برگزیده های پرشین تولز

google hacking

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
دو نوع موتور جستو جو داریم
نوع اول موتور های جستوجوی که تنها بر اساس عنوان صفحه جستو جو را انجام می دهند مانند یاهو
نوع دوم موتور های جستو جوی که علاوه بر عنوان متن های داخل صفحه را هم به وسیله تارهای عنکبوتی خاصی که دارند جستو جو می کنند که گوگول از این دسته می باشد
موتور جستوجو گر گوگول دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که او را از بسیاری موتور های جستوجو متمایز می کند که توانایی جستوجو در انواع صفحات از ان جمله می باشد که روز به روز بر امکانات ان افزوده می شود
ولی هدف از این تاپیک تعریف از گوگول نیست بلکه هک ان می باشد
از همین ابتدا بگویم که منظور از هک گوگول هک کردن خود سایت نیست ولی با تکنیک های خاص که در سرچ وجود دارد می توان از این موتور برای هک سایت های دیگر استفاده کرد البته در خود سایت گوگول هم می توان تغییراتی ایجاد کرد که من انها را هم به شما اموزش می دهم ولی قبل از هر کاری روش های جستوجو در این موتور را به شما اموزش می دهم
عملگر های عمومی
AND
شما با استفاده از این عملگر می توانید 2 عبارت را به هم متصل کنید مثلا
Snowblower and Honda and "Green Bay"
البته گوگول به طور پیش فرض این عملگر را در نظر می گیرد یعنی اگر در بین کلمات بالا and هم نمی گذاشتید فرقی نداشت و نتیجه جستوجو صفحاتی می باشد که کلیه عبارت ها در ان موجود می باشد
OR
برای انتخاب یکی از دو کلمه از این عملگر استفاده می شود مثلا اگر به دنبال بوت و کرک می گردید اگر از این عملگر استفاده کنید نتیجه جوستجو صفحاتی می شود که یکی از این 2 عبارت در ان وجود دارد
snowblower OR snowmobile OR "Green Bay"
(.........)
برای ایجاد گروه در جستو جو بکار می رود مثلا اگر شما به دنبال یک پیراهن سبز یا قرمز باشید اینگونه می نویسید پیراهن ( قرمز یا سبز) که نتیجه جستوجو می شود صفحاتی که در ان عبارت پیراهن سبز وجود دارد و یا صفحاتی که در ان عبارت پیراهن قرمز وجود دارد می شود
snowblower (snowmobile OR "Green Bay")

نکته1: به جای or می توانید از ا هم استفاده کنید
snowblower (snowmobile | "Green Bay")
نکته2: برای حذف یک عبارت از جستوجوی خود می توانید از – استفاده کنید مثلا:
snowblower snowmobile -"Green Bay"
نکته3 : برای جستوجوی خود تنها از 10 کلمه می توان استفاده کرد و در صورتی که از کلمات بیشتر استفاده کنید گوگول انرا در نظر نمی گیرد
نکته4: بعضی از موتور های جستوجو به بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت می دهند ولی گوگول به این امر اهمیت نمی دهد
Three, three,
خوب این تنها عملگر های عمومی گوگول می باشو و دستورات دیگری نیز وجود دارد که انها را هم به زودی در این تاپیک وارد می کنم ولی برای دست گرمی هم شده 2 کلک کوچک را به شما یاد می دهم و بقیه را به مرور در این تاپیک می نویسیم
اولین تکنیک
صفحه گوگول را باز کنید و در مورد موضوعی سرچ کنید مثلا سگ
نتیجه می شود
http://www.google.com/search?hl=en&q="three+blind+
mice%22
خوب حالا به گوشه راست بالای صفحه گوگول نگاه کنید مثلا نوشته نتیجه جستوجو از صفحه 1 تا 100 حال ما می توانیم با اضافه کردن عبارتی این جستو جو را محدود تر کنیم این عبارت را در مکانی که نشان داده شده وارد کنید
http://www.google.com/search?num=12&hl=en&q="three+blind+
mice%22

خوب حالا نتیجه جستوجو می شود صفحه 1 تا 12 شما می توانید از 1 تا 100 به این عبارت عدد بدهید

