برگزیده های پرشین تولز

6 سوال اساسي درو مورد php + طراحي سايت

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
اميدوارم حالتون خوب باشه ببخشيد چند تا سوال داشتم

اگه ميشه منو راهنمايي كنيد

1. چجوري ميتونم با پي اچ پي كاري كنم كه تعداد اعضاي انلاين + بازديد امروز + بازديد كل نمايش داده بشه ..... تو رو خدا يه كمكي كنيد از برنامه هاي اماده هم استفاده كردم و نصب هم كردم ولي بلد نيستم با كدشون كارم كنم خواهش ميكنم توضيح بديد.

2. چجوري ميتونم قسمتي بزارم براي كاربران كه اول در سايت ثب نام كنند بعد از مطالب استفاده كنند؟

3.ميخوام يه قسمت بزارم در سايت براي خبرنامه كه وقتي كسي عضو بشه خبرهاي جديدي بهش اطلاع داده بشه يا اينكه بتونم به تمامي كسايي كه عضو شدن ايميل بفرستم

4.چجوري ميشه يه چيز گذاشت كه مثلا مثل ازمون تستي باشه كه يه سوال بديم بعد كاربر بياد 1 يكي از 4 جواب رو انتخاب كنه و باز بره بعدي به همين صورت و در اخر هم امتياز رو بكاربر بده

يا يه چيز راحتتر مثلا يه سوال بپرسه اگه درست بود در يه كادر بنويشه صحيح اگر هم نه بنويسه غلط

5. چجوري ميشه يه قسمت گذاشت در سايت براي جستجو در سايت يعني بين مطالب سايت ؟ !

6. چجوري مشه banner بصورت رندوم داشت random مثلا سه تا بنر كه هر بازديد ككنده كه مياد به سايت اين بنرها تغيير كنن؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

1- من فكر كردم مشكلت حل شده ! ولي سعي مي كنم تا چند روز آينده جوابت رو توي همون تاپيك قبلي بدم.

2- در مورد سيستم ثبت نام خيلي سخته. من نمي تونم اينجوري بهت بگم بايد برنامه نويسي بلد باشي.

3- عزيزم من كه توي يك تاپيك ديگه يك لينك دادم newsletter code in php رو در google جستجو کن یک عالمه کد میاد که می تونی از هر کدومش که خواستی استفاده کنی.

4- این کار هم نیاز به برنامه نویسی زیاد داره. فکر نمی کنم با توضیح دادن بتونی یاد بگیری.

5- برای جستجو می تونی از google استفاده کنی. google یک optionی داره که می تونی یک box برای search بگذاری توی سایتت البته با آرم گوگل و وقتی چیزی رو جستجو می کنند در سایتت می گرده و نتیجه رو نشون می ده.

6- این رو هم می تونی توی گوگل جستجو کنی و source codeش رو پیدا کنی.

بابا چرا از phpnuke استفاده نمی کنی همه این ها رو بغیر از بند 4 داره.

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
اقا ممنون از كمك هاتون
اقا محمد خيلي خيلي ممنونننننننننننننن

من اصلا در php nuke خوشم نمياد .
ولي ميخوام با كمك يكي از دوستام تمام اينكارا رو با php انجام بدم
ولي php nule اصلا بدرد سايت من نميخوره....

اقا اگه باز هم كسي ميتونه كمك كنه به ممنون

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا در ضمن جان بچتون سوال شماره 1 خيلي مهمه حلش كنيد
فداتون بشم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
نميدونم مشكل اولت حل شده يا نه ولي براي سوال اول يه block به اسم who is online توي nuke هست که نسخه هاي مختلفي هم ازش هست. سعي کن از اون استفاده کني. ;)

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بابا تو ديگه كي هستي !:)
اين بنده خدا همه جيز nuke رو ميخواد ولي از nuke خوشش نمياد !:)

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
حالا بیبینم آقا ، انگش کردن به نیوک...اوخ ببخشین!! تغییر دادن نیوک هم مثه همین پی اچ پی بی بی(!) میمونه؟! سخته؟!

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزيز من
نيوك بدرد نيخوره
اصلا حلم از نيوك بهم ميخوره
تازگي ها هر جا ميريم نيوك هست
ديگه كسي سايت كه طراحي نميكنه

بابا اصلا اين نيوك خيلي بيخوده

حالا اگه كسي ميتونه يه كمكي به ما كنه

مخصوصا سوال 1 رو ميخواستم حل كنيد.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اکسپلورر جان یه سر برو تو سایته بی بی (!!!!!!!!!!!) اونجا یه سری چیزمیزایی داره که میتونی دانلود کنی به دردت میخوره

بالا