برگزیده های پرشین تولز

75سنت در كمتر از 2ساعت!!!!

hhh-shop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

67.GIF
با سلام حضور همه دوستان علاقه مند در زمینه های کسب در آمد اینترنتی؛

LEAPCASH.com
من خیلی تصادفی با این سایت برخورد کردم و بسیار سیستم کاری این سایت برایم جالب بود:
1- مینیمم پرداخت ندارد. یعنی حتی اگر 1سنت کار کرد داشته باشید میتوانید آنرا به حسابتان واریز نمائید.
2-برای در آمد و کارکرد به چهار روش میتوان عمل کرد:
الف-به قسمتpay to clickرفته وروی بنر ها کلیک کنید. معمولا لینکها از 1سنت تا20 سنت میباشد و روزانه 3 الی 7 بنر برایتان می گذارد.
ب-راه جالب بعدی این است که به قسمت pay to singupرفته ؛ که درآنجا همه روزه تعداد بسیاری لینک وجود داردکه شما را با سایتهای دیگر پرداخت معرفی میکند وشما با کلیک کردن روی آنها و دادن ایمیلتان وگذاشتن جواب آن سایت به شما، در قسمت پائین همان بنر.
در این قسمت روزانه 5 الی 20 لینک گذاشته میشودو با انجام کارهای بالا هر بار 5سنت تا 15 سنت نصیبتان میگردد.
ج- با حداقل درآمدتان میتوانید خودتان را در پلن های نقره ای وطلایی آپگرید کنید وبا توجه به نوع پلنتان ماهانه درآمد خوبی به دست می آورید.(البته به شرط اینکه برای واریز دلارها به حسابتون عجله کمتری داشته باشید)
د-بهترین وجالب ترین راه برای سود و درآمد بهتر وبیشتر معرفی افراد دیگر برای ثبت نام است.
به این صورت که با معرفی 10نفر به صورت مستقیم 15دلار نصیبتان می شود و اگر هر کدام از این 10نفر برای خود 10نفر زیر مجموعه جمع کند آنوقت به غیر از سود آن شخص ،25دلار دیگر نصیب شما میشود و همینطور بقیه زیر مجموعه ها.
لازم به ذکر است که از زیر مجموعه 1تا6 هرکدام 1دلار واز6 تا 10 هرکدام 5/1دلار سود شماست.
3- پرداخت مبلغ مورد نظر به حساب شما در کمتر از 2ساعت.

حالا تصمیم با خود شماست ولی من شخصاً روز اول ثبت نام 75سنت درکمتر از 2ساعت کار کردم ودر همان روز به حساب ایگولدم واریز شد.

این هم آدرس ثبت نام:
http://leapcash.com/signUp.php?ref=twhhhco

7.GIF
نكته:

متاسفانه بسياري از کاربران به خصوص ايرانيان از اينکه با معرفيrefer کسي در اينگونه سايتها عضو نمي شوند.
ميخواستم اين نکته را يادآور شوم که اگر از معرفي يا همان referاستفاده نشود مشکلي پيش نخواهد آمد و فقط شما يکي از زير مجموعه هاي آن شخص ميشويد وبه نوعي ميتوان گفت که با کمک ولطف شما عزيزان , چند سنتي نصيب آن شخص کرده ايد.
باشد که اين حس همکاري ولطف بدون ضرر همگاني شود شايد شما نيز روزي نيازمند اين گونه کمکها باشيد.
راه بسیار ساده نوشتن وبلاگ وارسال ايميل است که مثلا شما هم میتوانید با جایگزین کردن آدرسها،نامها،ویوزرهای خودتان و ارسال این ایمیل برای همه ، وبا لطف خواننده گان محترم شما هم مثل من برای جمع آوری زیر مجموعه تلاش کنید.
حتما به آدرس زیر رفته وثبت نام کنید پشیمان نخواهید شد:
http://leapcash.com/signUp.php?ref=twhhhco

77.GIF
اگه سوال يا مطلبي بود من در خدمتم [email protected]
پیشاپیش از همکاری شما متشکرم.

24/6/1384
ويرايش 2/7/1384 ساعت 12:45 بامداد
67.GIF
70.GIF

مينيمم پرداخت ندارد وبالينكهاي 10 تا 50سنتي(بستگي به ميزان كاركرد دارد)​
براي هر زير مجموعه مستقيم 2دلار وغير مستقيم 1دلار

به اميد موفقيت روز افزون شما