برگزیده های پرشین تولز

i-mate k-jam ٠

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
راست میگه بیشتر درباره اون مودم توضیح بدید و قیمت و محل فروشش رو هم بگید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از pastgirls :
راست میگه بیشتر درباره اون مودم توضیح بدید و قیمت و محل فروشش رو هم بگید
تو فروم نرم افزار ، قبل از اینکه خیلی شلوغ بشه ، من یه بار طرح اش کردم(اصلاً بهانه زدن فروم های تک همین بود) یعنی سئوال کردم و اساتید بزرگواری کردن و پاسخ دادن، بگردید پیدا می کنید، کلی هم از انواع اش صحبت شد، البته نتیجه اون بحث این بود که بی خیال اتصال نت بشید با موبایل تون

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
یه سوال دیگه هم داشتم : این k-jam همون Qtek 9100 هستش دیگه ؟ کلا میخوام بدونم چه فرق خاصی با هم دارن و صرف با خرید کدومه ؟

در مورد این نظرتون چیه ؟

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
درسته فعلا ساپورت نمیکنه ولی من زیاد ناراحت نیستم چون اگه ساپورت می کرد باید می رفتم یه هدست بلوتوث می خریدم ولی الان جیبم خالی:D
در مورد اون مودم بلوتوث هم قبلا صحبت شد ولی خوبیش اینه که به راحتی کار می کنه و هر جا پریز تلفن باشه میشه استفاده کرد و میشه به عنوان مودم اکسترنال به کامپیوتر وصلش کرد چیز کاملی من فکر کنم 70000 تومن خریدمش.
در مورد استفاده اینترنت با پاکت پی سی هم الان اکثر سایت های معتبر وقتی بهشون وصل بشی صفحه مخصوص پاکت پی سی رو می بینی که واقعا خوب و راحت برای استفاده هستند.

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
اون طوری که من دیدم qtek از imate کلا گرون تر .
در ضمن هیچ فرق سخت افزاری ندارند فقط اگه از قیافه هر کدوم خوشتون اومد بخریدش چون qtek یه کم تیره تر. در ضمن Imate ساپورت خوبی داره من lcd دستگاهم پکید فرستادم دبی بدون هیچ هزینه ای عوضش کردند:blink: از این گارانتیا کم پیدا میشه.
من پیشنهادم Imate k-jam هستش با توجه به اینکه مدل دیگه ای رو در ایران مطابق با نیاز هام ندیدم مگه اون hyundai a200 که معلوم نیست چند سال دیگه بیاد.

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
امروز من یه سر رفتم پایتخت تا درباره jamin - kjam و qtek9100 اطلاعات قیمت بگیرم ...
اگه بخواهیم دوربین jamin رو در نظر نگیریم اکثریت kjam و qtek9100 رو پیشنهاد میکردند و میگفتند اختلاف سرعتی با هم ندارند .به نظر من هم qtek9100 یا kjam به jamin می ارزه . نظر شما هم همینه دیگه ؟

حالا بین kjam و qtek9100 اکثریت میگفتند qtek9100 بدلیل اینکه کاملا انگلیسی هستش و rom را کمتر مشغول میکنه و در نتیجه کمتر از kjam هنگ میکنه .. البته خیلی گرونتر از kjam بود ( حدود 730 و kjam هم 680 )
ولی خداییش خیلی جم جور بود و کی بورد خیلی عالی داشت . من که خیلی حال کردم ..

حالا نظر شما در مورد مطالب بالا چیه ؟

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
امروز من یه سر رفتم پایتخت تا درباره jamin - kjam و qtek9100 اطلاعات قیمت بگیرم ...
اگه بخواهیم دوربین jamin رو در نظر نگیریم اکثریت kjam و qtek9100 رو پیشنهاد میکردند و میگفتند اختلاف سرعتی با هم ندارند .به نظر من هم qtek9100 یا kjam به jamin می ارزه . نظر شما هم همینه دیگه ؟

حالا بین kjam و qtek9100 اکثریت میگفتند qtek9100 بدلیل اینکه کاملا انگلیسی هستش و rom را کمتر مشغول میکنه و در نتیجه کمتر از kjam هنگ میکنه .. البته خیلی گرونتر از kjam بود ( حدود 730 و kjam هم 680 )
ولی خداییش خیلی جم جور بود و کی بورد خیلی عالی داشت . من که خیلی حال کردم ..

