برگزیده های پرشین تولز

3000 بکلینک رایگان

mahshid.tehrani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
Netmarko_BACKLINK_LINKBUILDING_Header-1024x480.jpg

سلام خدمت دوستان و همراهان سيب رنك
در اين مطلب از سيب رنك براي شما عزيزان يك مقال جالب ديگر براي كمك به شما در سئو وبسايت ها اماده كرده ايم .
با استفاده از اين مقاله شما قادر به ثبت رايگان بكلينك در بيش از 3000 وبسايت كاملا فعال و اكتيو در سر تا سر جهان خواهيد بود و همانطور كه ميدانيد بكلينك يكي از مهم ترين عوامل شركت كننده در سئو وبسايت است ...
دقت داشته باشيد سيب رنك استفاده و يا عدم استفاده از اين بكلينك ها را به كسي پيشنهاد نميدهد و اين مقاله صرفا جهت اطلاع شما ارسال شده است ... (نكته » ممكن است برخي از اين وبسايت هايي كه بكلينك شما در آنها درج ميشود توسط گوگل و الگوريتم هاي گوگل پنالتي يا اسپم و سند باكس شده باشد كه اين مورد باعث ضرر رساني به وبسايت شما ميشود )

منبع مقاله

world15

Registered User
لایک‌ها
837
اینو نفهمیدم چجوریه.. همینجا هم ک توضیح داده نشده ولی سایت تبادل ترافیک خارجی عضو شدم بعد دانلود نرم افزار داشت برای ویندوز دانلود کردم ظاهرا هر چند ثانیه یک سایتو نمایش میده ک بیشترش فقط صفه سفید میاد. پس چموقع وبلاگ خودمو ترافیک براش میفرسته و برای بقیه نشون میده :(

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
اینو نفهمیدم چجوریه.. همینجا هم ک توضیح داده نشده ولی سایت تبادل ترافیک خارجی عضو شدم بعد دانلود نرم افزار داشت برای ویندوز دانلود کردم ظاهرا هر چند ثانیه یک سایتو نمایش میده ک بیشترش فقط صفه سفید میاد. پس چموقع وبلاگ خودمو ترافیک براش میفرسته و برای بقیه نشون میده :(
هر سایتی نباید عضو بشید.
ریسک بالایی داره و احتمال جریمه شدن از طرف گوگل هست.
حتما باید بررسی کنید. ببینید خود اون سایت جریمه نشده باشه. با این سایت چک کنید: https://moz.com/researchtools/ose

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
به هیچ وجه انجام ندید, بکلینک بی کیفیت یعنی مرگ سئو
من انجام دادم تمام رتبه ها افت شدید کرد

world15

Registered User
لایک‌ها
837
والا نمیدونم قبلا زیاد ازین نوع سایتا دیده بودم و سمتش نمیرفتم چون همون سایتای کلیکی یا باکس ایرانی تاثیرش در افزایش بازدید بیشتر بود :) الان چک کردم از طریق اون سایت، نمره اسپم رو 6 داده بود! اسم اون سایت https://hitleap.com است و فکنم قدیمی بود و البته الان نوشته 23 هیتس یا همون بازدید بهم داده و 7 تا مینتس هم کسب کرده بودم ک بجای اونا بازدید داده :)

Last edited:
بالا