برگزیده های پرشین تولز

BMW ///تا حالا اينقدر bmw ديده بوديد

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
منظورش این بود این تاپیک چه ربطی به عکاسی دیجیتال داره ! البته شما دست گذاشتین رو نقطه ضعف مدیر و اون هم نمی خواهد پاک کنه
55.gif
55.gif

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از tintin :
منظورش این بود این تاپیک چه ربطی به عکاسی دیجیتال داره ! البته شما دست گذاشتین رو نقطه ضعف مدیر و اون هم نمی خواهد پاک کنه
55.gif
55.gif
تاييد ميشه :D

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
55.gif
55.gif

بابا ما كي هستيم كه بخوايم نظر بديم چه برسه كه بخوايم نقطه ضعف بگيريم

فقط براي خنده بود

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از Niaz :
در راستاي تاييد مدير اين بخش,شديدا تاييد ميشود. همممممممم.....
من دست فرمانم را با 2002 راه انداختم.ماشين خوش دست و خوش استيلي هم بود.براي همينه كه آي دي من هم 2002 داره ديگه!!!به اندازه لپتاپ هم مطلب براي اين ماشين محبوب هم دارم هم واردم.تعريفي هم نمي كنم.اگر فرصتي و حوصله اي و عمري باقي باشه بايد يك تاپيك دبش و مشتي و توپ براش بزنم.
به احسان خان هم بايد بگم تو همون سخت افزار جاش بده!!! :lol:
هنوزم تو مسابقات اسلالوم ايران البته اگر اهلش باشين,رانندگان حرفه اي با تيونينگ شده همين 2002 كلي مدال مي گيرن.ميگين نه,خودتون يه نظري بندازين.
driving with pleasure اينم شعار هميشگي بي ام و...
آخ نياز جان يادم رفت در سفرنامه تركيم برات از نمايشگاه مركزي نمايندگي خاور ميانه بي ام و در استانبول كه كلي هم فيلم برداري كردم چيزي بگم.آقا هركي با چيزي مي حالد,ما هم با بي ام و...
يه چيزي بگم,برداشت بد نكنيد ها!!!اصلا مي دونيد چيه؟صادقانه بگم,اگه همچين ماشيني داشته باشين ها,شما را در رانندگي به ارگاسم مي رساند. :f34r: ;) :lol: !!!!!!!!از ما گفتن بود,از شما بد تعبير كردن,مدير جان صلاح نديدي,راپورت نكن,حذفش كن!! :cool:

hojat

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
55.gif
55.gif

خوب با دوربين ديجيتال عكسا گرفته شده ديگه.!!!
169.gif
181.gif

بالا