حالا نظر شما در مورد مطالب بالا چیه ؟
کسی نظری در مورد این نداره ؟

یه سوال کلی دیگه .. دوستانی که k-jam یا qtek9100 دارند از لحاظ سرعت مشکلی ندارند ؟؟؟؟. ببینید من همه کاری با PDA انجام میدم مثلا ( دسترسی به اینترنت با wi-fi - گوش دادن موسیقی - کارهای مربوط به دانشگاهم مثل دیکشنری و برنامه های کاربردی مربوط به کارم - pdf - بازی ( خفن هم امکان داره باشه ) و کارهای دیگه ....)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از sunnyboy :
کسی نظری در مورد این نداره ؟

یه سوال کلی دیگه .. دوستانی که k-jam یا qtek9100 دارند از لحاظ سرعت مشکلی ندارند ؟؟؟؟. ببینید من همه کاری با PDA انجام میدم مثلا ( دسترسی به اینترنت با wi-fi - گوش دادن موسیقی - کارهای مربوط به دانشگاهم مثل دیکشنری و برنامه های کاربردی مربوط به کارم - pdf - بازی ( خفن هم امکان داره باشه ) و کارهای دیگه ....)
یه سئوال شما وای فای در تهران در خونه استفاده می کنی؟یا دانشگاه؟

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
من يه سوال دارم: با اين k-jam مي شه با وايرلس يا همون اينترنت بي سيم به نت وصل شد؟!

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از king_dani :
یه سئوال شما وای فای در تهران در خونه استفاده می کنی؟یا دانشگاه؟
الان که در تهران هستم در محل کار تصمیم دارم از wi-fi استفاده کنم .. یه چند وقت دیگه هم برای ادامه تحصیل به خارج از ایران میرم و مسلما در دانشگاه هم به کارم میاد ..

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
بنظر شما jas-jar بهتره یا k-jam از نظر خوشگلی که جاس جار ولی از نظر کارایی کدوم؟؟؟؟

Nima3D

Registered User
لایک‌ها
0
من در شمال کشور زندگی می کنم و دارم میام تهران برای خرید i-mate k-jam , می خواستم ببینم اگر جای دیگری به جز پاساژ پایتخت در تهران وجود داره که بتوانم از آنجا با گارانتی آن را خریداری کنم ،یکی آدرس دقیق آنجا را بگه ممنون میشم. (نیاز فوری دارم)

سوال دیگری هم داشتم و این هست که چرا قیمت این PDA اینقدر گران هست ؟(حداقل نسبت به سایر PDAها ) فقط بخاطر Windows mobile 5 ؟؟؟ چون دوربین این دستگاه هم که با وجود 1.3 pixel بودن خیلی ضعیف هست.

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
خوب یک کیبورد کامل هم داره

tamoochin

Registered User
لایک‌ها
0
با درود بالاخره عید تمام شد ما از سفر اومدیم:)
یکی اینجا گفت که jasjar خوشگلتر از k-jam هستش اگه می خواهید بدونید کدوم بیشتر از همه جلب نظر میکنه باید بگم که تا من این k-jam رو از جیبم در میاوردم (در شمال کشور) همه می پرسیدن این چی ؟چه مدلی؟ چند خریدی؟ چقدر خوشگله!! این جمله آخر رو اگه می دیدید کی گفت حتما می رفتید یه k-jam می خریدید:thumbsup:

tetis

Registered User
لایک‌ها
0

tetis

Registered User
لایک‌ها
0
من ديروز خريدم 600 تومن البته qtec را 575 هم مي دادند

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
شما منظورت qtek9100 ؟ تو پایتخت به من 680 قیمت دادن !!!

Vahid_Captain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اساتید منم k-jam دارم
ببینم شما هم با بلو توسش مشکل دارید
منظورم سرعتشه و فیل شدن زیادی؟؟؟؟؟؟

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
بهترين گارانتی برای k-jam چيه؟اصلاً گارانتی داره؟
و اينکه فرق k-jam با qtek9100 چيه و کدوم رو بگيريم بهتره؟

بالا