برگزیده های پرشین تولز

2 تا سوال در رابطه با آیفون

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
سلام یه 2 تا سوال کوچیک داشتم

یکی اینکه میخوام یه آیفون آنلاک فکتوری بخرم که روش نسخه 4 نصب هست نگارش : 4.3.5
آیا امکان آپدیت شدن به 5 و سپس جیلبریک شدن رو داره ؟

سوال دوم هم اینکه میخوام نرم افزار هاشو بدون استفاده از کابخونه های موجود در cydia دانلود کنم و از طریق خود گوشی یا Itunes نصب کنم ! امکان اش هست ؟ اگر هست چه جوری ؟ چون دیدم دوستان سی دی های نرم افزار های ای او اس رو می فروشند پس 100 درصد هم راهی برای دانلود نرم افزار ها هست هم راهی برای نصب اونها .

ممنون میشم یکی که دقیق اطلاع داره بهم بگه .

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
ایفون 4 قابلیت جیل بریک شدن توی 5 رو به صورت تتر داره....یعنی با هر بار ریست شدن باید به PC وصل بشه تا بالا بیاد....جیل بریک انتتر هنوز ارایه نشده ولی ظاهرا دارن روش کار میکنن...

سوال دوم رو دقیق نفهمیدم...یعنی برنامه های سیدیا رو دانلود کنید و دستی نصب کنید؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
سلام چطوری برادر ؟

سوال اولم این بود که اگر ایفون جیلبریک شده 4 با ورژن 3.4.5 بخرم ، آپدیت میشه به 5 ؟
سوال دومم هم اینه که آره میخوام نرم افزار ها رو به صورت دانلود شده داشته باشم تا مثلا رو سی دی بریزم و بعدا هر موقع خواستم به صورت دستی نصب کن . راه حل این رو میخواستم .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
مخلصم/.

1- بله

2- میشه...برنامه هایی هست منتها من حقیقت اصلا توصیه نمیکنم....اکثرا موقع نصب عیب و ایرادهایی میدن که مشکل ساز میشه....برنامه هایی مثل ایفون pc suite یا موارد دیگه...زیاد هستن....منتها سعی کنید این کار رو نکنید....

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
راستش قراره به سی دی برای یکی بسازم که یه سری برنامه IOS هم باید روش باشه .
حالا این فایل های برنامه IOS رو چجوری میشه از تو کتابخونه یا .... کشید بیرون و به صورت فایل ریخت روی سی دی ؟
نصب اشون هم که گفتی با Iphone Pc Suit امکان پذیره اگر اشتباه نکنم .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
شما اگر به سورس های معروف مثل bigboos با pc سربزنی میتونی نسخه های deb برنامه ها رو دانلود کنی .

برای سورس های غیرمعروف هم فکر میکنم یه برنامه بود که deb رو از نسخه نصب شده تو ایفون میکشید بیرون.

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
ممنون Mazi جان بابت راهنمایی . راستی به نظر، ارزش داره الان حدودا 300 اضافه بدم پای iphone4s یا همون Iphone 4 رو بگیرم ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
به نظر من الان ارزش خرید نداره ایفون 4s و از اون ور ایفون 4 نو هم خریدن اشتباه هست....بهترین کار اینه که 2 ماه صبر کنی یا اینکه ایفون 4 دست دوم تمیز بخری....

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
:دی آره میدونم دقیقا که قیمت اصلی iphone 4s الان این نیست و میاد پایین از طرفی هم میدونم که اگر قیمت اون بیاد پایین این یکی هم ایضا همین اتفاق می افته .
اما اگر دست 2 نبود و مجبور بودی یکی رو بخری کدوم رو میخریدی ؟ من قدرت تصمیم گیری ندارم . البته فکر کنم 4 مناسب تر باشه چون بعید میدونم به کمتر از 700-750 برسه . اما سقوط 4s ممکنه به 200-300 تومن هم برسه .

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,464
دیگه ترجیحا اگه دست 2 گیرت نیومد بهتره یک عدد ایفون 4 مدل 16 گیگ بخری....که بعدا زیاد تو سرش نخوره نسبت به 32 گیگ.

بالا