برگزیده های پرشین تولز

DVD جديد - با دوبله فارسي

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
casablanca2.tif

قابل توجه كليه دوستاني كه در كار خريد يا فروش فيلم هستند ( DVD or VCD )
و كليه علاقمندان فيلمهاي مهم تاريخ سينما به خصوص كازابلانكا و بدنام كه شرح آنها در بخش هنر آمده است !

با توجه به اينكه اغلب فيلمهاي دوبله موجود در بازار از كيفيت صدا و تصوير بسيار پايين
بر خوردار هستند (حالا سانسور به كنار) ايران كلاسيك بر حسب علاقه شخصي اقدام به آماده كردن ورژن DVD اين دو فيلم آنهم با كيفيت بالاي صدا و تصوير نموده است. علاوه بر صداي زيباي دوبله فارسي كه از كم نقص ترين تراك صداهاي موجود در دسترس برداشته شده در ابتدا و انتهاي فيلم ها نيز كليپ هاي جالب ايراني در مورد همان فيلم ( چيزي شبيه موزيك ويديو !! ) براي اين دو فيلم ضميمه دي وي دي ها شده است.

حتي كساني كه قبلا اين فيلم ها را ديده باشند با ديدن دوباره آنهم با كيفيت دي وي دي حس
و تجربه جديدتري خواهند داشت. مسلما تصوير مات VCD ها قادر به نشان دادن تمام حس و حال يك سكانس شاهكار نخواهد بود.

البته براي دوستاني هم كه امكان استفاده از دي وي دي را ندارند ورژن VCD هم آماده شده است كه باز هم نسبت به نسخه هاي VCD موجود در بازار از كيفيت صدا و تصوير بسيار بهتري برخوردار است.

لازم به ذكر است كه هدف از انجام اين كار ( كه حدود شش ماه وقت مرا گرفته ) بهيچوجه مادي نبوده بلكه ميسر كردن تماشاي نسخه كيفيت بالاتري از اين فيلم هاي اصيل و زيبا براي دوستداران آنها بوده است. ( مشكلي كه اكثر علاقمندان دارند و اغلب نااميد مي شوند)

ایران کلاسیک شخصا در کار فروش فیلم نیست لذا علاقمندان گرامی می توانند بعد از عرضه این دی وی دی ها به بازار از طریق
سایر فروشندگان فیلم ( که برخی از آنها در همین بازارچه نیز فعالیت می نمایند) اقدان به تهیه فیلم مورد نظر کنند.

ايران كلاسيك

---------------------------

airport1.jpg

كازابلانكا در فهرست برترين فيلمهاي تاريخ سينماي آمريكا در جايگاه دوم قرار دارد و همچنين از سوي موسسه فيلم آمريكا به عنوان با شكوه ترين فيلم عاشقانه تاريخ سينما انتخاب شده است فيلمي كه از محبوب ترين فيلمها در ميان مردم آمريكاست و به گفته يكي از منتقدان معروف شايد بهترين فيلمي كه تاكنون هاليوود ساخته است. تماشاي چند باره آن بهيچوجه خسته كننده نيست و بسياري از سينما دوستان بيش از 10 بار آنرا تماشا كرده اند ! كم پيش
مي آيد كه فيلمي هم از سوي منتقدان سخت گير و هم از سوي عوام عادي به يك چشم نگاه شود چيزي كه در
مورد كازابلانكا رخ داده است و با گذشت 60 سال باز هم تازه تر جلوه مي كند و اين چيزي جز همان جادوي معروف
هنر هفتم نيست.

notorious95.jpg

بدنام يكي از شاهكارهاي معروف استاد بزرگ سينما آلفرد هيچكاك است كه سرشار از جلوه هاي ناب داستاني
و بصري است. فيلم يك كلاس درس كامل براي علاقمندان سينماست. سكانس هاي جالب هيچكاكي را مي توانيد
به وفور مشاهده كنيد فيلمي كه هم براي مخاطب عادي جذاب است و هم يك سينماگر حرفه اي از تماشاي آن
لذت مي برد. فيلم علاوه بر اينكه از داستاني بسيار زيبا برخوردار است از كارگرداني چون هيچكاك فيلم نامه نويسي
همچون بن هكت و بازيگراني همچون كري گرانت و اينگريد برگمن بهره مي برد كه هر يك از اين سه عامل خود به تنهايي براي خلق يك شاهكار كافيست !

