برگزیده های پرشین تولز

Gindis فرمانده ارتش

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Chera Irania Army Commander bazi nemikonan?
ma ye peyvastegi dorost kardim tedademon dare ziyad mishe felan 4 ta hastim be zodi bishtar mishim
Age khastin biyayn be peyvastegi man Niroye Koli man khobe mitonam az shoma hemayat konam
Vaghti tedademon ziyad shod mitonim peyvastegi haye digari baz konim va be tartib bazi konan zaeeftar beran be peyvastegi haye zaeef tar. va hame ba ham Etehad dashte bashim.

In bazi niyaz be sorat internet nadare va 15,000 hezar bazi kon dare felan. Bishtarreshon israeli va arab hasten.

UNITED of Iranian Army Alliance

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تعدادمون 10 تا شد
ممنون

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خیلی به ما حمله میکنند
یکی از دوستان که کشورش رو از دست داد ودیگری بیشتر قدرتش رو از دست داد ومن هم 13 ملیون از قدرتم رو از دست دادم

این بازی صهیونیست ها و عرب ها وگروه ایرونز که چند ملیتی هست بدست گرفتنش وایرانیها به سختی میتونند پیشرفت کنند

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تعداد ايرانيان 61 شد البته خيلي از ايرانيان مليت خودشون رو پنهان گذاشتن وميشه گفت تعداد ايرانيان بيش از 100 هست.

ولي بازيكنان حرفه اي ايراني به علت نداشتن پيوستگي قدرتمند ايراني وبراي زنده ماندن وارد پيوستگي اسرائيليها شدن.

~=فرمانده محسن=~

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تعداد ایرانیان 77 شد

وبلاگ رو ببینید با عرب ها جنگمون شده

و یک گروه عرب ضد ایرانی هم درست شده اسم خودشون رو گذاشتن خلیج ع..ر..ب..ی

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یک گروه عرب ضد ایرانی طرفدار صدام داره به ما حمله میکنه حسابش میرسیم خیلی از ما ضعیف تر هست ولی خیلی به ما ضرر رسونده

تعداد ایرانیان 84 شد

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تعداد ایرانیان تو قسمت آمار 120 شده ولی مطمئنا بیش از این هستند چون خیلی از ایرانی ها هویت خود رو پنهان کردند

فعلا به بهانه به دست آوردن زمین ونداشتن پیمان همکاری با یک پیوستگی سوری در جنگیم یا تسلیم می شوند یا اینکه نابود می شوند اگر تسلیم شدند باید از اوامر ما اطاعت کنند یعنی تو سازمان ملل رای مثبت به ما بدهند

تعداد پیوستگی ما 13 هست

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جای تعجبه که ایرانیان کم استقبال میکنند از این بازی البته حق داردند چون قسمت راهنمایی وآموزش فارسی سایت جیندیس خیلی مشکل داره از نظر ادبیات فارسی وکلا بعضی اطلاعات نادرست هست

من قسمت راهنمایی بازی رو ویرایش کردم وگذاشتم تو وبلاگ جدیدمون http://persiangate.persianblog.ir

خوب این بازی خیلی خیلی کم از وقت رو میگیره وخیلی نیاز به تکنیک داره

هدف بدست آوردن زمین با حملات به دیگر کشورها هست ودرست کردن کشور عظیمی هست

یعنی روزی پنج دقیقه یا هر چند روزی پنج دقیقه از وقتتون رو میگیره اگه وقت ندارین

من هم بیکار نیستم بشینم همش بازی کنم میرم سر کار ودانشگاه دارم برای همین این بازی رو انتخاب کردم چون خیلی نیاز به تکنیک داره مثلا داشتن ارتش منظم در حین حمله یا دفاع واینکه وقتمو نمیگیره یعنی حداقل میتونم روزی پنج دقیقه بازی کنم

برای من که خیلی جالبه هر روز یا به ما حمله میشه وجواب میدیم یا اخطار میدیم یا اینکه ما حمله میکنیم

خوبی این بازی اینه که بازی گروهی هست یعنی با یک کامپیوتر نمیشه دو بار تو سازمان ملل رای داد یا با دو کشور به یک کشور حمله کرد

من این بازی رو 6 سال پیش بازی کردم قبلا سیستمشون ضعیف بود وخیلی تقلبی میشد اما الان دیگه خیلی سخته

الان دوباره شروع کردم 4 ماهه بازی میکنم تو این مدت ایرانیان رو جمع کردم برای شروع یک گروه ایرانی ولی بعضی از ایرانیان به دلیل نبود گروه ایرانی وارد گروه های اسرائیلی وعربی شدند متآسفاته

تعداد ایرانیان 133 شد وپیوستگی ما 15 کشور شد

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میتونم بگم تعداد ایرانیان الان خیلی زیاد شده تو قسمت آمار که 306 ایرانی فعلا هست

در ضمن ایرانیان با اعراب همکاری میکنند بر علیه اسرائیلیها

خوب اسرائیلیها خیلی مغرور هستند وهر کشوری که پرچم اسرائیل نداشته باشه رو نابود میکنند ومیگویند ما پروتوکول صهیونیسم رو تو این بازی انجام میدیم ومعمولا فحاشی ضد همه میکنند ما به همین علت به مدیر کل این بازی شکایاتی کردیم که باعث شد قوانین سازمان ملل بازی را عوض کند وبه نفع بازی کنان ضعیف شود ویک قانون دیگه هم مربوط به چرخش هست که در عرض یک ماه عوض میشه

ما آماده حمله به قلب دشمن هستیم تا یک ماه دیگه عملیات رو شروع میکنیم با همکاری اعراب که خیلی خوب از ما استقبال کردند از جمله احمد (لبنانی) فرمانده کل اتحاد های cis وسالم (اردنی) فرمانده کل اتحادهای HB وبقیه بازی کنان زیر مجموعه این اتحادها که غالبا مغربی ومصری وسعودی هستند

حسام فرمانده کل ایرانیان هم وبلاگی درست کرده در مورد بازی http://h3sam.blogfa.com

از استقبال گرم شما ممنون

-×- محسن عضو زیر مجموعه cis وعضو اتحاد ایرانیان وفرمانده کل سابق ایرانیان -×-

Last edited:

mrbkw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
tedade iranian to ghesmate amaar 348 shod

ma Niyaz be ye anjoman darim

Dost va Doshman ro moshakhas kardim baraye pishraft to in bazi:p

بالا