برگزیده های پرشین تولز

Core i7 930 + Asus P6X58D + Triple Channel 6 GB Corsair Dominator

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
سی پی یو رو جدا می خوام 250 تومن نقد.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
2 تاش 520
رم ها مشتری خودش رو داره ، خیلی بد مشتری پیدا می شه

عزیز ، من منصرف شدم
قرار شد اور نشده باشه !
شما اورش کردی !
400 تومان هم ارزش نداره 2تاش برای من !

Last edited:

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
رفیق حتما ذکر کن که اورش کردی ! به دور رسم مردونگی هستش !

KS_Eternity

Registered User
لایک‌ها
7
رفیق حتما ذکر کن که اورش کردی ! به دور رسم مردونگی هستش !

شما چرا اینقدر دوست داری پیغام بیهوده بدی عزیز.

کدوم آدم عاقلی Core i7 930 با این کانفیگ میخره اما اور رو روش امتحان نمی کنه؟

بله اور کردم.اما برای تست و تفریح.

چون کاری رو شروع نکردم که احتیاج به اور داشته باشم.

این سیستم به اندازه کافی قوی هست که احتیاج به اور نداشته باشه.مگه اینکه بخوام سرور چیز پی ان و ... کارای دانلودی مثل جنابعالی انجام بدم!! اونوقت باید .... غول را باهاش بشکنم نه؟!

شما پیشنهادت رو دادی.کمی حرفه ای باش ! کنار بایست اگر پیشنهاد شما مقبول بود بعد بحث را ادامه بده.

سپاس

KS_Eternity

Registered User
لایک‌ها
7
2 تاش 520
رم ها مشتری خودش رو داره ، خیلی بد مشتری پیدا می شه

عزیز ، من منصرف شدم
قرار شد اور نشده باشه !
شما اورش کردی !
400 تومان هم ارزش نداره 2تاش برای من !

اونوقت جنابعالی علم غیب داری که من اور کردم؟!

ضمن اینکه این سخت افزار اصلا ساخته شده برای اور.

لطفا این مبحث رو هم ادامه نده و یه خورده دیگه هم تو وب بگرد شاید به این نتیجه برسی سیستم دزدی هم هست!
:lol:

KS_Eternity

Registered User
لایک‌ها
7
حتی چند ثانیه رو هم باید ذکر کنید ! چون بعد طرف متوجه بشه و نگفته باشید دلخوری های بدی پیش می یاد

عزیز علم غیب ندارم ولی سواد سرچ رو دارم
عزیز این تاپیک شما تو پی سی ورلد هست
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=422616

http://webcache.googleusercontent.c...2616+P6X58D+-+E&cd=3&hl=fa&ct=clnk&lr=lang_fa

خوب منم که تو پست قبلش گفتم سرچ بیشتر بکنید.

آفرین به شما.خوب معلومه من با کلا 30-40 تا پست اینجا (گرچه 4 ساله عضوم) بایدم در باره من جستجو کنی.
اما این که سیستم اور شده (برای تست) ملاک اشتباهیه برای اینکه قطعات رو ببری زیر سوال.

یه چنین سیستمی باید تست بشه .
برای شما مهمه.پس نخرید.اما رفتار شما کلا یه کمی شبیه جو سازیه دوست خوب! فکر کنم امروز فیتیله سرعت نت پایینه یه کم بیکار شدی! (Just Joking)

در هر صورت :

این سیستم در مدت یک هفته اور شده و اتفاقا تو اور خیلی هم با این فن خوب جواب داده.ممنون از احسان در تاپیک P30world که راهنمایی های خوبی کرد. :)

watershop

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان، ببخشید قصد اسپم ندارم.
ولی این سیستم اینقدر قوی هست که تا 4 راحت اور بشه. تازه این دوستمون برای چند لحظه اور کرده.
عزیزانی که از این سیستم ها استفاده میکنند و کمی حرفه ای هستند 24 ساعته و 7 روز هفته روی 4.2 اور میکنند و مشکلی پیش نمیاد. لطفا اینقدر رو اور حساس نباشید. یه جوری صحبت میکنید انگار بنده خدا با نیتروژن تا 5.5 اور کرده! :دی

قیمت نوی تمام قطعات سیستم رو که خودت خریدی برام پ خ کن. قصد خرید ندارم. فقط میخوام قیمت بازار دستم بیاد، قیمت روز هم برام مهم نیست. فقط قیمتی که خودت با چانه زنی خریدی مهمه. به خصوص کیس کولر مستر و پاور و کارت گرافیک

Last edited:

KS_Eternity

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان، ببخشید قصد اسپم ندارم.
ولی این سیستم اینقدر قوی هست که تا 4 راحت اور بشه. تازه این دوستمون برای چند لحظه اور کرده.
عزیزانی که از این سیستم ها استفاده میکنند و کمی حرفه ای هستند 24 ساعته و 7 روز هفته روی 4.2 اور میکنند و مشکلی پیش نمیاد. لطفا اینقدر رو اور حساس نباشید. یه جوری صحبت میکنید انگار بنده خدا با نیتروژن تا 5.5 اور کرده! :دی

قیمت نوی تمام قطعات سیستم رو که خودت خریدی برام پ خ کن. قصد خرید ندارم. فقط میخوام قیمت بازار دستم بیاد، قیمت روز هم برام مهم نیست. فقط قیمتی که خودت با چانه زنی خریدی مهمه. به خصوص کیس کولر مستر و پاور و کارت گرافیک

زیاد این مباحث رو جدی نگیرید دوست عزیز

در هر صورت دوستانی مثل شما که دید فنی کافی داره هم تو این فروم هستند.من هم این قطعات را به اهلش دیر یا زود خواهم فروخت.

قیمت خرید خودم در اواخر تیر ماه را براتون پ.خ کردم.

فروشنده هم یکی از صادق ترین و بهترین های بازار است که اکثر دوستان صاحب نظر ایشان را میشناسند و اصلا احتیاج به چانه زنی با ایشان نیست.مشخصاتش ایشان را هم برات میفرستم.

موفق باشید.

alireza_3d

Registered User
لایک‌ها
29
برادر پیغام خصوصی زدم.
بله، گفتم شاید از قلم افتاده باشه ;)
ممنون.

gt333

Registered User
لایک‌ها
0