برگزیده های پرشین تولز

2 پيشنهاد

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
1- وبلاگ PT :
فقط يك ايده هست، خودم نه وبلاگ نويسم! نه اين موضوع برام مهمه
اما فكر كنم ابتكار جديدي بين تمام فروم هاي ايراني باشه‌(شايد هم نباشه و انجام شده و من نديدم!)
توو گفتگوي آزاد،اگر بشه يك زير بخش به اسم وبلاگ باز بشه و قوانين خاصي داشته باشه،فكر كنم جالب از آب در بياد! و كمي بعضي بحثهاي اونجا رو هدفمند تر كنه،قوانيني مثل :
-وبلاگ هركس، يك تاپيك باشه كه با اسمي كه براي بلاگش دوست داره اون تاپيك رو باز كنه!(هر كس فقط يك تاپيك)
-هيچ كس به جز شروع كننده تاپيك(كه وبلاگ خودشه) حق نداره پستي توو اون تاپيك بزنه(تنها تفاوت اين بلاگ با بقيه اين ميشه كه سيستم نظر سنجي نداره اونوقت :( )
-وبلاگهي برگزيده ماهانه مهم بشن
...

2-موضوعات مهم اين بخش :
فرومي مثل PT كه خيلي بزرگ شده، ديگه با مهم كردن بعضي تاپيكها پاسخگو نيست!انقدر تاپيك مهم و پر محتوي به مرور زمان ايجاد شده كه مهم كردن چند تاي اونها نمي تونه علاج باشه و مهم كردن همه اونها هم شايد چند صفحه اي رو طلب كنه!
توو بعضي قسمتها تاپيكي به صورت فهرست ايجاد شده، اما با افزايش صفحات اين فهرستها،اين موضوع هم قابليت خودش رو كمرنگ كرده! در مواردي شروع كننده اين تاپيك ها مديران نبودن،و اون شخص كه رفته،فهرست تاپيكها چندين ماهي update نشده!
عملا استفاده مفيد از اينچنين فرومهاي تبديل شده به جستجوي نياز ها در سايتهاي جستجوگر و مراجعه مستقيم به همون صفحه!
اين يعني شما بايد به نياز خودتون آگاه باشين تا دنبالش بگردين و اون رو پيدا كنين، اما اگر مطلبي به موازات نيازتون موجود باشه كه براتون مفيده،چون لابلاي صفحات زياد پنهان شده،اون رو از دست مي دين!
پيشنهادم اينه كه در صورت امكان،زير مجموعه هر بخش،بخشي به اسم تاپيكهاي مهم اين قسمت يا گلچين مباحث اين بخش ايحاد بشه كه فقط مديران به اون دسترسي داشته باشن و براي كاربر ها فقط خواندني باشه،چكيده مباحث مفيد بخش،توي اون هم گنجانده بشه.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
به نظر من پيشنهاد خوبيه
ولي مهم نظر مديران سايت

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
مورد اول در بخش مدیران مطرح شد و حتی یه پیشرفت هایی هم در مورد اینکه انجام بشه یا نشه حاصل شد ... اما بعد از چند قضیه اخیر که مهمترینش همین بحث فیل*تر بود پیش اومد ، و طبیعتا اولویت رسیدگی به اون قضیه اومده پایین

مورد دوم هم طبیعتا از خوبی ها و بدی های یه فوروم بزرگه ... اگه احساس می کنید تاپیکی الکی استیکی شده به مدیر بخش بگید ، اگه فکر می کنی موضوعی هست که پتانسیل تبدیل به زیربخش رو داره ، مطرح کنید ... وگرنه مشکلی مثل "پرمخاطب بودن یه فوروم" ، راه حل خاصی نداره ...

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
به خاطر پيگيري هاي به عمل اومده ممنونم
راجع به پيشنهاد دومم،معذرت مي خوام كه زياد واضح و كامل نتونستم بيان كنم،براي پيشنهادم دارم بيشتر فكر مي كنم تا كمي تكميل تر و قابل استفاده تر بشه( ايني كه گفتم،حجم كار خيلي بالايي رو نياز داره)،توو بخشها بيشتر دارم مي چرخم تا با محيط آشناييم كامل تر شه.انشاالله به صورت بهتر شده اش رو عنوان خواهم كرد
راجع به مشكلات پيش اومده ، انشاالله زود حل ميشن:)،ظاهرا اقدامات لازم انجام شده
در باره زير بخشهاي جديد،با اجازه بعدا صحبت مي كنيم (نمي خوام قولي بدم كه بعدا شرمنده شم)

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بسیار عالی ...
ok.gif

wellcan

Registered User
لایک‌ها
8
پیشنهاد اول اتو میشه به این صورت گفت که بخش های آموزشی رو از بقیه تاپیک جداکرد. یه تاپیک 250 صفحه ای رو کی میشینه بخونه تا یچیزی یاد بگیره!

در ضمن الان بهترین پیشنهاد ها میتونه تو زمینه ی در آرودن PT از فیل.تر باشه!!

بالا