برگزیده های پرشین تولز

با 20 میلیون میشه چکار کرد؟؟؟؟؟؟

atlas com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من تازه عضو شدم .حدود 20 میلیون دارم که نمیدونم تو چه کاری بزنم میخوام باهاش کار کنم اگه کسی پیشنهادی داره کمکم کنه فقط سریع .ممنون

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

atlas com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون ولی من خودم میخوام یه کسب و کار رابندازم

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
ممنون ولی من خودم میخوام یه کسب و کار رابندازم
پس سرمایتو تو جایی بذار که تخصص داری. هر جای دیگه بذاری چون نمیدونی باید چیکار کنی ضرر میکنی ...

تاپیک زدن هیچ فایده ای نداره. دلار و طلا خوبه، ولی اگه بازم ازش سر در نیاری به چیز میری. کلاً همه کاری خوبه، به شرطی که تخصص داشته باشی.

hamid__

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان من تازه عضو شدم .حدود 20 میلیون دارم که نمیدونم تو چه کاری بزنم میخوام باهاش کار کنم اگه کسی پیشنهادی داره کمکم کنه فقط سریع .ممنون

اگه احتیاجی نداری به کسب و کار .برو سراغ زمین.طلا و دلار خیلی توش بازی میشه.خرید زمین الان بهترینه.

atlas com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس سرمایتو تو جایی بذار که تخصص داری. هر جای دیگه بذاری چون نمیدونی باید چیکار کنی ضرر میکنی ...

تاپیک زدن هیچ فایده ای نداره. دلار و طلا خوبه، ولی اگه بازم ازش سر در نیاری به چیز میری. کلاً همه کاری خوبه، به شرطی که تخصص داشته باشی.

اگه احتیاجی نداری به کسب و کار .برو سراغ زمین.طلا و دلار خیلی توش بازی میشه.خرید زمین الان بهترینه.

از راهنماییتون ممنونم.ولی نمیدونم چرا همه این 3تا رو پیشنهاد میدن ،بیشتر دنبال یه کسب وکار میگردم اگه کسه دیگه ای پیشنهاد داره بده

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
با 20 تومن خيلي كارا ميشه كرد !
به نظر من يه فروشگاه بزن ،‌ پشت بندش يه سيستم مشاركت بعد بشين محصولات توپ و پر فروش بريز توش
فقط هم واسه تهران كار كن و با پيك محصولاتت رو بفرست چون پستي اصلا صرف نداره
با اين كار تازه كلي از پولت باقي مي مونه
خوش بحالت من اگه 20 تومن داشتم چه كارا كه رو نت راه نمي انداختم
ايده هاي زيادي تو ذهنم هست ولي كو پول‌ !!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
از راهنماییتون ممنونم.ولی نمیدونم چرا همه این 3تا رو پیشنهاد میدن ،بیشتر دنبال یه کسب وکار میگردم اگه کسه دیگه ای پیشنهاد داره بده
چونکه کسی نمیدونه شما چه تخصصی دارید ...

20 میلیون تو هر کاری بذاری به شرط اینکه متخصص اون کار باشی 100% بهت سود خوبی میده.

این همه به تخصص گیر میدم، واسه اینه که مهمترین اصل تو هر کاری تخصصه.
کلاس اول دبیرستان یه معلم داشتیم که گفت "مهم نیست چه رشته ای میخونید، مهم اینه که تو رشتتون بهترین باشید"

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
10 تومن از اون 20 تومن رو بیار تو سایت شرط بندی با استرتژی من

هر چی در اوردیم نصف نصف

پول خوبی می مونه

در دسر هم نداره مثل کارای دیگه

atlas com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با 20 تومن خيلي كارا ميشه كرد !
به نظر من يه فروشگاه بزن ،‌ پشت بندش يه سيستم مشاركت بعد بشين محصولات توپ و پر فروش بريز توش
فقط هم واسه تهران كار كن و با پيك محصولاتت رو بفرست چون پستي اصلا صرف نداره
با اين كار تازه كلي از پولت باقي مي مونه
خوش بحالت من اگه 20 تومن داشتم چه كارا كه رو نت راه نمي انداختم
ايده هاي زيادي تو ذهنم هست ولي كو پول‌ !!

ممنون ولی تو این کارا تخصص ندارم.و این که من مشهدم نه تهران شاید تو تهران فروش داشته باشه ولی مشهد کمی سخته.

atlas com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چونکه کسی نمیدونه شما چه تخصصی دارید ...

20 میلیون تو هر کاری بذاری به شرط اینکه متخصص اون کار باشی 100% بهت سود خوبی میده.

