برگزیده های پرشین تولز

email درخواست کمک برای مشکلی در

amir145

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام خدمت دوستان
یه سری ایمیل برای من میاد که به قسمت bulk می ره . و هر بار که میاد میرم و ایمیلمو remove میکنم که دیگه نیاد ولی باز از طرف یه شخص دیگه میاد . دیگه کلافه شدم نمی دونم چیکار کنم !!! :( :( :( :(
یه چیز دیگه.
راهی هست که اصلا بتونم بفهمم که گروهها یا سایتهایی که عضوشون هستم کدومان ؟

amir145

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی هیچ کسی نیست که بتونه به ما کمک کنه !!!
:( :( :( :( :( :( :(

hashemp206

Registered User
لایک‌ها
0
راهش هست
اگه از یاهو استفاده میکنه سمت چپ صندوق پستیت گزینه ای به نام option یا setting هست روش کلیک می کنی بعد در قسمت فکر کنم spam ایمیل طرف رو وارد می کنی ok می کنی. حل شد.

اگه در قسمت spam نبود در همین قسمت ها بگرد ببین چیزی پیدا می کنی که مربوط به فیلتر کردن ایمیل یا همچین چیزها باشه.
کمی باهاش ور برو می فهمی چی میگم!!

Hattori Hanzo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز. فرمایش شما اصلاً مشکل به حساب نمیاد. قسمت Bulk تو میل باکس شما به همین منظور ایجاد شده. یعنی نامه های تبلیغاتی و انبوه و اسپم ها وارد این قسمت میشن. شما اصلاً نیازی نیست و بهتر بگم نباید این قسمت رو چک کنید. کافیه وقتی Login میکنید، کنار Bulk گزینه Empty رو بزنید و تمام نامه های Bulk شما پاک میشه. نمیتونید جلوی این نوع نامه ها رو بگیرید و Bulk واقعاً کمک بزرگیه.
ولی اگه منتظر نامه ای از دوستتون یا از یه سایت هستید، ممکنه به احتمال خیلی کم اشتباهی بره تو قسمت Bulk. تنها کاری که میکنید، اینه که نامه مورد نظر رو توی Bulk انتخاب میکنید و روی کلید Move کلیک میکنید و گزینه Inbox رو انتخاب میکنید. تو گوگل هم گزینه Not Spam رو انتخاب میکنید. دیگه این نامه به Bulk یا Spam نمیره و میتونید با خیال راحت Bulk خودتونو خالی کنید.

amir145

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از راهنمایی تون . :) :)
یه چیز دیگه , من می خوام بدونم تمام گروهها یا سایتهایی که عضوشونم و یه موقع هایی ایمیلی از طرفشون میاد کدوما هستن , آیا راهی وجود داره؟ منظورم جایی که یه لیستی بهم بده ؟

بالا