برگزیده های پرشین تولز

cacheXpress

i_am_so_kittle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اگه آقا كوروش اجازه مي دن.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
خواهش ميکنم، اجازه ما هم دست شماست :)
ولی اگه آقا کيهان به مطالب قبلی در اين مورد مراجعه ميکردند متوجه ميشدند اين نرم افزار را به ايميل تمام افرادی که نام شبکه و سمت خودشون رو برام بفرستند ارسال ميکنم.
و از دوستان خواستم که اجازه بدهند آمار استفاده از اين نرم افزار را به اين ترتيب بدست بيارم.

Delphan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از كرك استفاده كردم. اول كرك و بعبد هم ذخيره. همه رو هم Ok ميزنه.
نميدونم چرا باز شمارش معكوس ميشماره.
كركش همينجوريه يا من اشتباهي كرك كردم.
البته از دستم در رفت و دوبار رو كرك زدم. مشكل از اين نيست؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
سرويسش رو Stop کن. کرک رو روش اعمال کن و مجددا Start کن.

Delphan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اين كار رو (اول stop و بعد كرك و استارت) رو چند بار انجام دادم. كار نميكنه. البته شايد مجبور شم آخر هفته يه ويندوز و يه CacheXpress رو مجددا نصب كنم.
ولي خداييش كش خيلي باحاله. از وقتي كه اونو نصب كردم كاربرام زنگ ميزنند و تشكر ميكنند. ميگن سرعت اضافه شده. نميدونستم تا اين حد ممكن تاثير داشته باشه.
من هم اينجا از كورش تشكر ميكنم. (بخاطر برنامه و راهنماييهاش)
ولي يه سوال برام پيش اومده. من فكر ميكردم عمل كشينگ تو سرور انجام ميشه ولي خودم زماني كه وصل شدم احساس كردم كشينگ تو كامپيوتر كلاينت انجام ميشه؟ آيا اين برداشت من درسته؟
اگر ميشه يه نفر كمي درمورد مكانيسم كشينگ توضيح بده.

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Delphan :
ولي يه سوال برام پيش اومده. من فكر ميكردم عمل كشينگ تو سرور انجام ميشه ولي خودم زماني كه وصل شدم احساس كردم كشينگ تو كامپيوتر كلاينت انجام ميشه؟ آيا اين برداشت من درسته؟

منظورت رو نفهميدم . ميشه بيشتر توضيح بدي

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
CacheXpress يک Proxy Server است. (نسخه Optimize شده Squid)
درخواستها ابتدا به CacheXpress ميرسد. CacheXpress درخواست را به مقصد ارسال ميکند و پاسخ آن را دريافت ميکند و (بسته به تنظيمات) يک نسخه از آن را برای خود نگه ميدارد و سپس به صاحب اصلی ميرساند.
درخواست بعدی که جوابش در Cache Store موجود باشد بر روی اينترنت ارسال نميشود و CacheXpress از نسخه ذخيره شده قبلی به درخواست کننده ميدهد. به اين ترتيب هم در پهنای باند صرفه جويی ميشود و هم سرعت کار بالا ميرود.

Delphan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوال من راجع به مكانيسم كشينگ است. يعني كشينگ چه جوري انجام ميشه؟
من فكر ميكردم(البته جايي نخوندم) درخواستها تو سرور ذخيره ميشه و نرم افزار با يه مكانيسم هوشمندي صفحات ذخيره شده رو آپديت ميكنه(زماني كه ترافيك خط بالا نباشه) و هر زمان كه درخواستي براي سرور مياد اگر آپديت شده اونو تو كش داشته باشه براي كلاينت ميفرسته. ولي الان فكر ميكنم با كوكي ها يا هر چيز مشابه صفحات تو كلاينت ذخيره شده و نرم افزار كمك ميكنه از اين صفحات و صفحات ذخيره شده در سرور عمل كشينگ رو انجام بده.
به عبارت خيلي ساده تر صفحات ذخيره شده در سرور به ازاي كاربران شماره گذاري ميشه واگر كاربري تقاضاي صفحه اي كنه كه تو كش باشه ولي قبلا اونو نياورده باشه نرم افزار هم از كش استفاده نميكنه و اونو از سايت مربوطه مياره.
من اومدم و با يك Dialup سايت yahoo رو اوردم. دفعه بعد رو اون كامپيوتر كه yahoo رو زدم خيلي سريع آورد.
رفتم و رو چند كلاينت ديگه امتحان كردم. براي بار اول خيلي فرقي نميكرد. انگار داشت ار سرور yahoo صفحه رو مياورد ولي رو همون كامپيوترها سري هاي دوم و سوم خيلي سريع مياورد.
اگر كسي بلده كمي در مورد كشينگ و نحوه انجام كار توضيح بده.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
اين که شما نوشتی ربطی به CachXpress نداره. اين بخاطر Cache خود Internet Explorer است.

