برگزیده های پرشین تولز

_-_هواداران تیم های شیرازی_-_

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
برد خیلی دلچسپی بود
همیشه فجر اولاش خوب شروع می کرد آخراش میرفت سمت سقوط انگا ای دفعه که اولاش خراب کرده قراره برعکس این قضیه اتفاق بیفته

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
این اولین بازی فجر توی لیگ امسال بود که دیدم ، داور بد قضاوت کرد ، بازیکنای فجرم که فقط می دویدن آخرم نفهمیدیم داور چرا بازیکن فجر رو اخراج و تراکتور رو فقط اخطار داد

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
این اولین بازی فجر توی لیگ امسال بود که دیدم ، داور بد قضاوت کرد ، بازیکنای فجرم که فقط می دویدن آخرم نفهمیدیم داور چرا بازیکن فجر رو اخراج و تراکتور رو فقط اخطار داد

پارسال فجر 1 کارت قرمز هم نگرفت ، امسال تو 6 بازی 2 کارت قرمز :|

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
غلام پيرواني استعفا داد

شاغلام در رختکن از بازيکنانش خداحافظي کرد و جعفري مديرعامل و عاري سرپرست تيم و عضو هيات مديره باشگاه گفتند فعلا در عصبانيت تصميم نگير. فردا قرار است نشست هيات مديره برگزار شود.
[غلام پيرواني استعفا داد]

غلامحسين پيرواني پس از بازي با داماش در رختکن و در حضور مديرعامل و سرپرست تيم استعفا داد. فجر امروز در حالي که با يک گل از داماش عقب افتاده بود با برد دو بر يک نيمه اول را تمام کرد اما در واپسين دقايق نيمه دوم بازي به تساوي کشيده شد تا اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه عليه پيرواني شعار داده و خواستار رفتن او از تيم شوند.

به گزارش گل، آنها با فرياد «در نفت هم پول نداشتي؟» بابت اظهارات پيرواني که همواره معتقد است تيمش به دليل بي‌پولي و فقر مالي توان رقابت با رقباي ميلياردي را ندارد اعتراض کردند و معتقد بودند اين مربي در نفت آبادان که از پولدارترين تيم‌هاست هم نتوانسته خوب نتيجه بگيرد.

شاغلام در رختکن از بازيکنانش خداحافظي کرد و جعفري مديرعامل و عاري سرپرست تيم و عضو هيات مديره باشگاه گفتند فعلا در عصبانيت تصميم نگير. فردا قرار است نشست هيات مديره در اين باره برگزار شود.

واللا ما تو ورزشگاه بودیم ، هیچکس نگفت در نفت هم پول نداشتی اونم با فریاد !!! من نمیدونم این صحبت ها رو سایت گل از کجاش در آورده... در ضمن فکر هم نمیکنم صنعت نفت تیم پولداری باشه...

البته وقتی تیم 2-1 هم جلو بود ، بر علی استاندار و مسئولین و آیت اللهی شعار میدادند که تیم 1 گل هم خورد و بازی مساوی شد ، و بعد شروع کردند به شاغلام اعتراض کردن ، همونجا شا غلام دست بلند کرد چند بار ، 100% مطمئن شدم که همین امشب خبر میاد که شا غلام استعفا داده..

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
فکر نکنم اونو بیارن... یعنی محمود خودش نمیاد :دی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
شعارهای تماشاگران علیه من هماهنگ شده بود/ اشتباه کردم به فجر برگشتم

سرمربی پیشین تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با بیان اینکه شعارهای تماشاگران علیه او هماهنگ شده بوده و با طبل باشگاه علیه او در ورزشگاه شعار می‌دادند، گفت: اشتباه کردم که به فجرسپاسی برگشتم و اگر به ابتدای فصل برگردیم، دیگر این کار را نمی‌کنم.

غلامحسین پیروانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره موافقت هیات مدیره باشگاه فجرسپاسی شیراز با استعفایش از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: در هشت هفته لیگ برتر با شش تیمی بازی کردیم که در رده‌های بالای جدول هستند. متاسفانه اولین بازی که مقابل نفت شکست خوردیم، تماشاگران به صورت هماهنگ شده محمود یاوری را تشویق کردند، در حالی که فکر نمی‌کنم بد بازی کرده باشیم.

