برگزیده های پرشین تولز

6230i them maker

halizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان تقاضا می شود هر کس them studio v1.2 را دارد یا روشی برای درست کردن تم برای گوشی 6230i بلده را برای من بفرسته.
با تشکر

majed2020

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از halizadeh :
از دوستان تقاضا می شود هر کس them studio v1.2 را دارد یا روشی برای درست کردن تم برای گوشی 6230i بلده را برای من بفرسته.
با تشکر
theme studio v1.2 خيلي حجم داره هدود 20 مگبايت نميشه فرستاد ولي از سايت نوكيا فورم مي توني دانلود كني.

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
ماجد جان متاسفانه از ایران دانلوود نمیشه:(

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از halizadeh :
با تشکر
them studio v1.2 فقط برای سری 60 و N هستش مثل 6600،6630،7610،N70 ,...

halizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خیلی سعی کردم تا از فورم نوکیا داونلود کنم ولی همیشه خطا گرفت. شما جای دیگه برای اون سراغ ندارید.

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از halizadeh :
من خیلی سعی کردم تا از فورم نوکیا داونلود کنم ولی همیشه خطا گرفت. شما جای دیگه برای اون سراغ ندارید.
باید خیلی دنبالش بگردی تاوقتی پیدا کنی اخرش یه جا پیدا میشه که خودش آپلود کرده باشه

halizadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای adi1358 شما جایی را سراغ ندارید . لطفا مرا راهنمایی کنید.
ما از کسی انتظار نداریم تل نا امید شویم ولی دوستان می توانند همدیگر را راهنمایی کنند .

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از halizadeh :
آقای adi1358 شما جایی را سراغ ندارید . لطفا مرا راهنمایی کنید.
ما از کسی انتظار نداریم تل نا امید شویم ولی دوستان می توانند همدیگر را راهنمایی کنند .
دوست من. نمیخوام شما رو ناامید کنم خیلی هم دوست دارم تو ایران همه از این برنامه استفاده کنن حتی چند بار میخواستم این برنامه رو آپلود کنم که متاسفانه بخاطر سرعت کم نتونستم انجام بدم
خوب منم گفتم باید دنبالش بگردی چون من خیلی دنبالش گشتم تا پیدا شد
خوب بدتر از همه این بود که اون سایت هم قفل شد. واسه همین میگم باید خیلی دنبالش بگردی تا پیدا کنی .
نمیگم نیست

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
نیازی به theme creator نیست.... فایل .nth رو به .zip تغییر بده بعد بازش کن... یه سری عکس میبینی + 1 فایل .xml + 1 فایل صوتی، خیلی راحت عکسها رو با عکس مورد نظر خودت عوض کن. فقط اسمها رو عوض نکنی ها...
بعدشم با winzip به صورت normal فایلها رو فشرده کنید و مجددا پسوند فایل رو به nth تغییر بدین.
theme جدید آمادست.

بالا