برگزیده های پرشین تولز

help

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دست شما درد نكند
چرا من وقتي ثبت نام كردم هاست 1 شما 500 مگابايت در ماه نوشته بود علت چيست؟
كنترل پنل را گفته ايد فرانسوي است چگونه پس كاركنيم؟فازسي نيست؟
باتشكر
جوا را به ايميلم بدهبد
[email protected]
[email protected]

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فقط ننويسيد كه 1 گيگابايت است من خودم بعداز ثبت نام ديدم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
كجا گفته شده كه كنترل پنل ما فرانسوي است ؟ّ!!!!

ترانسفر هم كه خودت ديدي 1 گيگابايت است.

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از knowhow :
كجا گفته شده كه كنترل پنل ما فرانسوي است ؟ّ!!!!

ترانسفر هم كه خودت ديدي 1 گيگابايت است.

از ايميلي كه شما براي من فزستاذبذ نوشته بوذ فرانسوي است برنامه هايي كه مب دهبد فرانسوب است كنترل پنل چي است
parsa1991
جوا ب داده بود
500 مگابايت نوشته است بعد از ثيت نام پهناي باند
چرا

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام :blush:
اول از همه از جواب دادن خيلي خيلي سريع شما تشكر مي كنم من خودم باورم نمي شد كه اينقدر سريع جواب بدهيد
دست شما درد نكند :D
دوما از همه مي خواستم ييبنم كدام سرويس بهتر است :blink:

windows يا linux كدام بهتراست وفرقش با يكديگر چيست ؟

من اشتباهنا سفارش شما را پر كردم ولي فعلا به خاطر مالي منصرف شدم بايد چه كار كنم خود به خود سفارش لغو مي شود يا همان جور مي ماند تا من پول را واريز كنم تا چه مدت ؟ :(
كنترل پنل و برنامه هايي كه در هنگام دادن هاست مي دهيد فارسي يا انگليسي يا... است آيا بعدا مي توان راحت فارسي كرد
گفتيد در مورد هر برنامه اي كه رايگان در زمان ثيت هاست ودومين مي دهيد در گوگل سرچ كنم فارسي در مورد برنامه هاي شما در سايتي هست ؟ اگر بله نام ببريد .
هزينه اين هاست ها مجاني است يا ماهيانه ؟ چون در قسمت تعهد نامه در مورد ماهيانه صحبت شده است ؟ولي من هيچ هاست كه ماهيانه بدهيد پيدا نكردم!
آيا شما هم سايت طراحي مي كنيد ؟قيمت چقدراست؟ اگر نه آيا جايي مي شناسيد كه سايت طراحي كند يا آموزش دهد؟نام ببريد.
لطفا جواب را به ايميلم بفرستيد
[email protected]
ايميل شما كدام است چند تا داريد هر كدام براي چه كاري است كه من ديگر اشتباهي براي شما ايميل نفرستم ومزاحم وقت شما نشوم!
:(
باتشكر

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از khalilifard :
سلام :blush:
اول از همه از جواب دادن خيلي خيلي سريع شما تشكر مي كنم من خودم باورم نمي شد كه اينقدر سريع جواب بدهيد
دست شما درد نكند :D
دوما از همه مي خواستم ييبنم كدام سرويس بهتر است :blink:

windows يا linux كدام بهتراست وفرقش با يكديگر چيست ؟

من اشتباهنا سفارش شما را پر كردم ولي فعلا به خاطر مالي منصرف شدم بايد چه كار كنم خود به خود سفارش لغو مي شود يا همان جور مي ماند تا من پول را واريز كنم تا چه مدت ؟ :(
كنترل پنل و برنامه هايي كه در هنگام دادن هاست مي دهيد فارسي يا انگليسي يا... است آيا بعدا مي توان راحت فارسي كرد
گفتيد در مورد هر برنامه اي كه رايگان در زمان ثيت هاست ودومين مي دهيد در گوگل سرچ كنم فارسي در مورد برنامه هاي شما در سايتي هست ؟ اگر بله نام ببريد .
هزينه اين هاست ها مجاني است يا ماهيانه ؟ چون در قسمت تعهد نامه در مورد ماهيانه صحبت شده است ؟ولي من هيچ هاست كه ماهيانه بدهيد پيدا نكردم!
آيا شما هم سايت طراحي مي كنيد ؟قيمت چقدراست؟ اگر نه آيا جايي مي شناسيد كه سايت طراحي كند يا آموزش دهد؟نام ببريد.
[email protected]
ايميل شما كدام است چند تا داريد هر كدام براي چه كاري است كه من ديگر اشتباهي براي شما ايميل نفرستم ومزاحم وقت شما نشوم!
باتشكر

چشم خورديد چرا جواب نداديد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
سوالاتتون رو هم بهتر است به جاي ميل كردن همين جا مطرح كنين كه بقيه دوستان هم بتونند سوال رو ببينند.

