برگزیده های پرشین تولز

Domain Renew

alirezaok

Registered User
لایک‌ها
1
من يك دامين قبلا در enom توسط يك مركز ديگر ثبت كرده ام و الان فقط يوزر پسورد كنترل پانلش را دارم كه در آنجا هم چيزي به نام renew وجود ندارد. چيزي به پايان زمان اين دامين نمانده است. آيا شما مي توانيد آن را تمديد كنيد يا حتما همان مركزي كه برايم ثبت كرده بايد تمديد كند؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
اگه یوزر پس رو داشته باشید و ایمیل ادمین هم به نام شما باشه مشکلی نیست ! برای دات کام-ارگ-نت هم 10000 هزینه داره و دامین هم ترانسفر میشه و هم ری نیو فقط تا قبل لاک شدن اقدام کنید

alirezaok

Registered User
لایک‌ها
1
دامين من 14 Oct 2004 اكسپاير مي شود. اگر من شنبه پول را به حساب شما واريز كنم آيا به من اطمينان مي دهيد كه به مشكلي برنخورم؟ در اينصورت شماره حساب خود را بگوئيد.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
[email protected]

ایمیل بزنید و مشخصات کامل دامین خودتونو بگین یا با ایدی با پرو فایل http://forum.persiantools.com/member.php?userid=605

پی ام بزنید (ایمیل به هاستینگ سریع تر هست )
اونجا دقیق و کامل راهنمای می کنند شما رو

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
دوست عزيز ما نمي تونيم به شما اطمينان بدهيم
چون در صورتي كه بخواهيد دومين رو روي اكانت ما در enom انتقال بدين بايد رجيستر كننده قبلي شما اين اجازه رو بده ، شما اول با اون ها هماهنگ كنيد كه اين اجاره رو مي دهند و سپس پول رو واريز كنيد. و در ضمن ديگه حداكثر دو سه روز قبل از اكسپاير شدن دومين بايد به ما خبر بدين كه براتون درخواست ترانسفر رو بزنيم چون بعد از اون ديگه فقط توسط رجيستر كننده اولي مي شه كه دومين رو تمديد كنين.

بالا