با طبل باشگاه علیه من شعار دادند

وی در ادامه افزود: متاسفانه با طبل باشگاه علیه من شعار دادند. این کار هماهنگ شده بود و علیه من شعار "حیا کن رها کن" سر دادند. من نه کیسه ای دوخته‌ام و نه برای امضای قراردادم لحظه ای درنگ کردم.

عاشق هستم نه کاسب
سرمربی پیشین تیم فجرسپاسی شیراز با بیان اینکه برای پول به این تیم نیامده بود، تاکیدکرد: امضای قراردادم با فجر 20 ثانیه هم طول نکشید. ما عاشق هستیم نه کاسب. آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که آن را در فوتبال از دست بدهم. به همین خاطر ترجیح دادم از فوتبال دور بشوم.

در حد بضاعت خودمان بازیکن گرفتیم
وی در واکنش به انتقادهایی که نسبت به جذب بازیکنان فجر از وی می‌شود یادآور شد: ما در حد بضاعت خودمان یارگیری کرده‌ایم. بازیکنانی مانند مهدی رجب‌زاده، روح‌الله عرب و رضا خالقی‌فر در فهرست من بودند ولی باشگاه نتوانست آنها را جذب کند چون آنها بودجه کافی را نداشتند.

به صورت هماهنگ شده گفتند "حیا کن"...
پیروانی همچنین ادامه داد: من مانند مربیان دیگر نیستم که بگویم به خاطر بازیکنان نتیجه نگرفتم. در هر صورت ما در حد بضاعت خودمان تیم را بستیم ولی از این ناراحتم که به صورت هماهنگ شدن شعار دادند "پیروانی حیا کن".

اگر ظلمی شده باشد دوربین خدا آن را ضبط می‌کند
سرمربی پیشین تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز با بیان اینکه با همین تیم قهرمان و نایب قهرمان ایران شده و به جام باشگاه‌های آسیا هم رفته است، خاطرنشان کرد: محمود یاوری بزرگ ما است ولی خداوکیلی آیا باید در بازی اول سکوها نام او را فریاد بزند؟ این راهش نیست. اگر ظلمی شده باشد دوربین خداوند حتما آن را ضبط کرده است.

مدیرعامل فجر گفت 10 بازی هم بیازی، سرمربی هستی

وی در توضیح بیشتر درباره استعفایش از تیم فوتبال فجرسپاسی تاکید کرد: من در رختکن و بعد از بازی با داماش استعفا دادم. یک روز دیگر هم در رختکن استعفا داده بودم و در آن زمان سیامک کوهنورد (هافبک فجر ) با جعفر جعفری مدیرعامل باشگاه دچار درگیری لفظی شد. به همین خاطر همانجابه جعفری گفتم دیگر صلاح نیست سرمربی بمانم ولی مدیرعامل باشگاه تاکید داشت که حتی اگر 10 بازی هم ببازیم باز هم سرمربی می‌مانم.

فجر قهرمان نبوده که اینقدر از ما توقع دارند

پیروانی با طرح این سئوال که "آیا با مربیان غیر بومی هم در صورت کسب نتایج ضعیف چنین رفتاری صورت گرفته است یا خیر"؟ گفت: فجرسپاسی سال گذشته در رده دوازدهم جدول بود. این تیم در رده اول نبود که حالا این همه از ما توقع دارند. فجر همه این سال‌ها تلاش می‌کرد به لیگ دسته اول نرود نه اینکه بخواهد قهرمان شود.

لیدرهایی که علیه من شعار می‌دادند، از باشگاه حقوق می‌گیرند
وی با تاکید مجدد بر اینکه شعارها علیه او هماهنگ شده بوده است، اظهار داشت: نمی‌دانم این شعارها از داخل باشگاه هماهنگ شده بود یا خیر، ولی همان لیدرهایی که علیه ما شعار دادند، از باشگاه حقوق می‌گیرند! خود جعفری آنها را می‌شناسد.

فجر پارسال روی موکت و آسفالت دستغیب برنده می‌شد
سرمربی پیشین تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: فجر سال گذشته چند پیروزی بیشتر به دست نیاورد که این پیروزی‌ها هم روی زمین موکت و آسفالت ورزشگاه دستغیب بدست آمد؛ جایی که صدای تمام مربیان لیگ برتر برای بازی در آن درآمده بود.