hitchcock4.jpg

براي اطلاعات بيشتر در مورد اين دو فيلم به بخش هنر و تاپيك بهترين فيلم هاي كلاسيك دنيا مراجعه فرماييد

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
سلام
آقا دست شما درد نكنه و خسته نباشيد
نمي خام رو كاره شما (كه 6 ماه وقت گرفته) قيمت بذارم ولي لطفا قيمت اين فيلم ها را هم بفرماييد.(و طرقه سفارش؟)
در ضمن (يك سوال فني) شما چه جوري تونستيد فيلمه قديمي را به يك فيلمه با كيفيت بالا تبديل كنيد؟
ممنون

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
notorious951vb.jpg

نميشه اين فيلمارو هم مثله اين عكس كه نه....بهتر ازين عكس....رنگي كرد؟

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
hitch2.jpg

به نقل از ali-boofaloo :
سلام
آقا دست شما درد نكنه و خسته نباشيد
نمي خام رو كاره شما (كه 6 ماه وقت گرفته) قيمت بذارم ولي لطفا قيمت اين فيلم ها را هم بفرماييد.(و طرقه سفارش؟)
در ضمن (يك سوال فني) شما چه جوري تونستيد فيلمه قديمي را به يك فيلمه با كيفيت بالا تبديل كنيد؟
ممنون

بوفالو جان !

گر چه بهتر بود اين سوال را در بخش هنر مطرح مي كرديد اما بايد بگويم:

براي آماده كردن اين نوع فيلمها روش كار بدين صورت است:

1. در ابتدا فايل تصوير را از روي دي وي دي اورژينال فيلم ( زبان اصلي ) استخراج مي كنيم
2. يك يا چند تراك صوتي از صداي دوبله فارسي نسخه هاي قديمي فيلم را انتخاب مي كنيد
3. توسط يك نرم افزار مناسب اديت و ميكس تراك تصويري (كيفيت دي وي دي ) را با تراك صوتي ميكس ميكنيد

البته وقت گيرترين مرحله همان سينك كردن صحيح صدا با لب و حركات بازيگران است كه بايد ثانيه به ثانيه
انجام گيرد. در مورد مثلا فيلم بدنام من از تراك صداي سه نسخه مختلف فارسي قديمي استفاده
كرده ام چون هر نسخه در صحنه هايي مشكل قطعي صدا داشت و ما بايد جايگزين مي كرديم.

-----------------

در مورد قيمت و نحوه سفارش هم بايد بگويم كه من خودم در كار فروش فيلم نيستم و فقط آماده كردن آنرا را انجام داده ام و ترجيح مي دهم كه اين كار را به عهده دوستاني كه در كار فروش آرشيوهاي فيلم هستم بگذارم. البته ورژن قبلي همين دي وي دي ها را توسط دو نفر از دوستان همين سايت يعني Mehrdad_DVD و Tsotodeh قبلا حدود سه ماه پيش اعلام كردم. كه البته با اين ورژن جديد تفاوت هايي دارد. ( از لحاظ كيفيت تصوير و تعداد كليپ ها )

قيمت فروش 3500 تومان است و براي سفارش مي توانيد با ايميل من تماس بگيريد تا سفارش شما را به يكي از
اين دوستان منتقل كنم. در مورد تهراني ها تحويل سريع و راحت خواهد بود و اما شهرستاني ها هم از طريق پست
مشكلي نخواهند اشت.