این همه به تخصص گیر میدم، واسه اینه که مهمترین اصل تو هر کاری تخصصه.
کلاس اول دبیرستان یه معلم داشتیم که گفت "مهم نیست چه رشته ای میخونید، مهم اینه که تو رشتتون بهترین باشید"

من قبلا فروشندگی میکردم ولی مال خودم نبود.یه مدتی سراغ دوره های MCSE رفتم چند سال پیش هم با سرمایه 5 میلیونی یه کافی نت زدم، حدود ماهی 500 تومان واسم مینداخت ولی نسبت به وقتی که میگذاشتم راضی کننده نبود.الان هم تو کار سنگ هستم وتصمیم گرفتم پس اندازم و جایی مشغول کنم که هم بدرد آیندم بخوره هم درآمد مطمئن داشته باشه

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
کسب و کار الکترونیکی دوست دارید یا خارج از اینترنت ؟

چه تخصص هایی در موضوعات بالا دارید ؟

چقدر سود مد نظرتون هست ؟

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با ده میلیونش برو تور کانادا حاللل کن عشق جوونیتو نگذار بخشکه برو کیف کن گرونترین تور برای ایرانیاس و تو میتونی بری جای ماهم خالی کن
با ده میلیون دیگشم ببین حرفت چیه رو همون سرمایه گذاری کن اگر حرفه خاصی رو تخصص نداری اصلاً سرمایتو به باد نده بگذار بانک از سودش استفاده کن شاید یه روز به پول زیاد نیاز داشته باشی اونوقت بیپول نیستی
متعادل باش نه ولخرج نه خسیس از زندگی لذت ببر و حریص نباش
توکلت هم به خدا باشه

atlas com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسب و کار الکترونیکی دوست دارید یا خارج از اینترنت ؟

چه تخصص هایی در موضوعات بالا دارید ؟

چقدر سود مد نظرتون هست ؟
کسب و کار اینترنتی آره ولی اگه یه کار درست وحسابی باشه .در مورد سود هم حدود 1 میلیون کافیه

با ده میلیونش برو تور کانادا حاللل کن عشق جوونیتو نگذار بخشکه برو کیف کن گرونترین تور برای ایرانیاس و تو میتونی بری جای ماهم خالی کن
با ده میلیون دیگشم ببین حرفت چیه رو همون سرمایه گذاری کن اگر حرفه خاصی رو تخصص نداری اصلاً سرمایتو به باد نده بگذار بانک از سودش استفاده کن شاید یه روز به پول زیاد نیاز داشته باشی اونوقت بیپول نیستی
متعادل باش نه ولخرج نه خسیس از زندگی لذت ببر و حریص نباش
توکلت هم به خدا باشه

از پستتت ممنون ولی مومن من اگه 10 تومان و برم کانادا باید چقدر دیگه تلاش کنم تا همینقدر رو بدست بیارم، ولی از شوخی نگذره هوس مسافرت کردم ولی تایلند اونم اگه شد 5 ماه دیگه.

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کسب و کار اینترنتی آره ولی اگه یه کار درست وحسابی باشه .در مورد سود هم حدود 1 میلیون کافیه

از پستتت ممنون ولی مومن من اگه 10 تومان و برم کانادا باید چقدر دیگه تلاش کنم تا همینقدر رو بدست بیارم، ولی از شوخی نگذره هوس مسافرت کردم ولی تایلند اونم اگه شد 5 ماه دیگه.
ارزششو داره آخه تو هتلها و زیبایی های کانادا رو با تایلند مقایسه میکنی ؟ اگر خوشت میاد برو ولی به شخصه منو بکشن طرفای شرق نمیرم تا ایتالیا فرانسه هست چرا اونورا یونان هم خیلی خوبه البته الان که اوضاع اروپا خرابه اغتشاشات بالا گرفته :دی
البته اگر برنامه خوب برای سرمایه گذاری بریزی و حساب کتابت خوب باشه خب آره منم توصیه نمیکنم ولخرجی کنی و درآینده این سرمایت چندین برابر میشه ولی سعی کن از زندگیتم لذت ببری

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سرمایه رو بزار توی کار واردات ! درامد خوبی داره

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
شرمنده اگه دیر جواب میدم.شما از واردات سررشته ای دارید میتونید بیشتر راهنمایی کنین
بستگی داره بخواید چی وارد کنید !
یه جنسی که تو ایران خیلی کم باشه و جاذبه داشته باشه برای مصرف کننده خوبه
در مورد واردات خب باید کارت بازرگانی داشته باشی یا اینکه بدی یه سری شرکتها هستند برات وارد کنند
و تحویل بگیری

بالا