به باغچه‌ای می‌روم تا از زندگی لذت ببرم

وی در پاسخ به این سئوال "که برنامه‌اش برای روزهای آینده چیست"؟ اظهار داشت: در حال حاضر با دوستم به سمت باغچه‌ای در بیرون از شهر می رویم تا از زندگی لذت ببریم! چرا باید بمانم و عده‌ای که شخصیت خانوادگی آنها مشخص نیست، به من فحش بدهند؟ من می‌توانستم در فجر بمانم تا مرا اخراج کنند و تا ریال آخر قراردادم را بگیرم ولی همانطور که گفتم عاشق هستم نه کاسب.

اشتباه کردم به تیم فجر آمدم
پیروانی در پایان در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا از قبول پیشنهاد سرمربیگری تیم فجر در ابتدای فصل پشیمان هست یا خیر؟، گفت: اشتباه کردم به تیم فجر آمدم. اگر به آن زمان برگردم دیگر این پیشنهاد را قبول نمی‌کنم. چون از اولین بازی اسم مربی دیگری را آوردند و علیه من موضع گرفتند. امیر مومنان هم می‌فرماید هر جا تو را نخواستند از آنجا برو که ما هم همان کار را کردیم.

غلامحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز در پایان هفته هشتم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور و پس از تساوی تیمش مقابل داماش گیلان از سمت خود استعفا داد. پس از آن نیز هیات مدیره باشگاه فجر امروز شنبه با استعفای پیروانی موافقت کرد.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
نيمه نخست ديدار تيم‌هاي راه‌آهن سورينت و فجرشهيدسپاسي شيراز با تساوي به پايان رسيد.

تيم‌هاي راه‌آهن سورينت و فجرسپاسي شيراز از ساعت 17:30 امروز (جمعه) در چارچوب هفته نهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور در ورزشگاه تختي تهران به مصاف هم رفتند که نيمه نخست جدال آنها اتفاق خاصي را در پي نداشت و 2 تيم با تساوي بدون گل به کار خود پايان دادند.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
در ادامه هفته نهم ليگ برتر دو تيم راه آهن و فجرسپاسي از ساعت 17 و 30 در ورزشگاه تختي تهران به مصاف يکديگر رفتند که بازي با نتيجه مساوي بدون گل به پايان رسيد.

جمشيد دانش‌مهر داور مسابقه به پيروز قرباني از راه آهن، محمد دانشگر و صالح‌ خليل‌آزاد از فجر کارت زرد نشان داد.

فجرسپاسي تنها تيم بدون سرمربي ليگ برتر است. امروز نيز در فهرست هيچ اسمي به جاي سرمربي درج نشده بود و علي اصغر کلانتري هم به عنوان مربي روي نيمکت اين تيم نشسته است.

منصور ابراهيم‌زاده که سرمربي راه آهن است هفته‌هاست که به پيروزي نرسيده است.

با اين مساوي راه آهن هفت امتيازي و در رده چهاردهم و فجرسپاسي با شش امتيازي در رده پانزدهم قرار گرفتند.

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

یکی از مزخرفترین تیمهای لیگ امسال تا الان فجر بوده
مربیگری غلام با محمود یاوری قابل مقایسه تیست
غلام پیروانی باید بره همون حسینیه و ایناش شعر بخونه بهتره
محمود خان یاوری بیاد دوباره تا تیم به اوج برگرده بهتره

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آخ آخ که اومدیم صدر چدول : ))))

علي زکي پور دبير هيئت فوتبال استان فارس گفت : براي حفظ چمن مجبوريم بازي ها را تا نيم فصل به ورزشگاه شهيد دستغيب انتقال دهيم .

مرمت چمن ورزشگاه حافظيه امروز شروع شده و پيش بيني مي شود 2 ماه به طول انجامد.

چمن ورزشگاه حافظيه دي ماه پارسال با صرف بيش از 12 ميليارد ريال اعتبار مرمت شد اما کمتر از گذشت يک سال به علت از بين رفتن چمن به مرمت دوباره نياز دارد .

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

پیروزی شیرین فجر با آمدن محمود یاوری با تجربه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
شکست خانگي مس کرمان مقابل فجرسپاسي

سيزدهمين هفته از مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور با پيروزي فجرسپاسي شيراز مقابل مس کرمان پيگيري شد.

روز دوم از هفته سيزدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور از ساعت 15:30 امروز (جمعه) با ديدار تيم‌هاي مس کرمان و فجرشهيد سپاسي شيراز در ورزشگاه امام علي (ع) کرمان آغاز شد.