تکنیک دوم
البته باید در مورد این عبارت کمی توضیح بدم ولی باشه بعد فعلا حال ندارم ولی همین رو بدونید که اگه دنبال ای بوک در مورد موضوع خاصی می گردید می توانید عبارت زیر را در موتور جستو جو وارد کنید
?intitle:index.of? pdf learning crack
?intitle:index.of? pdf book
?intitle:index.of? pdf hack
من این مطالب را از کتاب هک گوگول نوشته اورلی ترجمه کردم که در ادامه بقیه رو هم می نویسم

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مرسی از راهنمایی هاتون ممنون

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
به زودی روش هک سایت ها رو توسط سرچ تو گوگول به شما یاد می دم تو همین هفته ...جمعه حتما می زارمش

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
قسمت دوم
با استفاده از عبارات زیر می توانید نتایج جستوجوی خود را در گوگول محدود تر کنید و به نتیجه دلخواه خود برسید
""
وقتی عبارتی را در ان قرار می دهید گوگول به دنبال عین همین عبارت در صفحه می پردازد مثلا
"Mr. dog and miss cat"
حال اگر این عبارت را بدون کاما ها بنویسید گوگول انرا یک رشته واحد در نظر نمی گیرد و در نتیجه ان می شود که صفحاتی را نشان می دهد که قسمتی از عبارت مورد نظر شما در ان است
Inurl:
با استفاده از این عبارت شما می توانید در ادرس سایت ها به جستو جوی مطلب خود بپردازید مثلا اگر شما به دنبال سایتی در زمینه اموزش هک هستید باید عبارت زیر را وارد کنید
Inurl:hack
که نتیجه ان صفحاتی می شود که در قسمتی از دومین شان عبارت هک وجود دارد این روش برای جستوجو واقعا عالی است
Allinurl:
یعنی در کل عبارت سایت عبارت مورد نضر ما باشد و فرق ان با عبارت بالا این است که اینجا هم گوگول انرا بصورت یک رشته واحد در نظر می گیرد
Intitle:
عالی ترین روش جویتو جوی موضوعی است و با این عبارت گوگول جستو جو را تنها محدود به صفحاتی می کند که عنوان ان صفحه عبارت مورد نظر ما باشد و دیگر در تمام صفحه بدنبال عبارت ما نمی گردد
مثلا:
Intitle:hacking gmail
نتیجه جستو جو تنها صفحاتی می شود که عنوان ان عبارت مورد مظر ما باشد
در ضمن بر خلاف نظر عده ای از علما که جیمیل را هک نشدنی می دانند من می گویم که هک کردن جیمیل اسان است تنها باید زبان پرل بلد باشید چون در طراحی سایت گوگول از پرل استفاده شده
Allintitle:
این هم مثل دستور قبل عبارت را بصورت یک رشته کامل در نظر می گیرد که کارش دقیق تر است
Filetype:
به دنبال نوع خاصی از فایل در اینترنت می گردد مثلا اگر شما به دنبال کتاب های الکترونیک هستید می توانید بنویسید
Filetype:pdf
براتون ردیف می کنه البته از این الگو ها بصورت ترکیبی هم می توان استفاده کرد
Site:
برای جستو جوی سایت مورد نظر مان استفاده می شود مثلا:
site:harvard.edu
که همان طور که مشاهده می کنید نیازی نیست که اول ان دیگر علامت .... قرار دهید
خوب برای این هفته کافیه ولی یه درس کوچیک برای هک هر روز کلی اکسپلویت تو انترنت برای صفحات مختلف پیدا می شه حالا برای پیدا کردن سایت های که دارای این باگ ها هستند می توید از عبارت زیر استفاده کنید
intitle:index.of "Apache/1.3.0 Server at"
با این کار صفحاتی که این ورژن اپاچی روش نصب هست پیدا می کنه و با استفاده از باگ این ورژن می تونید اون رو هک کنید
یا مثلا برای هک کردن سایت های دانمارکی برای پیدا کردن سایت های که به کشور دانمارک تعلق داره کافیه بنویسید
Site:ir
البته من پسوند دومین های کشور دانمارک رو نمی دومنم اگه می دونید به جای ای ار اون رو بنیسید تا سایت های که به کشور دانمارک تعلق داره لیست بشه
ادامه دارد.....

