برگزیده های پرشین تولز

DVB

parsa000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طرز شناخت DVB تقلبي را بگوييد؟

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parsa000 :
طرز شناخت DVB تقلبي را بگوييد؟

فکر کنم این سوال مربوط به بخش ماهواره میشه
24.gif

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببشخید کجای DVB ؟؟
63.gif

نه خوب کدوم قسمت از تکنولوژِی DVB رو می فرمایید!؟
کارتش ؟
اشتراکش ؟
send؟
received؟

بعد هم اصلا تقلبی یعنی چی !؟
169.gif
تقلبی و غیر تقلبی نداریم که !!!

ولی در کل الان دیگه DVB نمی صرفه!!

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در مورد ارزش اقتصادی :
ببینید یک زمانی (جوونیهای ما!!) که پهنای کل ایران از 300 مگ تجاوز نمی کرد DVB چیز خیلی مفیدی بود چون پهنای باند خیلی خوبی رو تامین می کرد و نسبت به بقیه سرویس هایی مثل leased line که قیمت زیادی داشتند ارزون بود اما الان همون پهنای باند لازم رو میشه از طریق wire less و یا حتی SDSL (پهنای باند متقارن) تامین کرد و.....

در صورتی که برای DVB شما باید بغیر از لینک ماهواره که « ظاهرا» کم هزنیه هم هست، باید کلی بابت خطوط send که بپردازید که حالا از dial up گرفته تا ..... باید خرج کنید که حتی بعضی اوقات از خطوط dedicated ماهواره ایی هم بیشتر میشه!!

تازه دردسر های فراهم کردن شرایط ایده آل برای dish ماهواره و هزینه دیگه رو بپردازید، تازه یک مدت هم بود که شرکت های فعال dvb اونقدر مشتری دور خودشون جمع کرده بودند که پهنای باند به شدت افت کرده بود و.....

خلاصه یک مهمترین محسناتش نداشتن فیلتر بود که چون سرعت تجهیزات فیترینگ در حال حاضر خیلی عالی شده و time delaying خیلی کمی پیدا کرده و دیگه مشکل زمان تلف شده هم از بین رفته !! دیگه تقریبا مشکلی « از لحاظ فنی» با فیلترینگ نداره.
بعد هم اون زمان پهنای باند فیبر نوری به این علت که چندتا فلگ به جز اونهایی که طرف شیراز و بندعباس بود وجود نداشت و اونها هم مرتبا با قطعی روبرو میشدند وجود یک خط ماهواره می تونست ریسک کار ISP رو کم کنه؛ که خوب خوشبختانه حالا یک مقدار ریسک کمتر شده!!!

فقط در حال حاضر بهترین سرویس ها ماهواره اونهایی هستند که به شکل dedicated و متقارن پهنای باند رو برای شما تامین می کنند که دیگه خیالتون از بابت جنگولک بازی های مخابرات راحت هست. اما چون هنوز هزینه زیادی دارند( از بابت خط و تجهیزات اولیه!) و چون سرعت ping شون هنوز هم پیشرفت آنچنانی نکرده یه خورده اذیت می کنند!!!! (توصیه : برای استفاده از این خطوط ترجیحا یک سفر به اروپا یا آمریکای شمالی بزنید ؛ چون نمایندگی های بدرد بخوری توی ایران ندارند!!!)

البته اگر تقی به توقی بخوره !!! و یک زمانی ارتباط ایران با آمریکا خوب بشه، متوجه مزیت های internet via satillate میشد
84.gif

mordab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که هنوز دی وی بی هم ندارم اما نمیدونم گناه ما پائین شهری ها چیه که وایرلس رو ساپرت نمیکنه منطقمون

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
اين تاپيك مربوط به بخش ماهوارست...

خوب لا اقل مدلشو ميگفتي ... آخه يعني چي قلابيه يا نه ....

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mordab :
من که هنوز دی وی بی هم ندارم اما نمیدونم گناه ما پائین شهری ها چیه که وایرلس رو ساپرت نمیکنه منطقمون
حالا بذار به همون بالا شهرش خوب برسه , بعد از اون تازه ميرسه به وسطش ! تا 7 - 8 سال ديگه اگه بشه ...

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از fireboy :
حالا بذار به همون بالا شهرش خوب برسه , بعد از اون تازه ميرسه به وسطش ! تا 7 - 8 سال ديگه اگه بشه ...
عمو فایر بوی راست میگه!! هنوز هم به همون بالا شهرش هم نرسیده!!

عزیز جان یک سری شماره رو جدیدا پارس آنلاین اعلام کرده، می خواهی یک تماسی باهاشون بگیر یا سایتش رو نگاهی بکن شاید پیش شماره شما ها توش بود ( اضافه:: پارس آنلاین پیش شماره های مناطق جنوب شهر رو هم این دفعه اعلام کرده!!)

http://www.parsonline.net/polfarsi/poltnum.htm

mordab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه هنوز نیومده بعدشم adsl اصلا به صرفه نیست برای کسی مثل من که با dial up حد اقل ماهی 2 گیگ میخوام dl کنم

بالا