برگزیده های پرشین تولز

dvd

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
salam allan maximum spacyke vase dvd too iran hast cheghadreh ?
vasse data mikham
va kasi inja dvd writer dareh va cheghadr migireh
merci

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منظورم اینه مثلا الانواصه سی سدی الان بیشترین ظرفیت مثلا 700 مگه الان بیشترین ظرفیت برای دی ویدی که تو بازار هست چقدره ؟ من برای دیتا می خوام

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستی اگه بخوایم یه دو سه تا دی ویدی بفرستیم امریکا
میشه ؟

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
???/
kasi nist javab bedeh ?

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
عزيز جان برادر حداكثر ظرفيت دي وي دي 4.5 گيگا بايت هست (بصورت استاندارد) به امريكام ميتوني بفرستي مشكلي نداره من منظورتو خوب نفهميدم نكنه منظورت در مورد zone code هاست كه روي فيلم ها تعريف ميشه اگر اينه مشكلي نيست خيالت راحت اون براي فيلماست نه ديتا

artin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اقا دمت گرم
من شنیده بودم با 8.5 گیگش هم هست هنوز تو ایران نیومده نه ؟

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
شنيدن كي بود مانند ديدن عزيز جان برادر اونا استاندارد نيست و با دستكاري هايي روي درايور اين كارو مي كنن تازه 28 گيگابايت هم ذخيره كردن ولي ميگم اينا استاندارد نيست براي اطلاعات بيشتر يكي از صده و يا هزاران جل اينجاست:

http://www.guinnessworldrecords.com/content_pages/record.asp?recordid=58296

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه بابا چی چی رو استاندارد نیست به این DVD هایی که 8.5GB رایت می کنن DVD 9 می گن از قدیم هم فیلم های ارجینال رو همین DVD ها ذخیره می شه رایتر هاش هم جدید اومده اگه خواستی بگیری باید دنبال مدلهایی بگردی که Dual Layer رایت می کنن ضمنا دیسک خام مخصوص می خواد.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از pay :
نه بابا چی چی رو استاندارد نیست به این DVD هایی که 8.5GB رایت می کنن DVD 9 می گن از قدیم هم فیلم های ارجینال رو همین DVD ها ذخیره می شه رایتر هاش هم جدید اومده اگه خواستی بگیری باید دنبال مدلهایی بگردی که Dual Layer رایت می کنن ضمنا دیسک خام مخصوص می خواد.
ديدي حالا همش اما واگر شد منظور منم از استاندار نه اينكه هيچكس قبول نداره بلكه اينه كه عموميت پيدا نكرده همون لينكي كه بالا گذاشتم بخون هنوز شركتهاي سازنده دارن تحقيقات ميكنن و در مورد درايور ميدوني كه مثل مثلا سي پي يو نيست هر روز تغيير كنه (اينو ميتوني از فروش درايور فلاپي روي سيستم ها ببيني ) بنابراين تو وقتي مثلا يه سي دي بك اپ ميگيري (حالا نه به مفهوم بك آپ گيري معمول مثلا البوم عكساي خاوادگيت) اينو شايد بخواي 10 سال ديگه ببيني و معمولا هم اينجوري نيست كه تا يه چيز جديد بياد تو همه ي ارشيوت رو روي مديا جديد منتقل كني بنابراين مصرف كننده توي وسايل ذخيره سازي زياد رغبت به عوض كردن استاندارد هاشون ندارن حتي بعضي وقتا با توجه به حجم متفاوتي كه وسايل جديد ميدن ما قبلا هم درايو هاي ذخيره سازي زيادي رو از جمله زيپ درايو ديديم كه توي بازار اومدن ولي نتونستن جاي خودشونو باز كنن فكر كنم به همين دليل باشه در آخر بايد بگم وسايل كامپيوتر و يا اصلا تكنولوژي جديد هميشه پايدار نميمونه و بعضي وقتها بعضي چيزا خيلي گل ميكنن و بعضي چيزا با اين كه خيلي امكانات جالب دارن ولي عمري نمي كنن حالا بايد ببينيم كه اين دي وي دي هاي شما كي روتين بازار خواهند شد وبه قول معروف استاندار خواهند شد يعني اينكه الان شما وقتي ميري كامپيوتر بخري اصلا يه لحظه هم فكر نمي كني كه سي دي درايو نخري اين يعني استاندارد . فكر كنم خيلي چرت و پرت گفتم ببخشيد :)

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
حرف شما کاملا درست ولی این ربطی به استاندارد نداره !
منظور شما جنبه کاربردی استاندارد های جدیده که من هم قبول دارم بعضی از اینها هیچ وقت بطور گسترده استفاده نمی شن.

بالا