برگزیده های پرشین تولز

asp-rider ها جواب بدهند

alirezaok

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
يك سوالي داشتم راجع به ارسال مطلب در asp-rider
اگر بخواهيم مقداري از مطلب را ارسال كنيم و بقيه آن در صفحه بعد بياوريم. يعني وقتي لينك بعد از مقداري از مطلب را كليك كردند به صفحه دوم برود و متن كامل مطلب را نشان بدهد (مانند آنچه در ام تي با عنوان Extended Entir وجود دارد) چگونه بايد اينكار را بكنيم. چون در asp-rider فقط يك Textares براي ارسال تمامي مطلب وجود دارد و جايي براي اينكه ادامه مطلب براي صفحه دوم وارد كنيم وجود ندارد.
خود نويد خادم اينكار را انجام داده است در اين صفحه: http://weblog.asp-rider.com/?page=3&cat=&search=

جايي كه نوشته: و يه خبر توپ ديگه... كه مي رود و متن كامل را نمايش مي دهد.
كسي مي داند چگونه مي شود اينكار را كرد؟

MiladPRO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من نديدم ايني كه ميگي رو! اگه بهش همچين امكاني هم اضافه بشه كه خداس!!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
دهكي .. يعني اسپ رايدر فقط يه فيلد داره ؟ من نوكلئوس رو كه خيلي ها خيلي باهاش حال ميكردن به خاطر همين موضوع اصلا طرفش نرفتم.. مووبل تايپ يه تايتل داره يا بادي يه more يه excerpt يه دونه هم keyword که خاموشه و ميشه روشنش کرد.. يه هک هم هست که فيلد ها رو زياد ميکنه..

ASP-Rider

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ... توو اسپ سوار هم اين امكان وجود داره! خيلي جالب تر از ساير امكانات!
شما متنتون رو به صورت كامل مينويسين ... بعد از اونجايي كه ميخواهيد بريده شود يه جمله مينويسيد .. مثل ادامه دارد ... يا هر چيز ديگر ... يعنب اين جمله وسط متن شما مياد! بعد اون جمله اي رو كه نوشتين select ميكنين و بعدش توي اديتور يك دكمه هست كه روش سه تا نقطه آبيه .. اوس رو كه ببرين روش مينويسه ... "ادامه دارد..." اونو كه كليك كنيد... مطلب شما كات ميشه.
بعد كه تو وبلاگتون نگاه كنين مطلب تا اون جمله مياد و جمله لينك ميشه به ادامه مطلب ... وقتي روش كليك بشه ميره به صفحه اصلي مطلب! و در اونجا جمله شما حذف ميشه.

MiladPRO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بعد از اين همه مدت اسپ سواري چجوري اين دكمه رو نديده بودم؟؟؟؟ :blink:
خيلي باحاله! خوشم اومد

irprograming

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
linke download asprider ro mishe bediiid mamnon mishamm...

بالا