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
intitle:index.of "Apache/1.3.0 Server at"
خیلی بدرد خورد !

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
خيلي مطالب جالب و كار آمدي بود...اميدوارم كه بقيش هم همينطور باشه...
در ضمن ميشه لينك دانلود اون كتابي كه گفتي اينارو داري از روش ترجمه مي كني رو بذاري؟!

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
قسمت سوم
یکی از نقاط ضعف که یه جورای نشون دهنده قدرت موتور جستو جوی گوگول هم هست اینکه اگه تو یه صفحه ای حتی یک بار تنها به موضوعی که شما در مورد اون جستو جو کرده باشید اشاره شده باشه اون رو تو نتایج سرچ شما میاره مثلا اگه در مورد هک سرچ کنید ممکنه یه سایتی رو نشون بده که اصلا در زمینه هک نباشه و تنها به علت اینکه طرف توش نوشته سایتم یه بار هک شد تو نتایج جستو جوی شما ظاهر شده باشه خوب پس می بینید که چقدر ممکنه تو نتایج جستو جوی شما چرت و پرت ظاهر بشه خوب حالا چیکار کنیم که این صفحات بی ربط کمتر بشه راه حل اون خیلی ساده کافی است که هنگام جستو جو چند بار عبارت مورد نظرتون رو پشت سر هم بنویسید این روش به ویژه زمانی که بخواهید دنباله یه مطلبی تو سایت های خارجی که تعداد صفحات وبشون خیلی زیاده خیلی خیلی بدرد می خوره مثلا در مورد سلامتی بنویسید
Health health health
این کار رو یه بار تنها با یک بار نوشتن کلمه و بار دیگر با نوشتن سه بار پشت سر هم انجام بدید تا متوجه بشید که چقدر در نتیجه جستو جو مفیده با این کار در نتیجه جستو جو صفحاتی ظاهر میشه که حداقل سه بار توشون کلمه سلامتی بکار رفته
اگه نظری در مورد این چرت و پرتام می نویسیم بگید
ادامه دارد....

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
جواب منو ندادي....

در ضمن ميشه لينك دانلود اون كتابي كه گفتي اينارو داري از روش ترجمه مي كني رو بذاري؟!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
ممنون .

یه کتابم هست که به فارسی ترجمه شده : اموزش اسان گوگل نوشته ی : کالیسهین و ریل دور نفست و ادامز

ترجمه ی : داود تاتی بختیاری و ابوالفضل طاهریان ریزی.

ناشر: انتشارات طاهریان.

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
قسمت چهارم
چگونه در یک سایت مطلب خود را پیدا کنیم
با استفاده از الگوی زیر می توانید در یک سایت خاص مطلب خود را پیدا کنید
Site:esme sait mozo
site:persiantools.com google hacking
چگونه در مورد موضوع مورد نضر خود کتاب های با فرمت مناسب پیدا کنیم
Filetype:pasvand mozo
Filetype:pDF hack
رمز شکنی گوگول
در مورد موضوعی سرچ کنید و به کدی که گوگول برای سرچ موضوع مورد نظر شما می دهد توجه کنید مثلا
http://www.google.com/search?hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=sardine
خوب حالا می خواهیم بفهمیم این کد چی می گه
Hl
عبارت جلوی ان زبان را نشان می دهد و چون من مطلبی رو که دنبالش می گشتم انگلیسی بود شد انگلیسی که اگه مثلا شما فارسی نوشته باشید می شه عبارت جلوش فارسی همون اف ار
Q
موضوعی که در مورد ان سرچ کردیم
% %
اگه عبارتی که در موردش سرچ می کردید تو گیومه بود تو کدش به جای اون از درصد استفاده می کنه مثلا
http://www.google.com/search?&q="the+quick+brown+fox"
+
همون و هست
Ie
نوع فونتی است که برای سرچ استفاده شده نوع فرمت
Oe
فرمت خروجی
خوب اینم قبلا گفتم ولی دوباره می گم شما می توانید تعداد صفحاتی که برای نشان دادن نتایج جستو جوی شما می اید با اضافه کردن
num=adad
عوض کنید که عددی که می دید باید بین یک تا صد باشه مثلا
http://www.google.com/search?num=100&hl=en&q="three+blind+
mice%22