در مورد رنگي كردن فيلمهاي قديمي هم گرچه اين كار توسط كامپيوتر امكان پذير است ( همان طور كه كازابلانكاي رنگي ساخته شد. ) اما اين كار با مخالفت بسيار شديد دست اندركاران سينما مواجه است چرا كه آنها معتقدند حس و حالي كه يك كارگردان با تركيب مورد نطر خود با سياه و سفيد به تماشاگر منتقل كرده با رنگي كردن كلا از بين مي رود كه البته اين تصور را من با تماشاي كازابلانكاي رنگي كاملا حس ميكنم و حق را به آنها مي دهم. مسلما اگر شما يك فيلم سياه و سفيد را باكيفيت دي وي دي (نه كيفيت سي دي ) ببينيد ديگر چندان به تماشاي رنگي شده آن فكر نمي كنيد. همان طور كه پدر خوانده سياه و سفيد لطفي ندارد بدنام رنگي هم آن حس تعليق استثنايي هيچكاك را نخواهد داشت.

موفق باشيد.

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
DVD نفيسي كه بعضا در ايران هم ناياب هستند به تعداد بسيار محدودي به دستم رسيد.

فيلمها با كيفيت عالي در حد نو مي باشد و اكثرا از فيلمهاي معروف تاريخ سينماست.
كليه دي وي دي ها به صورت زبان اصلي و ارجينال انگلستان و اكثرا PAL و داراي قاب و شناسنامه مي باشد.
همانند دو فيلم كازابلانكا و بدنام قصد دارم نسخه دوبله فارسي DVD چند تا از اين فيلمها را آماده كنم
لذا از دوستاني كه نسخه VCD و يا VHS دوبله كيفيت خوبي از فيلم هاي زير در اختيار دارند مي توانند با ارائه آن
به ازاي هر فيلم معمولي خود دو عدد فيلم دي وي دي دريافت كنند:

SPELLBOUND طلسم شده - هیچکاک گریگوری پک – اینگرید برگمن
UNDER CAPRICORN در برج جدی - هیچکاک- جوزف کاتن – اینگرید برگمن
CITIZEN KANE همشهری کین- اورسن ولز – جوزف کاتن
NORTH BY NORTHWEST شمال از شمال غربی- هیچکاک - کری گرانت
THE BIRDS پرندگان - هیچکاک - تیپی هدرن
PSYCHO روانی - هیچکاک - آنتونی پرکینز -
REAR WINDOW پنجره عقبی -هیچکاک - گریس کلی - جیمز استیوارت
REBECCA ربکا- هیچکاک -لارنس الیویه- جون فونتین
VERTIGO سرگیجه - هیچکاک - جیمز استیوارت – کیم نواک
MALTSE FALCON شاهین مالت هاوکس- همفری بوگارت
FOR WHOM THE BELL TOLLSزنگ ها برای که به صدا در می آِید -گری کوپر – اینگرید برگمن
ANASTASIA آناستازیا - لیتواک- یول براینر – اینگرید برگمن
GASLIGHT چراغ گاز- کیوکر - شارل بوایه- اینگرید برگمن
CITY LIGHTS روشنایی های شهر - چارلی چاپلین
ON THE WATERFRONT در بارانداز - اليا كازان - مارلون براندو
INTERMEZZO اینترمتسو – داستانی عاشقانه- اینگرید برگمن – لسلی هاوارد
SABRINA سابرینا - بیلی وایلدر- همفری بوگارت- آدری هپبورن

با سپاس

ايران كلاسيك

سايت در دست تكميل سينماي كلاسيك

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه دوستان علاقمند به فیلم های دوبله

دی وی دی دوبله فیلم های زیر آماده شده است:

طلسم شده - هیچکاک - کیفیت صدا و تصویر عالی
سابرینا - بیلی وایلدر - کیفیت صدا و تصویر عالی
گنجهای سیرا مادره - کیفیت صدا و تصویر عالی
آناستازیا - لیتواک - کیفیت تصویر عالی - صدا خوب
پلنگ صورتی - سلرز - کیفیت صدا وتصویر عالی

در ضمن دی وی دی فیلم های کازابلانکا و بدنام هم دوباره ادیت شده
که از کیفیت بالاتر صدا و تصویر برخوردار است