!!!!!!!!!!!!!!!

Registered User
لایک‌ها
0
كورش جان شما چه ورژني رو داري ؟
من CacheXpress2.1.5 LT رو دارم ؟ اگه ماله شما بالا تره مارو هم درياب :p

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
من 2.0.14 رو دارم. تنها نسخه ای که Crack اش درست کار ميکنه. اگه کرک شما درست کار ميکنه شما ما رو درياب!!!
(کرک 2.1.5 نصب ميشه ولی بعد از 30 روز Expire ميشه!)

a_arabbeigi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اگه زحمتي نيست من هم اين نرم افزار CacheXpress را مي خوام.اگه خود فايل و کراکش رو و يا آدرسش رو برام بفرستيد که برم Download کنم ممنون ميشم.
[email protected]

keyhan110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از koorosh :
خواهش ميکنم، اجازه ما هم دست شماست :)
ولی اگه آقا کيهان به مطالب قبلی در اين مورد مراجعه ميکردند متوجه ميشدند اين نرم افزار را به ايميل تمام افرادی که نام شبکه و سمت خودشون رو برام بفرستند ارسال ميکنم.
و از دوستان خواستم که اجازه بدهند آمار استفاده از اين نرم افزار را به اين ترتيب بدست بيارم.

كوروش جان ميشه cacheXpressو crack شو براي من بفرستي

!!!!!!!!!!!!!!!

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از koorosh :
من 2.0.14 رو دارم. تنها نسخه ای که Crack اش درست کار ميکنه. اگه کرک شما درست کار ميکنه شما ما رو درياب!!!
(کرک 2.1.5 نصب ميشه ولی بعد از 30 روز Expire ميشه!)
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
من به ميل شما ميفرستم شما تست كن اگه درست بود بگين كه هر كس خواست براش بفرستم.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
کيهان جان اگه ميخوای ايميل بزن تا برات ارسال کنم.
بابک جان شما که داری ازش استفاده ميکنی بگذار 30 روز بگذره ببين Expire ميشه يا نه. خبرش رو بده.
و در مورد لينکی که صادق داد. اين رو تست کنيد. ظاهرا که مشکلی نداره و خوب کار ميکنه! هر بلايی هم سرش اوردم مشکل پيدا نکرد.

Delphan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نسخه 2.1.2(سايت crack.ir) رو نصب كردم و لي در قسمت registeration مانند نسخه قبلي روز باقيمانده رو ذكر نميكنه، ميخواستم ببينم كه كركش رو درست نصب كردم؟
در ضمن در بخش گزارشات بعضي مواقع بخش Request Hit Ratio و Byte Hit Ratio اعداد رو بصورت منفي گزارش ميده. اين اعداد منفي رو چجوري ميشه تفسير كرد.؟
همچنين اينكه رنج Ip هام از 192.168.0.1 شروع ميشه و من در بخش HTTP Access اين رنج رو با ماسك 255.255.255.0 فعال و All رو Deny ميكنم ولي كار نميكنه. مجبور شدم از All استفاده كنم. آيا زماني كه رنج IP ها رو ميدم ديگه لازم نيست Deny All كنم يا اينكه رنج من اشتباه است.

بالا