برگزیده های پرشین تولز

99% مشكل خطاي 500 در Permission فایلهای cgi هست و درست شد ولي...

fakher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسان جان دستت درد نكنه بخاطر راهنماييهايت من Permission فایلهای cgi و حتي غير cgi را كه در پوشه mt بودند 755 كردم مشكل بر طرف شد الان فقط 1 خطا ميده
من وقتي mt-load.cgi را اجرا مي كنم پيغامهاي زير ظاهر ميشه:

Loading initial data into system...

An error occurred while loading data:

Connection error: Access denied for user: 'azar-soft@localhost' (Using password: YES)

و وقتي mt.cgi را اجرا مي كنم :

Got an error: Connection error: Access denied for user: 'azar-soft@localhost' (Using password: YES)

را ميده اشكال از كجاست؟

ضمنا من فايل styles.css را هم در پوشه ام دارم و هم در استاتيك آيا بايد فايل مذكور در پوشه ام تي را حذف كنم؟

آيا من كه Permission فایلهای غير cgi را در پوشه mt به 755 تغيير دادم مشكل ايجاد نمي شه؟

احسان جان شما يك راهنماي نصب در اختيار من قرار داده بوديد الان از وقتي كه قالب جديد پياده شده من اونو نمي تونم ببينم اگه ممكنه لينك جديدش را بده. لطف مي كني :) :) :) :)

fakher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احسان جان مشكل خطاي مذكور نيز برطرف شد من پسورد ديتابيس را اشتباه تايپ كرده بودم.
كار ها خوب پيش مي ره :)
من فايل mt-load.cgi را اجرا كردم و چون درست بود اون فايل را پاك كردم.
فايل mt.cgiرا نيز اجرا كردم. وقتي صفحه درخواست نام كاربر و پسورد را ديدم جشن گرفتم.
اما هر پسوردي را كه مي دم صفحه خالي مي آد كه مي گه http 404 not found من كجا اشتباه كرده ام؟
پريميشن فايلهاي غير سي جي آي را كه عوض كرده ام از اونه؟
يا رمز عبور را درست نمي دم؟
لازم به ذكر است كه ديتابيس من خالي از هرگونه جداول و غيره است. :confused:

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از fakher :
احسان جان مشكل خطاي مذكور نيز برطرف شد من پسورد ديتابيس را اشتباه تايپ كرده بودم.
كار ها خوب پيش مي ره :)
من فايل mt-load.cgi را اجرا كردم و چون درست بود اون فايل را پاك كردم.
فايل mt.cgiرا نيز اجرا كردم. وقتي صفحه درخواست نام كاربر و پسورد را ديدم جشن گرفتم.
اما هر پسوردي را كه مي دم صفحه خالي مي آد كه مي گه http 404 not found من كجا اشتباه كرده ام؟
پريميشن فايلهاي غير سي جي آي را كه عوض كرده ام از اونه؟
يا رمز عبور را درست نمي دم؟
لازم به ذكر است كه ديتابيس من خالي از هرگونه جداول و غيره است. :confused:
من الان چكش كردم، به نظرم اون فایل mt.cfg رو درست تنظیم نکردی. ممکنه لینک ها رو درست اونجا مشخص نکرده باشی،
این حدسه ولی یه چکی بکن:

لینک به فایل های cgi رو ببین اینطوری نوشتی :

http://www.azar-soft.com/cgi-bin/MT

مطمئن نیستم اما اگه اینطوریه اون MT اخرش رو تغییر بده با حروف کوچیک بنویس (mt) ببین درست میشه یا نه چون سرور های لینکس به حروف بزرگ حساسن، اگه نشد که باید بگی دقیقاً فایل های mt رو دقیقاً کجا اپلود کردی. به نظر من مشکل از همین mt.cfg باید باشه.

راستی اگه توی activity log بری احتمالاً میبینی یکی میخواسته login کنه، اون منم داشتم تست میکردم :d

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
راستي تا يادم نرفته موقع login کردن برای اولین بار باید از این username و pass استفاده کنی:

Melody
Nelson

حواست باشه حرف اول رو بزرگ تایپ کنی، اینجا خیلی ها اشتباه میکنن و گیر میفتن. ضمنا به محض ورود password رو تغییر بده!!

fakher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از persian_londoner :
راستي تا يادم نرفته موقع login کردن برای اولین بار باید از این username و pass استفاده کنی:

Melody
Nelson

حواست باشه حرف اول رو بزرگ تایپ کنی، اینجا خیلی ها اشتباه میکنن و گیر میفتن. ضمنا به محض ورود password رو تغییر بده!!

دوست عزيز از راهنماييتان ممنونم. مشكل برطرف شد از همين بود
ضمنا چون من با سيستم هاي وبلاگ اصلا آشنايي ندارم خواهش مي كنم لينكي در اين مورد كه چگونه يك وبلاگ در ام تي بسازم را اينجا بگذاريد مرسي
:) :p :D

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از fakher :
دوست عزيز از راهنماييتان ممنونم. مشكل برطرف شد از همين بود
ضمنا چون من با سيستم هاي وبلاگ اصلا آشنايي ندارم خواهش مي كنم لينكي در اين مورد كه چگونه يك وبلاگ در ام تي بسازم را اينجا بگذاريد مرسي
:) :p :D
قابلي نداشت در ضمن همين جا توي پرشن تولز احسان يكسري مطلب در اين مورد نوشته كه من قبلا به طور اتفاقي بهشون بر خوردم اما لينكش رو ندارم. اگر صبر كني خودش احتمالاَ مياد ميذاره.

راستي احسان اگه ممكنه این لينك رو يه جايي بذار كه بشه راحت بهش دسترسي پيدا كرد، حالا یا توی فروم مووبل تایپ یا هرجایی که خودت صلاح میدونی.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
راهنماهاي خوبي در قسمت مقالات مربوط مووبل تايپ پيدا ميشه. يه سري بزن.
در ضمن شما يه اشكال كوچيكي داري و اونم اينكه تاپيك هاي جديد رو كه در اصل جواب بقيه هستن باز ميكني. اينجوري موضوع پراكنده ميشه. ممنون.

بالا