کازابلانکا - ویرایش جدید - کیفیت صدا و تصویر عالی
بدنام - ویرایش جدید - کیفیت تصویر عالی - صدا خوب

دوبله هاي ماندگاردهه 40 و 50 + كيفيت تصوير عالي دي وي دي
براي كساني كه مي خواهند از تماشاي يك فيلم شاهكار نهايت لذت را ببرند

تمامی فیلم ها از کیفیت تصویر دقیقا مشابه دی وی دی اصلی برخوردار است و کیفیت صدا هم
در حد بهترین فیلم های دوبله تمیز روی نوار ویدیو است. البته فیلم ها از امکانات منو و زیر نویس
برخوردار نیست که البته برای کسی که می خواهد از صدای دوبله لذت ببرد زیاد مهم نیست.

دوستاني كه در كار فروش دي وي دي هستند مي توانند سفارش دهند.

ايران كلاسيك

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
طلسم شده - هیچکاک - کیفیت صدا و تصویر عالی
سابرینا - بیلی وایلدر - کیفیت صدا و تصویر عالی
گنجهای سیرا مادره - کیفیت صدا و تصویر عالی
آناستازیا - لیتواک - کیفیت تصویر عالی - صدا خوب
پلنگ صورتی - سلرز - کیفیت صدا وتصویر عالی
اولا كه خسته نباشيد.كاري رو كه صدا و سيما حوصله نداره انجام بده شما به بهترين طرز انجام مي ديد.
بعدشم مي شه يه سري از 5 تا فيلم بالا رو براي من آماده كنيد؟
ممنون

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
دوست مهندس من خسته نباشی عزیز.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
ایران کلاسیک عزیز واقعا خسته نباشید
من فیلم های قدیمی خارجی رو به هر فیلم دیگه ای ترجیح میدم و واقعا بهشون عشق میورزم.
سوال من اینه که شما نسخه با کیفیت این فیلم ها رو با دوبله این فیلم ها ترکیب میکنید؟ همون دوبله ای هست که قبل از انقلاب روی فیلم ها و بدون سانسور انجام میشد؟ مثل برباد رفته؟ چون دوبله توی فیلم خیلی تاثیر داره و هر کسی نیست و اگه از همون ترجمه ها استفاده میکنید من مشتری شما خواهم بود. ;)
با تشکر از شما

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اظهار لطف دوستان چه دوستان قديمي و چه جديد بسيار سپاسگزارم.

در مورد سوال دوستمان با اينكه در اول همين تاپيك توضيح داده بودم دوباره بايد بگويم كه
بله - از همان صداهاي دوبله قديمي ( كه اكثرا هم شاهكار دوبله هستند) استفاه شده است
البته سعي بر آن بوده كه از با كيفيت ترين نسخه هاي صدا استفاده شود و در مورد تصوير
هم هيچ تفاوتي با نسخه اصلي دي وي دي آنها ندارد . همچنين فيلم ها كامل و بدون سانسور است
گر چه اكثر فيلم هاي كلاسيك تاريخ سينما فاقد هر گونه صحنه غيراخلاقي است البته به شرطي
كه بوسيدن را يك عمل غير اخلاقي ندانيد !!

تاپيك من در پرشین تولز : معرفی بهترین فیلم های کلاسیک تاریخ سینما

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای صداگذاری فیلم های DVD دوبله تراک صدای فیلمهای زیر را در صورت موجود بودن
به قیمت هر کدام پنجاه هزار تومان خریدارم.

شرایط:

تراک صدا کامل و یا حداقل در 99 درصد فیلم موجود باشد
کیفیت صدا در حد قابل قبول و واضح باشد.
تصویر با صدا در سینک کامل باشد.

از آنجایی که تصویر با تصویر DVD Mpeg2 جایگزین خواهد شد کیفیت تصویر مهم نیست.

