برگزیده های پرشین تولز

32000 ساتوشی رایگان فقط در چند ثانیه + آموزش چند برابر کردن آن

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
ی عکس از برد های پشت سر هم بزارم که دوستان روشن بشن.

از پایین به بالا:

v7uzp7fpu2zz2wzmw3a3.png

هر چی جدید تر میشه مبلغ رو بیارین پایین تر اینطوری ضرر شما خیلی کمتر از سود شما میشه و تازه برد های شما هم بیشتر میشه

امیدوارم الان دیگه حساب کار دست دوستان اومده باشه;)

Last edited:

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
رفیق تمام این بردهای شما به 2500 ساتوشی نمیرسه اگر فقط یک بار ببازید کل زحمتتون بر باد رفته این کار سودی توش نیست میتونید صبر کنید تا بهش برسید تا چند روز دیگر

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
رفیق تمام این بردهای شما به 2500 ساتوشی نمیرسه اگر فقط یک بار ببازید کل زحمتتون بر باد رفته

خواهشن شما یه روشی که سودی توش هس رو معرفی کن!

تو این سایتهایی که بیت کوین میدن بدون سرمایه گذاری حتی پول اینترنت هم در نمیاد بعد تازه باز با سرمایه گذاری هم سودشون ناچیز هست.

ولی خیلی ها میرن وقتشونو الکی هدر میدن

یک بار ببازم زحماتم به باد رفته؟ برای چی؟ من چند برابر پولی رو که شرط میبندم همیشه تو حسابم هست تا همچین اتفاقی نیفته:)

دوست عزیز این مگه کل برد های منه؟ 10 برد اخیر هست هر 1 دیقه 30-20 بار میبندم :D

این کار سودی توش نیست میتونید صبر کنید تا بهش برسید تا چند روز دیگر

ممنون از نصیحت دوستانه ی شما:D

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
آقا این دوستمون ارباب شرط بندی هست ( یوزرشون) :)

dollar_e_gold

Registered User
لایک‌ها
95
تو شرط بندی یهو میبازی !
ما اون زمان ها که ایگولد بود شرط بندی رو قرق کرده بودیم

SiNA H

Registered User
لایک‌ها
129
اصلا فایده نداره یعنی کلا سیستمشون یه جوره که پول کم بزاری میزارن ببری وقتی مقدار رو بالا ببری سریع می بازی

amzromed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سوال
بیت کوین در میاریم که چی بشه

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
نابغه چجوري ريالش ميكنيم
تو كه نميتوني بري در بقالي سر كوچتون بهش بيت كوين بدي!!!!

1- مودب باش

2- یه نگاه به سوال اول و دومت بنداز ببین به هم اصلا شباهتی دارن؟

3- صرافی های اینترنتی هستن که ریالش میکنن یه سرچ میخواد

amzromed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
1-قصد بي احترامي نداشتم
٢-كاملا مرطبت هستند
٣-ممنون از راهنماييتون

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
چطوری پول رو انتقال بدم به حسابشون

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
اینجور که من فهمیدم با یک کامپیوتر نهایت تا دو بار یا سه بار با موبایل و شماره حساب مختلف میتونی از این روش استفاده کنی بعد دیگه ارور میده اگرم با ای پی کشور دیگه استفاده کنی باید موبایل همون کشور رو وارد کنی وگرنه من خودم روزی 100 بار صد شماره موبایل جدید امتحان میکردم و پول خوبی به جیب میزدم

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
چطوری پول رو انتقال بدم به حسابشون

بعد از این که وارد سایت شدید روی play now کلیک کنید بعد در سمت چپ سایت روی دیپوزیت (deposit) کلیک کنید بعد یه آدرس نوشته که مخصوص شما هست یعنی هر کی به اون آدرس بیتکوین بریزه همون مقدار به صورت آنی میاد تو حساب شما. اون رو کپی کنید.

برای این که از شر کار مزد راحت بشی برو اول اینطوری شماره حساب مخصوص دیپوزیت خودت رو کپی کن و تو اون سایتی که ساتوشی رایگان میده بجای شماره حساب خودت وارد کن بعد اون پول میاد تو حساب سایت شرط بندی دیگه لازم نیست دوباره بریزی تو سایت.

اینجور که من فهمیدم با یک کامپیوتر نهایت تا دو بار یا سه بار با موبایل و شماره حساب مختلف میتونی از این روش استفاده کنی بعد دیگه ارور میده اگرم با ای پی کشور دیگه استفاده کنی باید موبایل همون کشور رو وارد کنی وگرنه من خودم روزی 100 بار صد شماره موبایل جدید امتحان میکردم و پول خوبی به جیب میزدم

من تا حالا 3 بار امتحان کردم جواب میده فک کنم هر چی بزنی ازم میریزه آی پی ، شماره حساب و سیم کارت باید تغییر بدی .

تو این سایت من با رایتل میرم هر بار کانکت بشم آی پی عوض میشه شماره حساب هم راحت میشه تغییر داد تو سایت picasso247:)

esmail25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نام خدا.

دوستان میخوام سایتی معرفی کنم که 32 هزار ساتوشی رایگان میده.

اول وارد سایت میشید و بعد از دادن شماره حساب و شماره موبایلتون یه اس ام اس براتون میاد یه رمزی نوشته که باید وارد کنید و روی وریفای کلیک کنید تا همون موقع 32000 ساتوشی به حسابتون منتقل بشه
http://faucet.bitcoin.st

میتونید با شماره حساب جدید و خط جدید باز هم این جایزه رو برنده بشید

اگه تو سایت picasso247 حساب بیت کونی داشته باشد میتونید شماره حساب خودتونو هر موقع که دلتون بخواد عوض کنید.

