برگزیده های پرشین تولز

80 تومان برای ایجاد هر تاپیک و 400 تومان برای آپلود هر فیلم

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
اگر کسی از دوستان می تونه قالب برای فروم طراحی کنه پی ام بده ، نمونه کاراشو با قیمت هم بده

.:EMPERATOR:.

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت شما دوست عزیز

برای افتتاح تاپیک جدید دی بخش درآمد اینترنتی یا کامپیوتر چه تعرفه ای رو مد نظر گرفتید ؟

مثلا برای تاپیک در قسمت فیلم 80 تومان و دانلود فیلم 400 تومان . آیا برای دانلود اسکریپتهای تجاری یا درامد زا یا برنامه های جدید و نایاب هم همون 400 تومن رو در نظر گرفتید یا بیشتر ؟

موفق و پیروز باشید

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما دوست عزیز

برای افتتاح تاپیک جدید دی بخش درآمد اینترنتی یا کامپیوتر چه تعرفه ای رو مد نظر گرفتید ؟

مثلا برای تاپیک در قسمت فیلم 80 تومان و دانلود فیلم 400 تومان . آیا برای دانلود اسکریپتهای تجاری یا درامد زا یا برنامه های جدید و نایاب هم همون 400 تومن رو در نظر گرفتید یا بیشتر ؟

موفق و پیروز باشید

با سلام

من برای دانلود فیلم مبلغی را در نظر نگرفته ام ، بلکه برای آپلود هر فیلم مبلغ 400 تومان را در نظر گرفته ام ، برای آپلود برنامه هم اگر کسی می تونه کار کنه باید به توافق برسیم ، شما هم اگر امکان آپلود رو دارید می تونید پیغام بدید

با سپاس

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من می تونم برنامه آپلود کنم ! 500 تا تاپیک کامپیوتری هم می تونم بزنم :D !

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
من می تونم برنامه آپلود کنم ! 500 تا تاپیک کامپیوتری هم می تونم بزنم :D !

بزن عزیز جان مثل بقیه دوستان که دارن کار می کنند تا حالا حدود 400.000 تومان هم پرداختی داشتم شما پ خ بگذار و اعلام آمادگی کن تا شرایط رو بهت بگم در ضمن توی بخش movies فعلاً تا متوازن شدن تاپیک ها ظرفیت تکمیل ، شما تو چه بخشی می تونید کار کنید ؟

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
سلام عزيز. منم ميتونم كمك كنم فقط من مطمئن باشم پول رو پس از ايجاد 500 تاپيك دريافت ميكنم؟ همه لينكها هم از رپيدشير ميذارم. اشكال داره مثلا بعضي پست ها عكس يا توضيحات نداشته باشه؟ البته من كه سعي ميكنم بذارم. در بخش فيلم ميتونم خيلي فعال باشم بخش بازي هم كمي دردسر ممكنه برام داشته باشه ولي نميدونم چي بگم. اگه بخش فيلم منم راه بديد با همين يوزرم تو پي تي اونجا هم فعاليت ميكنم.... ممنون برام پي ام بزنيد يا همينجا كه از همين امروز غروب كارمو شروع كنم تريجحا در بخش فيلم. حالا يه كاريش كنيد منم بيام. ممنون.

mostafanew

Registered User
لایک‌ها
2
خب عضو سايت شدم با همين نام كاربري

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
سلام عزيز. منم ميتونم كمك كنم فقط من مطمئن باشم پول رو پس از ايجاد 500 تاپيك دريافت ميكنم؟ همه لينكها هم از رپيدشير ميذارم. اشكال داره مثلا بعضي پست ها عكس يا توضيحات نداشته باشه؟ البته من كه سعي ميكنم بذارم. در بخش فيلم ميتونم خيلي فعال باشم بخش بازي هم كمي دردسر ممكنه برام داشته باشه ولي نميدونم چي بگم. اگه بخش فيلم منم راه بديد با همين يوزرم تو پي تي اونجا هم فعاليت ميكنم.... ممنون برام پي ام بزنيد يا همينجا كه از همين امروز غروب كارمو شروع كنم تريجحا در بخش فيلم. حالا يه كاريش كنيد منم بيام. ممنون.

در بخش فیلم فعلاً نمی تونید فعالیت کنید تا تاپیک ها تعادل نسبی پیدا کنه ولی به زودی دوباره فعالیتش از سر گرفته می شه که خبرتون می کنم .

جدید یا قدیم بودن فیلم ها هم مهم نیست فقط لینک ها سالم باشه

PM رو چک کنید و کامل بخونید اونجا بقیه موارد رو توضیح دادم

با سپاس از شما

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ممنون از همه ی کسانی که در ایجاد این فروم با بنده همکاری کردند و کسانی که قراره همکاری کنند .
در عرض یک ماه ونیم 15000 تاپیک در فروم ایجاد شد و بیش از 1.200.000 تومان هزینه ی ایجاد تاپیک ها به کسانی که فعالیت می کردند پرداخت گردید ( این پرداخت ها حداکثر پس از 12 ساعت بعد از اعلام صورت می گرفت مگر در مواقعی که بنده در سفر بودم و قبل از آن اعلام می کردم )

دوستانی که تمایل دارند فعالیت خودشان را آغاز کنند محدودیت برای کار کردن در یک بخش خاص برداشته شده و در تمامی بخش ها می توانند فعالیت کنند ( لطفاً قبل از فعالیت من را در جریان بگذارند )

بالا