یه دو سه تا عبارت دیگه به شما یاد می دم که تو جستو جوتون ازش استفاده کنید بعدش هم شروع می کنم به اموزش هک با استفاده از سرچ در گوگول و اون هم به وسیله همین عبارت های که به شما یاد دادم

Link:
با استفاده از این عبارت می توانید سایت های رو که به سایت خاصی لینک دادن پیدا کنید مثلا ببینید چه سایت های به سایت شما لینک دادن
link:www.apple.com
سایت های که به سایت اپل لینک دادن نشان می دهد
cache:
این هم ورژن اون صفحه رو می دهد
و اخرین عبارت
Index.of
البته این یه عبارت برای سرچ نیست بلکه با استفاده از این عبارت شما می توانید به دایرکتوری سایت ها دست پیدا کنید فعلا نمی تونم دقیق توضیح بدم باشه وقتی هک رو اموزش می دم به شما می گم که این عبارت طلائی چقدر کاربرد دارده مثلا یه نمونه
intitle:index.of "parent directory"
ادامه دارد......

اون دوستی که کتابش رو خواست نمی دونم اسم سایتش رو ولی برای پیدا کردنش از عبارت زیر استفاده کنی

intitle:index.of? pdf google hacking

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
قسمت پنجم
اخرش هم ما می میریم و این هک رو شروع نمی کنیم کلی چیز هست در مورد گوگول که من مطمئن هستم حداقل هشتاد درصد کسایی که تو ایران از این موتور استفاده می کنند از اون خبر ندارم و من هم مجبورم اول اونها رو به شما چولمنگ ها یاد بدم خود امروز با چند روش دیگه سرچ در گوگول
Phonebook:
از این می تونید برای پیدا کردن شماره تلفن افرادی که تو امریکا زندگی می کنند یا پیدا کردن شماره مکان خاصی در امریکا مثل کاخ سفید استفاده کنید روش استفاده اون هم بدین صورت هست که تنها باید فامیلی و ایالتی رو که طرف یا مکان اونجاست بهش بدی مثلا
phonebook:smith ca
خوب با این کار نتیجه سرچ شما می شه شماره تلفن افرادی که فامیلشون اسمیت هست و تو کالیفرنیا زندگی می کنند ولی خوب همون طور که می بینید کلی ادم هست برای اینکه دقیقا به شماره تلفن فردی که می خواهید دست پیدا کنید کافیه اطلاعات بیشتری رو در مورد اون فرد بهش بدین مثلا
phonebook:john smith los angeles ca
خوب می بینید که چقدر نتیجه جستوجو محدود تر شده
خوب برای پیدا کردن شماره تلفن در گوگول از سه الگوریتم می تونید استفاده کنید
Phonebook
خوب این کل منبع شماره تلفن های گوگول رو می گرده یعنی هم به شما شماره تلفن تجارت خونه ها رو می ده و هم شماره تلفن منزل اشخاص رو
rphonebook

این فقط تو شماره تلفن خونه ها به دنبال شماره تلفن فرد مورد نظر شما می گرده
Bphonebook
با این هم می تونید شماره تلفن مغازه ها یا تجارت خونه ها و سازمان ها رو پیدا کنید مثلا اگه دنبال شماره تلفن یه کافه می گردید
bphonebook:coffee new york ny