1- شاهین مالت - جان هیستون - 1941
2- چراغ گاز - جرج کیکوکر - 1944
3- دکتر جکیل و آقای هاید - ویکتور فلمینگ - 1941
4- رم شهر بی دفاع - روبرتو روسلینی - 1945

دوستانی که آرشیوی قدیمی از فیلم های مورد نظر دارند می توانند با ایمیل من تماس بگیرند.

[email protected]

با سپاس
ایران کلاسیک

amnesie_ceykilenhayd.gif

دکتر جکیل و آقای هاید

malt2.jpg

شاهین مالت

bergman_boyer_gaslight.jpg

چراغ گاز

34192-medium.jpg

رم شهر بی دفاع

vic_metall1

Registered User
لایک‌ها
1
فیلم دوبله از برادران مارکس دارید؟

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز

همانطور که در اول تاپیک آمده است ایران کلاسیک در کار فروش فیلم نیست
برای تهیه دی وی دی ها ی دوبله می توانید به سایر دوستانی که در همین بازارچه فعال هستند
مراجعه کنید که بعضا هم دارای آرشیوهای بسیار خوبی از این گونه فیلم ها هستند.

زمینه فعالیت من آماده سازی فیلم های مطرح تاریخ سینما بر روی DVD آنهم به صورت دوبله فارسی
می باشد به نحوی که مخاطبان عام و سایر علاقمندان هنر سینما بتوانند فیلم های مورد علاقه
خود را با کیفیت بالا همراه با صدای زیبای دوبله فارسی ببیند.
خوشبختانه استقبال بسیار خوب از این گونه دی وی دی ها نشانگر درستی این کار بوده است.

بعد از آماده شدن این DVD ها شما و سایر دوستان از طریق فروشندگان فیلم به آنها دسترسی خواهید داشت.

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خبر جدید

projector.gif

کلیپ های سینمایی و استثنایی کلاسیک بعد از چند ماه کار بالاخره آماده داونلود می باشد.

موزیک ویدیوهای زیر که تلفیقی از سکانس های برتر فیلم های کلاسیک تاریخ سینما
همراه با میکس آواز های کلاسیک ایرانی است در نوع خود بی نظیر است.

با توجه به کیفیت بالای کلیپ ها ( و طبعا حجم زیاد آنها ) دوستانی که به اینترنت پرسرعت
دسترسی دارند برای گرفتن آنها مشکلی نخواهند داشت در عین حال داونلود آن برای سایر
علاقمندان نیز غیر ممکن نیست ( کمی همت و وقت و پول و یک شب تا صبح روشن بودن سیستم !)

مطئنا بعد از داونلود و مشاهده کلیپ ها از دانلود آنها پشیمان نخواهید شد.

قرار بود این کلیپ ها هنگام عید به بازار عرضه شود که به دلیل مشکلات فنی عرضه آنها تا کنون به
تعویق افتاد . به هر حال این تاخیر ارزش آپلود و عرضه مناسب تر آنها از طریق اینترنت را داشت.

با اینکه اصل این کلیپ ها سینمایی است اما با توجه به اینکه ماهیت شو Show و عامیانه هم دارند علاوه
بر بخش هنر در بخش بازارچه نیز آنرا مطرح کردم . تکثیر کلیپ ها کاملا رایگان می باشد.

منتظر نظر دوستان در این تاپیک و یا بخش هنر هستم.

برای داون لود از لینک زیر وارد بخش مولتی مدیا شوید:

http://www.IranClassic.com

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
paramount.gif

دو نمونه آزمایشی فشرده شده و کم حجم تر از کلیپ - شو ها برای دوستانی
که داونلود کردن فایل های پرحجم کلیپ برایشان مشکل است در لینکهای زیر
قرار داده شده است:

کلیپ Mpeg4 حجم : 5 مگابایت ( از چهار کلیپ)

کلیپ آزمایشی

کلیپ فلش (Flash) حجم: 2 مگابایت - قابل اجرا با اینترنت اکسپلورر

Come Back to Casablanca

برای داونلود بهتر است از کلیک راست ماوس و گزینه Save target as استفاده کنید.

بالا