شاگردان محمود ياوري که در اين بازي ميهمان مس کرمان بودند در نيمه اول با گل‌هاي جابر انصاري و جلال الدين علي محمدي که به ترتيب در دقايق 24 و 40 به ثمر رسيد با پيروزي 2 بر صفر به رختکن رفتند.

تلاش نارنجي پوشان مس کرمان براي تغيير نتيجه در نيمه دوم تنها يکبار به ثمر نشست اين تيم در دقيقه 63 توسط مصطفي شجاعي به گل رسيد. تک گل شجاعي در نهايت مانع از شکست مس کرمان نشد و اين تيم ششمين شکست فصل خود را متحمل شد.

فجرسپاسي با اين پيروزي 13 امتيازي شد و به رده سيزدهم جدول صعود کرد و مس کرمان نيز با 6 امتياز قعرنشين جدول رده بندي باقي ماند. ياوري در اين بازي تيمي را شکست داد که تا هفته دهم ليگ فصل جاري هدايت آن را برعهده داشت. مس کرمان تنها تيمي است که هنوز در فصل جاري به پيروزي نرسيده است.

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
بچه ها شیراز کجایید ؟
امروز با استقلال بازی داریم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
به امید باخت تیم فجر و سقوط این تیم به لیگ دسته 2 و بعد هم دسته 3...

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
به امید باخت تیم فجر و سقوط این تیم به لیگ دسته 2 و بعد هم دسته 3...
آمین!:D...برق که فکر میکنم منحل شد!
به شخصه خیلی دوست دارم که هیچ تیمی تو این لیگ نداشته باشیم:confused:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آمین!:D...برق که فکر میکنم منحل شد!
به شخصه خیلی دوست دارم که هیچ تیمی تو این لیگ نداشته باشیم:confused:

یادمه آخرین بار ، نارنج های درختارو داشتن میچیدن که با پولش ، پول بازیکناشون رو بدن : ))))))

به قول غلام ، استان فارس بهتره واسه دومیدانی هزینه کنه ، که لااقل بگیم تو فلان ورزش اولیم : ))))

یه تیم مسخره اومده به اسم فجر که چند بازیکن بدبخت رو جذب کنه و بفروشه به استقلال و پرسپولیس ، پولش رو هم بزنن به جیب... اونم از انتخابات استان فارسشون... یارو میگفت فلانی تو نماز خونست ....

مدیر عاملمونم که خدا رو شکر اصلا بلد نیست حرف بزنه.. :|

hadi1366

Registered User
لایک‌ها
610
یادمه آخرین بار ، نارنج های درختارو داشتن میچیدن که با پولش ، پول بازیکناشون رو بدن : ))))))

به قول غلام ، استان فارس بهتره واسه دومیدانی هزینه کنه ، که لااقل بگیم تو فلان ورزش اولیم : ))))

یه تیم مسخره اومده به اسم فجر که چند بازیکن بدبخت رو جذب کنه و بفروشه به استقلال و پرسپولیس ، پولش رو هم بزنن به جیب... اونم از انتخابات استان فارسشون... یارو میگفت فلانی تو نماز خونست ....

مدیر عاملمونم که خدا رو شکر اصلا بلد نیست حرف بزنه.. :|
لیگ دولتی که طرفداراش هم انحصاری این دو تا تیمن استقلال و پرسپولیس بقیه تیما سیاهی لشکرن

غلام که باید از خودش شروع کنه یکی نیست بگه تو هم بهتره به جای مربیگری دیوان شعرتو بدی بیرون وای نسا تو تیم همش بنال که والو بلو به پیر به پیغمبر به کی به .... ما فجرو امسال بو دس خالی بسیم خداوکیل من دیگه تو ای تیم نمیمونم:D

نیاز اول یه تیم تو سطح لیگ برتر داشتن یه زمین و استادیوم خوبه شیراز حداقل امکانات تعریف شده توی همین لیگ رو هم نداره وقتی این نباشه بالطبع هواداراشو هم از دست میده
........
به نظر من خیلی دیگه آدم میخواد وقت آزاد داشته باشه که بشینه بازیهای این لیگو ببینه تا جایی که لیگای اروپایی هست دیدن این بازیها همون داربیش هم وقت تلف کردنه:general509:

بالا