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سئوالاتي را كه نوشتم درست جواب نداديد!؟
فرق هاست linux با windows چيست ؟ كدام بهتر است؟
در گوگل در مورد برنامه هايي كه با هاست مي دهيد چگونه جستجو كنم مگر سايتي كه در مورد آنها فارسي توضيح داده باشد هست؟ نام ببريد
سايت شما طراحي مي كنيد قيمت چقدر است؟ اگر نه سايتي در اين رابطه مي شناسيد؟
لطفا راهنمايي كنيد
چگونه به شما لينك بدهم؟
Ftp چيست؟
Asp چيست از كجا مي توانم اطلاعات كسب كنيد سايتي در مورد اين برنامه ها كه فارسي باشد مي شناسيد؟
هاست شما ساليانه است؟ نمي توان از همان اول 2 يا 3 ساله گرفت ؟قيمت چگونه مي شود؟ ثبت دومين شما هم 1 ساله است ؟ نمي توان از همان اول 3 ساله گرفت؟ قيمت چقدر است؟
قابليت ftp به صورت Anonynous يعني چه ؟ توضيح دهيد؟
ديتابيس چيست كاربرد آن چيست؟
در مورد پهناي باند توضيح داديد ولي خوب متوجه نشدم؟ يعني چه؟
كنترل پنل انگليسي است؟ آيا فارسي مي توان كرد وراحت است يا خير؟ وآيا راهنماي فارسي هم براي برنامه هايي كه در هنگام خريد هاست مي دهيد وجود دارد ومي دهيد؟
آيا مي توان از يك جاي ديگر دومين گرفت واز هاست شما استفاده كرد؟
آبا مي توان در plan هايي كه مي دهيد چيرهاي اضافه تري خريداري كرد ؟ مثلا 5 مگابايت فضاي بيشتر با ايميل بيشتر يا....اگر بله قيمت ها چگونه است ؟ براي هر ايميل بيشتر يا هر مگابايت فضاي بيشتر چقدر تمام مي شود؟

مي بخشيد سرتان را درد آوردم خسته نباشيد :rolleyes:
لطفا جوابها را ساده وخوب توضيح دهيد نه كوتاه اختصاري كه درست متوجه نشوم :(
[email protected]
اگر كسي ديگر هم مي تواند مرا راهنمايي كند :lol:
http://khalilifard.persianblog.com
اميدوارم سال خوشي داشته باشيد

باتشكر

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
به نقل از khalilifard :
سلام
سئوالاتي را كه نوشتم درست جواب نداديد!؟
فرق هاست linux با windows چيست ؟ كدام بهتر است؟

سلام

چرا درست جواب نداديم. همه چيز رو كه ما نمي تونيم براتون توضيح بديم. يك كمي هم شما بايد تلاش كنيد و بگرديد و دنبال جواب بگرديد.

هاست لينوكس و ويندوز فرق هاي زيادي دارند ولي مهمترينشون اينه كه روي هاست هاي لينوكس ASP و ASP.net که هر دو زبانهای برنامه نویسی هستند اجرا نمی شه.
از نظر بهتری فرقی با هم ندارند. ولی خوب در ایران هاست ویندوز بیشتر طرف دار داره.
کار کردن با هر دو کنترل پنل کمی مطالعه لازم داره ولی متاسفانه در این مورد مطالب به فارسی وجود نداره و اگه هم هست خیلی کمه. ما هم نمی تونیم همه چیز رو توضیح بدیم.

به نقل از khalilifard :
سايت شما طراحي مي كنيد قيمت چقدر است؟ اگر نه سايتي در اين رابطه مي شناسيد؟
لطفا راهنمايي كنيد
چگونه به شما لينك بدهم؟

طراحی سایت رو قبلا هم گفتم قیمتش خیلی بستگی به نوع سایتی که می خواهید داره. نمی شه اصلا قیمت داد. برای طراحی سایت توی فروم اصلا جواب داده نمی شه باید ایمیل بزنید. (ولی خواهشن همه این سوالها رو دوباره ایمیل نکنید ، فقط در مورد طراحی سایت وقتی که سایت مورد نظرتون مشخص شد ایمیل بزنید و دقیق بگید چی می خواهید.

این که چجوری به ما لینک بدهید چه ربطی به سوالات قبل از خرید پرشین تولز داره ؟!!؟! :eek:
در این مورد من نمی تونم راهنماییتون کنم.

