برگزیده های پرشین تولز

adsl توی بندرعباس چی خوبه ؟

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
سلام به همه
از دوستان کسی خبر داره بندرعباس شرکتی هست که محدودیت حجمی نداشته باشه ؟

حتی
پارس آفلاینم محدودیت داره 20gb برای 256kb تازه اونم با قیمت بالا :wacko: :wacko:

بیچاره پارس که بهش میگید آفلاین .

آره دوست عزیز 20 گیگ هست اما دانلود شبانه داره بدون مصرف BandWidth از 1 تا 6 صبح :)
پارس آنلاین تو بندر عباس خیللللللللللللی عالیه.

الان مرکز بهستی تهران بیش از 1500 یوزر فقط از پارس آنلاین داره. کل بندر عباس حدود 1300 تا این حدودا اینطور که از پشتیبانی پارس شنیدم کلا یوزر اینترنت داره !

یوزر کمتر = زندگی بهتر !

شاتل اصلا بدرد نمیخوره. دلایلش رو مایل بودید بگم خیلی طولانیه....فقط پارس بگیر اگر بندر عباسی.

MEISAM.ZX

Registered User
لایک‌ها
10
بیچاره پارس که بهش میگید آفلاین .

آره دوست عزیز 20 گیگ هست اما دانلود شبانه داره بدون مصرف BandWidth از 1 تا 6 صبح :)
پارس آنلاین تو بندر عباس خیللللللللللللی عالیه.

الان مرکز بهستی تهران بیش از 1500 یوزر فقط از پارس آنلاین داره. کل بندر عباس حدود 1300 تا این حدودا اینطور که از پشتیبانی پارس شنیدم کلا یوزر اینترنت داره !

یوزر کمتر = زندگی بهتر !

شاتل اصلا بدرد نمیخوره. دلایلش رو مایل بودید بگم خیلی طولانیه....فقط پارس بگیر اگر بندر عباسی.
سلام دوست عزیز
پارس انلاین از نظر قطع و وصل شدن به چه صورته قطع و صل داره یا نداره یا کم داره ؟

از پیشگامان هم اگر اطلاعاتی داری بگو به چه صورته قطع و وصل شدن داره یا نه؟

من کلا یک isp میخوام که اینترنتو قطع و وصل نکنه سرعت دانلو 20 هم باشه کافیه فقط مورد اصلی اینه که اینترنتو قطع و وصل نکنه .اگر چنین isp در بندرعباس میشناسید بگید.
ممنون.

Koosha_Raisi

Registered User
لایک‌ها
325
سلام دوست عزیز
پارس انلاین از نظر قطع و وصل شدن به چه صورته قطع و صل داره یا نداره یا کم داره ؟

از پیشگامان هم اگر اطلاعاتی داری بگو به چه صورته قطع و وصل شدن داره یا نه؟

من کلا یک isp میخوام که اینترنتو قطع و وصل نکنه سرعت دانلو 20 هم باشه کافیه فقط مورد اصلی اینه که اینترنتو قطع و وصل نکنه .اگر چنین isp در بندرعباس میشناسید بگید.
ممنون.

سلام !
پیشگامان سرویس دهنده بسیار خوبیه من تایید می کنم. البته تو تهران ازش تست داشتم ! و پورت دانلود رو هم تا 1.5 مگ باز میذاره. پینگشم خوبه.
پارس آنلاین راستش تو تهران قطعی زیاد داره :) عادت کردیم دیگه. اما خیلی از نظر دانلود شرگت قدرتمندیه. تا 2-2.5 مگ پورت رو باز می ذاره.
مثل شاتل و رفقای دیگر هم دزد نیست. من کسی رو می شناسم بندر پارس داره خیلی راضیه.

MEISAM.ZX

Registered User
لایک‌ها
10
سلام !
پیشگامان سرویس دهنده بسیار خوبیه من تایید می کنم. البته تو تهران ازش تست داشتم ! و پورت دانلود رو هم تا 1.5 مگ باز میذاره. پینگشم خوبه.
پارس آنلاین راستش تو تهران قطعی زیاد داره :) عادت کردیم دیگه. اما خیلی از نظر دانلود شرگت قدرتمندیه. تا 2-2.5 مگ پورت رو باز می ذاره.
مثل شاتل و رفقای دیگر هم دزد نیست. من کسی رو می شناسم بندر پارس داره خیلی راضیه.
سلام دوست عزیز ممنون از توجهت
این دو isp از نظر قطع و وصل شدن چطور هستن؟

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
bale
albate ke shatel az hamashoon maskhare tare
va albate aksare servicehaye in sherkate mazkoor ke faaliyat mikone too bandar
agar bekhay mitoonam bet service wireless ba sorate bala bedoone mahdoodiyate download bedam
tel:2224187
kamali
سلام دوس عزیز اینرنت بدون افت سرعت و محدودیت دانلود و قیمت مناسب کدوم شرکت پیشنهاد میکنید؟

davooood

Registered User
لایک‌ها
0
اینترنت وایرلس بدون افت سرعت قیمت مناسب و نامحدود چی پیشنهاد میکنید ممنون.

behnam1357

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان به نظر من که تو adsl ها آسیا تک بهترین کیفیت رو داره
اگه وایرلس خوب هم خواستین که قطعی نداشته باشین با این شماره ها تماس بگیرین 9713040-33344744

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
اینترنت وایرلس بدون افت سرعت قیمت مناسب و نامحدود چی پیشنهاد میکنید ممنون.

اگه میخواهی که افت سرعت نداشته باشه، باید از شرکتی بگیری که سرویس های تشویقی و رایگان زمانی و این چیز ها نداشته باشه. iNet و systec سرویس های خوبی دارند.

بالا