برگزیده های پرشین تولز

i-mate SP5

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
ممنون از راهنمایی شما
بدلیل اینکه اگر از تاپیک دیگر ادامه دهیم مطلب بریده میشود مجبور شدم در همینجا ادامه دهم و از مستولان سابت میخواهم در صورت صلاحدید پستهای این تاپیک را به تاپیک مشاوره خرید منتقل کنند.
منظور من از مدلی که فقط با ایرانسل کار کند این است که در مخابرات رجیستر نشده باشد و آیا این مورد چقدر بر روی قیمت تأثیر می گذارد؟
آیا جای مطمئنی برای خرید سراغ دارید و در تست گوشی باید به چه نکاتی توجه کرد و احتمال اینکه یک گوشی نو دارای مشکل باشد چند درصد است؟
آیا در این محدوده قیمت مورد دیگری بنظرتان میرسد یا نه (مانند جمین) و آیا این فکر چطور است که یک جم به همراه یک اس دی وای فای بخرم و در اینصورت آیا دیگر جایی برای مموری کارت باقی نمی ماند و آیا بودن کیبورد چقدر مهم است؟
در مقایسه بین sp5 و k-jam آیا k-jam ارزش آن را دارد که نزدیک به 2 برابر بیشتر خرج کنم؟
با تشکر از زحمات شما

قربان شما همین پست رو می تونستید در ترد مشاوره بزنید و مطلب هم بریده نمیشد.
منظور شما از ایرانسل را متوجه بودم و کماکان جواب منفی هست. فعلا همچین چیزی نداریم. می تونید فلیم بخرید که بعضی شهرها با مخابرات مشکل داره یا او2 اتم لایف ولی هردو به قیمت بالاتر از قیمت جهانی درایران فروخته میشوند.
جای مطمئن برای خرید... مجتمع کامپیوتر پایتخت و پاساز علائدین... مطمئن هم نیستند! در موقع خرید به خیلی چیزها مثل بلوتوث و نداشتن پیکسل سوخته بر روی صفحه نمایش و ازین قبیل موارد باید دقت نمود. اگر گوشی نو باشه معمولا مشکل نداره. این ازون سوالا بودا!
اگه وای فای مهم هست حتما مدلی بگیرید که وای فای درونی داشته باشد. اما مهم بودن کیبرد به شما بستگی داره. واسه من اصلا مهم نیست و اصولا من از ظاهر مدل های بدون کیبرد بیشتر خوشم میاد.
این دو مدل اصلا قابل مقایسه نیستند. کاجم یک پاکت پی سی است و اگر به پاکت پی سی نیاز دارید یا علاقمند هستید مسلما می ارزه. واسه یک نفر می ارزه یک بنز 500 اس ال بخره و یکی دیگه واسه حمل و نقل از اتوبوس استفاده می کنه. بستگی به وضعیت خود شخص داره.

971

Registered User
لایک‌ها
318
با تشکر مجدد
HTC S710 هم باتوجه به دیزاین جالب و دوربین 2 مگاپیکسلی و البته صفحه 2.4 اینچی نظرم را به خود جلب کرده است نظر شما در این مورد و jamin و مدلهای دیگر چیست؟

(البته بعد از این پست متوجه شدم که اس 710 اسمارت فون است)

Last edited:
بالا