به نقل از khalilifard :
Ftp چيست؟
Asp چيست از كجا مي توانم اطلاعات كسب كنيد سايتي در مورد اين برنامه ها كه فارسي باشد مي شناسيد؟
باتشكر

FTP : file Transer Protocol است که از این طریق می تونید فایل روی هاست آپلود کنید.
ASP هم یه زبان برنامه نویسی است. اگه نمی دونید چیه دنبالش هم نرید. همه که لازم نیست برنامه نویسی بلد باشند. من خودم اصلا ASP بلد نیستم.

به نقل از khalilifard :
هاست شما ساليانه است؟ نمي توان از همان اول 2 يا 3 ساله گرفت ؟قيمت چگونه مي شود؟ ثبت دومين شما هم 1 ساله است ؟ نمي توان از همان اول 3 ساله گرفت؟ قيمت چقدر است؟

می تونید هاست و دامین رو 2 یا 3 ساله هم خریداری کنید فقط باید قیمتشان رو ضرب کنید در تعداد سالهایی که می خواهید مثلا دامین برای دو سال می شه 20.000 تومان. اگه منظورتون تخفیف است نه تعداد سالها هیچ تخفیفی رو شامل نمی شه.

به نقل از khalilifard :
قابليت ftp به صورت Anonynous يعني چه ؟ توضيح دهيد؟
ديتابيس چيست كاربرد آن چيست؟
در مورد پهناي باند توضيح داديد ولي خوب متوجه نشدم؟ يعني چه؟
كنترل پنل انگليسي است؟ آيا فارسي مي توان كرد وراحت است يا خير؟ وآيا راهنماي فارسي هم براي برنامه هايي كه در هنگام خريد هاست مي دهيد وجود دارد ومي دهيد؟

Anonumouse FTP یعنی که کاربر بدون وارد کردن password وارد قسمت مدیریت فایلهای سایت بشه. البته این سرویس رو دیگه ما ارائه نمی کنیم (لطفا نپرسید به چه درد می خوره که توضیحش از عهده من خارجه !)
دیتابیس برای برنامه نویسی و ثبت دیتا است. اگه برنامه نویسی نمی دانید به دردتان نمی خورد.
پهنای باند توضیحش پیچیده است ! من نمی تونم تو چند خط توضیح بدم و فرصت توضیح مفصل هم وجود نداره در همون حدی که قبلا توضیح دادم باید متوجه شده باشید که چیست !
کنترل پنل انگلیسیست و فارسی هم نیست و فارسی نمی شه. !
راهنمای فارسی برای هیچ کدوم از برنامه های نصب شده رو ما نداریم باید بگردید پیدا کنید.
وظیفه ما ارائه هاست با کیفیت مناسب نه ایجاد راهنمای فارسی !!!!!!!!

به نقل از khalilifard :
آيا مي توان از يك جاي ديگر دومين گرفت واز هاست شما استفاده كرد؟
آبا مي توان در plan هايي كه مي دهيد چيرهاي اضافه تري خريداري كرد ؟ مثلا 5 مگابايت فضاي بيشتر با ايميل بيشتر يا....اگر بله قيمت ها چگونه است ؟ براي هر ايميل بيشتر يا هر مگابايت فضاي بيشتر چقدر تمام مي شود؟

بله می تونید از جای دیگه دامین بگیرید و از هاست ما استفاده کنید.
متاسفانه خیر. شما اگه نیاز به چیز اضافی مثلا فضای بیشتر داشتید باید به پلان بعدی بروید.

به نقل از khalilifard :
مي بخشيد سرتان را درد آوردم خسته نباشيد :rolleyes:
لطفا جوابها را ساده وخوب توضيح دهيد نه كوتاه اختصاري كه درست متوجه نشوم :(
[email protected]
اگر كسي ديگر هم مي تواند مرا راهنمايي كند :lol:
http://khalilifard.persianblog.com
اميدوارم سال خوشي داشته باشيد
باتشكر

خواهش میکنم . شما اگه کمی تمرکز کنید متوجه تمام مطالب خواهید شد. هیچ پیچیدگی نداره.
من کامل توضیح دادم لطفا دیگه سوالها رو تکرار نکنید.

khalilifard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
باتشكر فراوان خيلي خيلي متشكرم :D

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از khalilifard :
از ايميلي كه شما براي من فزستاذبذ نوشته بوذ فرانسوي است برنامه هايي كه مب دهبد فرانسوب است كنترل پنل چي است
parsa1991
جوا ب داده بود
500 مگابايت نوشته است بعد از ثيت نام پهناي باند
چرا
احسان فكر كنم من بهش گفتم فرانسوي هست !(بعدش كلي با بلكي خنديديم جون شما)
اقا جون عوض شده ! انگليسي هست ! :eek:

بالا