خوب نکته اساسی اینکه این الگوریتم ها به حروف کوچیک و بزرگ حساس هستند و نتایج مختلفی رو می دن
و از همه جالب تر اینکه بر عکس هم کار می کنند یعنی می تونید یه شماره تلفن بدید تا به شما بگه مال کی هست مثلا
phonebook:(707) 829-0515
خوب باز هم یه چند صد تا الگوریتم هست که کم کم می گم برید حال کنید مثلا اگه مایه دارید برید مزاحمی امریکا تلفن بزنید و.........
برای قسمت بعدی مقالم برید به ادرس زیر و نرم افزار مورد نظر رو دانلود کنید
http://www.searchenginelab.com/common/products/gapis
gapis
یه ابزار مناسب برای سرچ در گوگول هست میشه گفت یه جور نرم افزار مخصوص سرچ هست که از ای پی های گوگول استفاده می کنه کار با اون خیلی اسونه و با این حال در قسمت بعد یه کم در موردش توضیح می دم خودتون با اون ور برید یاد می گیرید
خوب حالا یه نکته برای هک
شاید از خودتون بپرسید که این یارو که این چرت و پرت ها رو می نویسه سر کار و گوگول وهک عجب یارو مشنگه
جواب شما با استفاده از موتور جستو جو ی گوگول عملا شاید نتونید هیچ سایتی رو هک نکید که البته یه چند نوع سایت در پیت هست که میشه هک کرد ولی ما می تونیم با استفاده از گوگول اطلاعاتی رو در مورد یه سایت پیدا کنیم که برای هک کردن لازم هست مثلا تو صفحاتی که بر اساس پی هاچ پی و غیره هستند برای پیدا کردن به مسیر صفحه ادمین یا دیتا باس سایت ها خیلی سخت هست ولی با استفاده از ترکیب الگو های که به شما یاد دادم به راحتی به اینها دست پیدا کنیدمثلا
intitle:"::::: INTELLINET IP Camera Homepage :::::" OR inurl:/main_activex.asp OR inurl:/main_applet.cgi
intitle:Ovislink inurl:private/login
"http://*:*@www" domainname

برای یاد گیری بیشتر می تونید به سایت زیر سری بزنید
http://www.ihackgoogle.com/
http://www.g4tv.com/screensavers/features/43608/Hack_Google.html
به ویژه سایت زیر
http://johnny.ihackstuff.com/
خوب دیگه نمی دونم با خوندن این سایت ها به مطالب من احتیاج پیدا می کنید یا نه اگه حال می کنید که من باز در مورد امکانات گوگول و الگوریتم سرچ و غیره چیزی بنویسم بگید و اگه از چرندیات من خسته شدید یا اینکه دیگه با خوندن سایت های بالا به ما احتیاجی نبود بگید دیگه خودم رو خسته نکنم
ادامه دارد ؟؟؟؟؟؟؟

bbnaztoop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنویس عزیز جان که خوب می نویسی
راستی اگر کتاب oreily را داری و برایت زحمتی نیست برایم ایمیل کن یا آنرا جایی دانلود کن تا از لطفت بیشتر ممنون شویم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
آقا دستت درد نکنه خیلی چیزهای بدرد بخوری داری مینویسی ... فقط تو چند تا پستهات بعضی کدها با یه سری کدهای شکلک پی تی قاطی شده انگار ... میشه اونا رو ادیت کنی ؟! :)

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
به چشم باز هم می نویسم کتاب رو هم می زارم تو یه هاستی بعد لینکش رو قرار می دم تا بگیرید

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
خوب برای تفریح هم که شده حتما به سایت زیر سر بزنید شما در اینجا معکوس سایت گوگول رو می بینید که برای سرچ کلمه خود باید اون رو از انتها بنویسید خیلی با حاله هیچ کس هم از این خبر نداره برید حال کنید
http://www.alltooflat.com/geeky/elgoog/m/index.cgi

mahdi_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي مطالب خوبي نوشتي ادامه بده
elgoog هم خيلي جالب بود
فقط چند غلط املايي داري

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
خوب برای تفریح هم که شده حتما به سایت زیر سر بزنید شما در اینجا معکوس سایت گوگول رو می بینید که برای سرچ کلمه خود باید اون رو از انتها بنویسید خیلی با حاله هیچ کس هم از این خبر نداره برید حال کنید
http://www.alltooflat.com/geeky/elgoog/m/index.cgi
اين چه باحاله...:D

