برگزیده های پرشین تولز

354 بازدید در امروز، 254 بازدید در دیروز، اکثرا از ایالات متحده. چطوره؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
سلام دوستان من تازگیها یک وبلاگ انگلیسی زدم در مورد برنامه نویسی گرافیکی و بازیسازی. هرشب به وقت آمریکا توش پست میذارم و آمریکاییها و غربیهای زیادی میان توش. روز اول 154 نفر بودن. پریریروز 245 نفر. و دیروز 360 نفر. میگم این رشد همینطوری ادامه پیدا میکنه یا کم خواهد شد؟

برای افزایش بازدید بلاگم چیکار کنم؟ صفحه ی اینستاگرام و تویتر بزنم؟

چقدر باید بازدید کننده داشته باشه واسه گوگل ادز؟ بعدش گوگل ادز خواستم بذارم چطوری پولشو بگیرم؟ حالا میدونم هنوز زوده، اما باید بدونم. واسه همینه که اینجا پست میزنم نه ردیت.

گوگل ادز اگر بفهمه من ایرانیم سرویس نمیده؟

پیشنهاد میکنیم وبلاگم رو تبلیغ کنم؟ اصلا کسی وبلاگ تبلیغ میکنه؟ مثلا تویتر ادی، چیزی. یا هم یک پست پروموتد ردیت.

بازهم سوال دارم. ممنونم.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تویتتر حتما صفحه داشته باشه خیلی ترافیکش عالیه. البته منظورم زیاد بودن نیست منظورم با کیفیت بودنشه.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
سلام.
سعی کن مطالب خوبی بزاری تا بازدیدت بالاتر بره
اگر وبلاگت رو ساب دامنه خاصیه به مشکل میخوری چون گوگل اجازه ثبت وبلاگ بغیر از بلاگ اسپات و چندتا سرویس محدود دیگه رو نمیده.
اگر سایتت دامنه اختصاصی داره سعی کن یه سه ماهی از عمرش بگذره.
برای سایتت صفحه درباره ما، تماس با ما، شرایط سرویس دهی، قوانین و مقررات حتما بساز.
به اعضای هر 1000 بازدید شاید بتونی تا ماهی 4 میلیون دربیاری اگر بازدیدکننده هات از امریکا باشن و خودت بتونی ادسنس بسازی
برای ساخت ادسنس نباید از ایران نامی وسط بیاد باید یکی از اقوام که خارج از کشور هست برات بسازه. برای دسترسی به حسابت باید از یه سرور ریموت داخل همون کشوری که فامیلت هست استفاده کنی و برای پرداخت هم از حساب همون فامیل استفاده کنی.
تو سایتت اصلا زبان فارسی نزار محض احتیاط. به سایتای ایرانی لینک نده.
چیزی به نام گوگل ادز ندارم یه سرویس به نام ادسنس داریم که برای کسب در امده و یه سرویس هست به نام ادوردز که برای تبلیغ دادنه.
برای افزایش بازدید مطالب خوب بزار. از سایت های مرجع بک لینک جمع کن. حساب تو شبکه های اجتماعی بساز و....
اگر کسی رو نداری برات ادسنس بسازه. کاربری @ap3 خدماتی در این مورد ارائه میده

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سلام دوستان من تازگیها یک وبلاگ انگلیسی زدم در مورد برنامه نویسی گرافیکی و بازیسازی. هرشب به وقت آمریکا توش پست میذارم و آمریکاییها و غربیهای زیادی میان توش. روز اول 154 نفر بودن. پریریروز 245 نفر. و دیروز 360 نفر. میگم این رشد همینطوری ادامه پیدا میکنه یا کم خواهد شد؟

برای افزایش بازدید بلاگم چیکار کنم؟ صفحه ی اینستاگرام و تویتر بزنم؟

چقدر باید بازدید کننده داشته باشه واسه گوگل ادز؟ بعدش گوگل ادز خواستم بذارم چطوری پولشو بگیرم؟ حالا میدونم هنوز زوده، اما باید بدونم. واسه همینه که اینجا پست میزنم نه ردیت.

گوگل ادز اگر بفهمه من ایرانیم سرویس نمیده؟

پیشنهاد میکنیم وبلاگم رو تبلیغ کنم؟ اصلا کسی وبلاگ تبلیغ میکنه؟ مثلا تویتر ادی، چیزی. یا هم یک پست پروموتد ردیت.

بازهم سوال دارم. ممنونم.
مطلب رو می نویسی یا کپی با ویرایش؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
بستگی زیادی به سیستمی که ازش بلاگ گرفتی داره... حتما باید به غیر از مطلب که بسیار مهمه سعی کن رو ویدئو هم کار کنی بخصوص ویدئو های اموزشی ترافیک بالای برات میاره .. برای درامدشم هم فقط ادسنس .. بهترینش همینطور که گفتن استفاده از خدمات بچه های فرم هستش

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,251
چند وقته وباگو زدی؟!
شاید نام دامنه قبلا جایی ثبت یا تبلیغ شده
از گوگل که نمیان؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
این آمار از Google analytics هست؟ به غیر از اون چندان معتبر نیست و میتونه ترافیک بوتها باشه.

تعداد page viewت چه مقدار هست؟
bounce rate و زمان ماندن در صفحه؟
سایتت رو در گوگل وبمستر ثبت کن

برای گوگل ادسنس نیاز به یک شخص معتبر خارج از کشور داری، البته میتونی از شرکت های رقیب گوگل استفاده کنی برای درج تبلیغ، خیلی هاشون به پی پال هم واریز دارند، شاید شرکتی که با بیت کوین پرداخت کنه‌ هم پیدا کنی

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
مطلب رو می نویسی یا کپی با ویرایش؟
خودم مینویسم. البته بر پایه ی مقالات خارجی.

چرا خیال میکنید وبلاگه وبسایته خودم با ووردپرس رو روی یک هاست نصب کردم زدم. در مورد برنامه نویسی گرافیکیه. پست اول رو بخونید.

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
این آمار از Google analytics هست؟ به غیر از اون چندان معتبر نیست و میتونه ترافیک بوتها باشه.

تعداد page viewت چه مقدار هست؟
bounce rate و زمان ماندن در صفحه؟
سایتت رو در گوگل وبمستر ثبت کن

برای گوگل ادسنس نیاز به یک شخص معتبر خارج از کشور داری، البته میتونی از شرکت های رقیب گوگل استفاده کنی برای درج تبلیغ، خیلی هاشون به پی پال هم واریز دارند، شاید شرکتی که با بیت کوین پرداخت کنه‌ هم پیدا کنی
من یک دوست استرالیایی دارم اگر راضیش کنم خوبه؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خودم مینویسم. البته بر پایه ی مقالات خارجی.

چرا خیال میکنید وبلاگه وبسایته خودم با ووردپرس رو روی یک هاست نصب کردم زدم. در مورد برنامه نویسی گرافیکیه. پست اول رو بخونید.
خیلی هم عالی چون اینجا واژه وبلاگ به مواردی گفته میشه که روی سیستم های دیگه زده میشه در حالی که وبلاگ مفهوم سایت شخصی و غیر شرکتی رو هم داره که توش مطلب منتشر میشه اما خب جا افتاده برا همون دوستان تصورشون اینه که روی سیستم های وبلاگدهی زدید

بالا