خب حالا چطوری این مقدار ساتوشی رو زیاد کنیم؟

اول به سایت luckyhash برید این یه سایت شرط بندی بیتکوینی هست و بعد روی play کلیک کنید بعد از قسمت دیپوزیت شماره حساب سایت رو کپی کنید و از 32 هزار ساتوشی که گرفتید 22 هزار تاشو به شماره حساب بریزید.10 هزار تا دیگه میره برای انتقال پول (کارمزد)

خب حالا چطوری تو سایت برنده شید؟

این دو قسمت رو پر کنید

Odds:

Multiplier:

طوری که odds روی 98% قرار بگیره و بعد مقدار 10 هزار ساتوشی پشت سر هم رول دایس کلیک کنید در هر بار شرطبندی 100 ساتوشی به حسابتون اضافه میشه یکدفعه 20 هزارتارو کامل نبندید از قسمت withdraw هم راحت میتونید بصورت آنی پولتون رو برداشت کنید

اگه از قبل هم پول تو کیف پولتون داشته باشید میتونید با همین روش مقدار ساتوشی قابل توجهی رو به جیب بزنید

سلام داداش این سایت که 32000 هزار ساتوشی میده چجوریه ؟
کجاش باید ثبت نام کرد.؟
اگه میشه کمکم کن بخدا شدیدا لازم دارم داداش .اگه راست باشه برات جبران میکنم بخدا
09227518239 بیاید تلگرامم لطفا یا همینجا راهنماییم کنید.
از دوستان محترم خاهش میکنم هرکسی بلده بهم یاد بده .بخدا اگه راست باشه جبران میکنم

http://faucet.bitcoin.st این سایت رو میگم اصلا جایی برای ثبت نام نداره لطفا کمکم کنید

esmail25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پرداخت اومد تو کیف پول تشکر :)
ولی نمیدونم چرا اینقدر تاخیر داشت :general210:

دوست عزیز چجوری ثبت نام کردی ؟ میشه آموزش بدی ؟
09227518239 تلگرامم اگه میشه بیا ممنونت میشم یا همینجا یاد بده .

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
دوست عزیز چجوری ثبت نام کردی ؟ میشه آموزش بدی ؟
09227518239 تلگرامم اگه میشه بیا ممنونت میشم یا همینجا یاد بده .
عزیز تاپیک زیر خاکی بالا میاری چرا تاریخ برای سال 2014 !!! 3 سال قبل اون موقع قیمت بیت کوین شاید 200 دلار بود الان 4100 دلار
الان تنها سایتی که از اون موقع باقی مونده و بیت کوین رایگان رو قطره ای جمع کنید اینه : http://abrr.ir/?p=10

esmail25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیز تاپیک زیر خاکی بالا میاری چرا تاریخ برای سال 2014 !!! 3 سال قبل اون موقع قیمت بیت کوین شاید 200 دلار بود الان 4100 دلار
الان تنها سایتی که از اون موقع باقی مونده و بیت کوین رایگان رو قطره ای جمع کنید اینه : http://abrr.ir/?p=10

درسته داداش .این سایتها رو همشونو میدونم بدرد نمیخورن .البته پرداختی دارنا ولی خب بقول خودت قطره ای.بازهم ممنونم

• Like
Reactions: vbd

ali110ali110ali110

Registered User
لایک‌ها
78
به نام خدا.

دوستان میخوام سایتی معرفی کنم که 32 هزار ساتوشی رایگان میده.

اول وارد سایت میشید و بعد از دادن شماره حساب و شماره موبایلتون یه اس ام اس براتون میاد یه رمزی نوشته که باید وارد کنید و روی وریفای کلیک کنید تا همون موقع 32000 ساتوشی به حسابتون منتقل بشه
http://faucet.bitcoin.st

میتونید با شماره حساب جدید و خط جدید باز هم این جایزه رو برنده بشید

اگه تو سایت picasso247 حساب بیت کونی داشته باشد میتونید شماره حساب خودتونو هر موقع که دلتون بخواد عوض کنید.

خب حالا چطوری این مقدار ساتوشی رو زیاد کنیم؟

اول به سایت luckyhash برید این یه سایت شرط بندی بیتکوینی هست و بعد روی play کلیک کنید بعد از قسمت دیپوزیت شماره حساب سایت رو کپی کنید و از 32 هزار ساتوشی که گرفتید 22 هزار تاشو به شماره حساب بریزید.10 هزار تا دیگه میره برای انتقال پول (کارمزد)

خب حالا چطوری تو سایت برنده شید؟

این دو قسمت رو پر کنید

Odds:

Multiplier:

طوری که odds روی 98% قرار بگیره و بعد مقدار 10 هزار ساتوشی پشت سر هم رول دایس کلیک کنید در هر بار شرطبندی 100 ساتوشی به حسابتون اضافه میشه یکدفعه 20 هزارتارو کامل نبندید از قسمت withdraw هم راحت میتونید بصورت آنی پولتون رو برداشت کنید

اگه از قبل هم پول تو کیف پولتون داشته باشید میتونید با همین روش مقدار ساتوشی قابل توجهی رو به جیب بزنید
ساتوشیا به چه مقدار که رسید میتونیم به حساب بلاک چین انتقالش بدیم؟

بالا