برگزیده های پرشین تولز

H7 رو بفروشم کانن یا فوجی بخرم؟

Creative1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
من پس از کلی تحقیق و بررسی یک دوربین سونی H7 خریدم.
اما حالا که باهاش کار می کنم می بینم یه امکانی رو که برای من مهمه نداره. اون هم اینه که مثلا من می خوام از یک زنبور روی یک گل از فاصله 50 سانت تا یک متری عکس بگیرم و برای نزدیک کردن از زوم اپتیکال استفاده کنم و دوربین در حالت زوم ، فوکوس ماکرو را انجام دهد. اما این دوربین این کار را به خوبی انجام نمی دهد.
حالا می خوام بدونم دو مدل Canon S5IS و Fujifilm s9600 عمل بالا رو برای من می تونن انجام بدن یا مثل سونی عمل می کنند. یعنی در حالت زوم (بالای 10 برابر یا کمتر) فوکوس ماکرو را به خوبی انجام میدن؟ در ضمن کیفیت فیلمبرداری هم برای من مهم است. که سونی از این نظر عالیه. آیا فوجی و کانن (دو مدل بالا) هم مثل سونی کیفیت فیلم بالایی دارند؟
چیز مهم دیگه برای من عکاسیه معمولی در حالت عادیه. می خواستم بدونم فوجی و کانن (دو مدل بالا) مانند سونی عکس می گیرند؟

آیا ارزششو داره دوربین H7 رو بفروشم و یکی از دو مدل بالا رو بخرم؟

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

castrolGT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینید دوست عزیز این سه تا دور بین که شما معرفی کردید در این حد عین هم عمل میکندند

اگر شما تا این حد - بالاتر از متوسط به نظر من البته - عکاسی میکنید و حاضرید برای این منظور یه Slr like که از لحاظ خوش دست بودن و قابل حمل راحت بودن مثل یک دوربین Slr جا گیر و مشگله رو به نصف قیمت بفروشید و یه دوربین در همان حد با چهارصدو خورده ای هزار تومن بخرید که فردا دوباره بگید مثلا این دفعه من زوم 18 بجای 12 لازم دارم که قطعا با این چند نمونه که آمده ما تا سال آینده شاهد ورود این مدل سوپر زوم ها به عنوان استاندارد خواهیم بود 12 یا 15 پس دوست عزیز من پیشنهاد میکنم یه دوربین Dslr مبتدی از هر برندی که دوست دارید بگیرید و صد چندان از عکاسیتون لذت ببرید .لنز تله باای حد زوم حداقل 500 هزار تومن برای شما در خواهد آمد منتها عکسهای این کجا و آن کجا .

البته دوستانی که به جای سوپر زوم یه کامیکت داشتند من نظرم چیز دیگری بود .

امیدوارم مفید واقع شده باشم.

بالا