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
و قسمت اخر شما در سایت زیر می توانید کتاب هک گوگول را دانلود کنید دیگه این تاپیک دست شما خودتون برید بخونید و اینجا بنویسید من هم گاه گاهی مطلبی در مورد هک گوگول اینجا می نویسم اگه وقت کردم
http://lab.lpicn.org/pub/books/

hamid206

Registered User
لایک‌ها
2
سلام با سری جدید مقالات در زمینه گوگول هکینگ امدم ولی قبل از شروع مبحث از شما دوستان عزیز شکایتی دارم من ادرس کتاب رو برای دانلود دادم ولی هیچ کسی نرفت لا اقل یک قسمت اون رو ترجمه کنه و اینجا بنویسه من اون کتاب (گوگول هکینگ نوشته اورلی) رو کامل خوندم ولی به خاطر اینکه در گیر کنکور هستم و در روز وقت چندانی برای کار های اضافه ندارم دیگه نمی خوام در مورد اون چیزی بنویسم ببینم اخر کی پیدا میشه راه من رو ادامه بده من از این به بعد مطالبی رو که می نویسم از کتاب گوگول هکینگ نوشته جانی لونگ هست که برای سال دو هزار و پنج هست
مقاله
امروز برا شما ترکیباتی رو می نویسم که با اون می تونید یوزر نیم و پسورد بدست بیارید تنها کافیه این ترکیبات رو تو گوگول بنویسید و دکمه سرچ رو بزنید به نتایج جالبی می رسید فقط انتظار نداشته باشید که تا دکمه سرچ رو زید کلی یوز و پس گیر بیارید باید تو نتایج جستو جو بگردید حتما اخرش چیزی دست تون رو می گیره مثل یک ایمیل و...
inurl:admin inurl:userlist
inurl:admin filetype:asp
inurl:userlist
inurl:php inurl:hlstats intext:Server Username
filetype:ctl inurl:haccess.ctl Basic
filetype:conf inurl:proftpd.conf –sample
filetype:log username putty
filetype:rdp rdp
intitle:index.of .bash_history
intitle:index.of .sh_history
“index of ” lck
+intext:webalizer +intext:
Total Usernames +intext:”Usage Statistics for”
filetype:reg reg HKEY_CURRENT_USER username
filetype:reg reg intext:”internet account manager”
filetype:wab wab
filetype:mdb inurl:profiles
index.of perform.ini
inurl:root.asp?acs=anon
خوب برای پسورد
inurl:/db/main.mdb
filetype:cfm “cfapplication name” password
filetype:pass pass intext:userid
allinurl:auth_user_file.txt
filetype:ini inurl:flashFXP.ini
filetype:url +inurl:”ftp://”+inurl:”@”
inurl:zebra.conf intext:password -sample -test-tutorial –download
filetype:htpasswd htpasswd
intitle:”Index of” “.htpasswd”
“htgroup” -intitle:”dist”
-apache -htpasswd.c
intitle:”Index of” “.htpasswd”
htpasswd.bak
http://*:*@www” bob:bob
“sets mode: +k”
“Your password is * Remember this for later use”
signin filetype:url
LeapFTP intitle:”index.of./” sites.ini modified
inurl:lilo.conf filetype:conf password -tatercounter2000- bootpwd –man
filetype:config config intext:appSettings “User ID”
filetype:pwd service
intitle:index.of administrators.pwd

خوب با این ها یه مدت سر گرم می شید در مقاله بعدی در مورد اکسپلویت و ... توضیح می دم در ضمن برید تو کتاب گوگول هکینگ نوشته اورلی که لینکش رو دادم قسمت سرچ براساس تاریخ رو بخونید خیلی بکارتون میاد این کتاب گوگول هکینگ نوشته جان لونگ حجمش 14 مگ هست و از سایتی که من دانلودش کردم اگر بخواهید دانلودش کنید که سه ساعتی طول می کشه چون کلا هاستش درپیت هست بخاطر همین لینک نمی دم خودم می گردم یه سایت دیگه که این کتاب توش هست پیدا می کنم و لینکش رو میزارم اسم کتاب
Google hacking for penetration testers
خودتون اگه پیداش کردید لینک دانلودش رو اینجا بنویسید البته خیلی سخت گیر میاد بهتره از ترکیباتی که به شما یاد دادم برای پیدا کردنش استفاده کنید
تمام

بالا