered User
لایک‌ها
46
بالا