برگزیده های پرشین تولز

Blogger, Picasa, Hello و آپلود عكسهاتون به بلاگ

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
:) يه نرم افزار براي كساني كه ميخوان يه عكسي بزارن تو بلاگشون و مشكل دارن براي Host:

البته مخصوص بروبچ بلاگ اسپات : ;)
Hello From Picasa
كافيه اون عكسي رو كه مد نظرتونه انتخاب كنيد send كنيد و بعد يه Caption برش بنويسيد و خيلي راحت با يه كليك يه پست جديد بصورت اتوماتيك به بلاگتون اضافه ميشه. :blink:
البته با اين نرم افزارميتونيد پست بدون عكس هم بفرستيد ولي فعلا با زبان فارسي مشكل داره (زبون آدميزاد حاليش نيس)
بهتره قبل از اينكه دانلودش كنيد بريد و picasa رو دانلود كنيد كه هم در دنيا عاقبت به خير بشيد هم در بلاگتون!

ما رو هم دعا كنيد (خدايا به اين بلاگرها رحم كن)

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من خودم با اين سيستم ارسال عكس كار كردم . ولي خيلي كشش ميده كه يه عكس بذاره توي وبلاگ .با اين سايتي كه ميخوام معرفي كنم هم عكس upload كنيد و هم فايلهاي swf . اين سايت هم بهتون url فايلي كه آپلود كرديد رو ميده و هم كدي كه بشه اونو توي وبلاگتون استفاده كنيد . پس حالشو ببريد ;)

imageshack12.png

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اين هم يكي از گل كاريهاي گوگل هستش.
امكانات جالبي داره...

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
راستي يه چيزي آقا اين نرم افزاره امكان چتم توش هستا (قابل توجه ايراني ها :D :D )

Professsor G

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله و البته در جواب شما كه گفتي سايتهايي هستند كه امكان ،Upload ميدن بايد بگم همينطوره كه شمافرموديد اما منظور من از معرفي اين نرم افزار جديد ذكر اين مطلب هم بود كه مخصوصا براي كاربران Blogger ساخته شده
سايت هايي كه فضا براي upload ميدن زيادن مثلا يكيش Sharemation كه خودم ازش استفاده كردم.
با Hello ميتونيد بلافاصله از صفحه نمايش كامپيوترتون عكس بگيريد و پست كنيد. چت كنيد. پست فقط متني بفرستيد
. Frien List داشته باشيد (شايد قدم دوم گوگل براي رسيدن به مسنجر بعد از جي ميل) و عكسهاتون رو با دوستاتون share كنيد و ...

باور كنيد ارزش نصب و امتحانشو داره...مسوليتش با من :rolleyes:

اگر هم كسي هست كه داره باهاش كار ميكنه نظر خودشو بگه و يا id شو بذاره اينجا تا من addesh كنم و با هم يه حالي ببريم... :D منظورم id ش براي Hello هست.
id خودم هم ahuraa هست. add كنيد.

Control Panel

Registered User
لایک‌ها
0
Professsor جان حرفت رو قبول دارم . اما من بيشتر اون سايت رو به اين خاطر معرفي كردم چون هم سريع عكس ها و فايلهاي swf رو uplodميكنه و هم احتياجي هم نيست داخلش عضو بشيد . خوب همون طور كه خودت گفتي اين نرم افزار فارسي رو پشتيباني نميكنه . به همين خاطر شايد كسي حالشو نداشته باشه به خاطر يك عكس اين مراحل رو طي كنه :happy: ;)
ولي من خودم اين نرم افزار رو نصب كردم بلاخره هرچي باشه مال خوده بلاگره :D

بالا