برگزیده های پرشین تولز

I-teq BOND ٠

Overload

Registered User
لایک‌ها
0
اميدوارم كه سال جديد ، سال خوبي براي همه باشه :happy:

من بالاخره تونستم كه از دبي اين پاكت پيسي رو بخرم . البته پوستم كنده شد تا گيرش اوردم چون گويا اونقدر جديد بود كه هنوز براشون نيومده بود آخرش مجبور شدم برم سراغ خود فروشگاه Gadgets World و از اونجا بخرم :lol:

رفتم بهش گفتم كه من عضو سايتتون هستم و خلاصه ميخوام كه باند بخرم و از ايران اومدم ، با تعجب گفت مگه خبرش به ايران هم رسيده ؟؟؟ :lol: يجوري صحبت ميكنن انگار اينجا از دنيا دور افتاديم ( البته يجوري هم حق دارن ! ) خلاصه وقتي فهميد كه ما از ايران به سايتشون سر ميزنيم و پيگير ماجرا هستيم كلي ذوق كرد و يه عكسم با من گرفت :lol: آخرش هم به پول ما يه 30 تومني تخفيف بهم داد .

حالا از اين چيزا بگذريم در مورد خود دستگاه بايد بگم كه من تا امروز كه حدود 1 هفته از خريدنش ميگذره به مشكل خاصي بر نخوردم ولي براي آزمايشات بيشتر بايد بيام تهران اونوقت نتايج رو براتون ميفرستم :happy:

ولي يه چيزي خيلي حالمو گرفته اونم اين كه متوجه شدم اين آقاي باند پورت اينفرارد نداره :( البته منصفانه بخواهيم قضاوت كنيم ديگه اينروزا استفاده چنداني هم نداره اما حيف شد كه پاكت پيسي به اين كاملي اينفرارد نداره .

درمورد راديو و تلويزيون اينجا كه معركه جواب ميده و خيلي خوبه ولي اونم بايد ببينيم كه تو وطن عزيزمون چطوره .;)

صفحه نمايش هم با اينكه كوچيكه مشكلي در مورد خوندن و نوشتن براي من ايجاد نكرده .

در مورد لوازم اضافيش براتون بگم كه مثل اين تبليغات يكي بخر دوتا ببره :lol:

1 عدد پاكت پيسي ( ايكاش اينم 2 تا بود )
2 عدد باطري
2 عدد شارژر
1 عدد شارژر مخصوص شارژ كردن باطري اضافي
2 عدد تبديل جك هدفون به ورودي گوشي
كابل USB
هدست كه كار آنتن رو هم انجام ميده
1 عدد كيف كمري

فكر كنم همينا بودن ديگه :D

راستي يه خبر خوب من بالاخره تونستم از طريق هدست بلوتوث MP3 گوش بدم ! و اين يعني اين كه فرقي نميكنه هدستتون استريو (A2DP) باشه يا نه شما با هدست معمولي هم همه صداها رو بطور كامل ميتونيد به Audio Gateway منتقل كنيد .

خب فعلا تا خرجم بيشتر نشده بايد برم . بقيشو باشه تو فرصتهاي بعدي براتون مينويسم .

اگه اطلاعات راجع به اين پاكت پيسي خواستيد ميتونيد توي هاي تك و يا اين سايت پيدا كنيد

http://www.iteqonline.com/

فعلا خدانگهدار

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Overload :

من بالاخره تونستم كه از دبي اين پاكت پيسي رو بخرم . البته پوستم كنده شد تا گيرش اوردم چون گويا اونقدر جديد بود كه هنوز براشون نيومده بود آخرش مجبور شدم برم سراغ خود فروشگاه Gadgets World و از اونجا بخرم :lol:

رفتم بهش گفتم كه من عضو سايتتون هستم و خلاصه ميخوام كه باند بخرم و از ايران اومدم ، با تعجب گفت مگه خبرش به ايران هم رسيده ؟؟؟ :lol: يجوري صحبت ميكنن انگار اينجا از دنيا دور افتاديم ( البته يجوري هم حق دارن ! ) خلاصه وقتي فهميد كه ما از ايران به سايتشون سر ميزنيم و پيگير ماجرا هستيم كلي ذوق كرد و يه عكسم با من گرفت :lol: آخرش هم به پول ما يه 30 تومني تخفيف بهم داد .

حالا از اين چيزا بگذريم در مورد خود دستگاه بايد بگم كه من تا امروز كه حدود 1 هفته از خريدنش ميگذره به مشكل خاصي بر نخوردم ولي براي آزمايشات بيشتر بايد بيام تهران اونوقت نتايج رو براتون ميفرستم :happy:

ولي يه چيزي خيلي حالمو گرفته اونم اين كه متوجه شدم اين آقاي باند پورت اينفرارد نداره :( البته منصفانه بخواهيم قضاوت كنيم ديگه اينروزا استفاده چنداني هم نداره اما حيف شد كه پاكت پيسي به اين كاملي اينفرارد نداره .

درمورد راديو و تلويزيون اينجا كه معركه جواب ميده و خيلي خوبه ولي اونم بايد ببينيم كه تو وطن عزيزمون چطوره .;)

2 عدد باطري
2 عدد شارژر
كابل USB
1 عدد كيف كمري

راستي يه خبر خوب من بالاخره تونستم از طريق هدست بلوتوث MP3 گوش بدم ! و اين يعني اين كه فرقي نميكنه هدستتون استريو (A2DP) باشه يا نه شما با هدست معمولي هم همه صداها رو بطور كامل ميتونيد به Audio Gateway منتقل كنيد .

خب فعلا تا خرجم بيشتر نشده بايد برم . بقيشو باشه تو فرصتهاي بعدي براتون مينويسم .

اگه اطلاعات راجع به اين پاكت پيسي خواستيد ميتونيد توي هاي تك و يا اين سايت پيدا كنيد

فعلا خدانگهدار

جناب مبارکه ، بی صبرانه منتظر هستیم بیشتر برامون بنویسید.
راستی یه سئوال ، شما از فرودگاه می آیید ایران؟می شه پولی پس گرفت از این قیمت اش؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از Overload :

2 عدد باطري
2 عدد شارژر
كابل USB
1 عدد كيف كمري

فعلا خدانگهدار
به سلامتی قربان
انشاله مبارک باشه،ممکنه بگید که این PPC رو چند خریدید؟(در حقیقت به پول ما چه قدر هزینه کردید؟)
ضمنا" منتظر یه نقد کامل در مورد پاکت پی سی از جانب شما هستیم:)

Overload

Registered User
لایک‌ها
0
Dobare Salam
bebakhshid ke pinglish shod in laptop rikhte beham felan ham inja dare internetesh contor mindazeh :)

Raje be gheymat be pool ma 680 T shod be nazare man arzoontar ham momkene beshe valy age kheyly moshtagh hastid be nazare man khoobe manam felan bahash moshkely nadaram .

Dar morede foroodgah ham man alan dige Dubai nistam akhe ma mosaferate tafrihi ro be kari chasboondim o az Dubai oomadam Shanghai :lol:

valy oonja yadam bood va az chand nafar soal kardam valy yejoory behem negah kardan ke kholase javabamo gereftam :p valy ba inhal mikhastam too foroodgah ham soal konam valy forsat nashod .

felan bayad beram dafe bad chandta aks ba doorbinesh mindazam ta keyfiat e aksesh ro ham bebinid . benazare man ke khoobe albate mitoonest az in behtar bashe .

Bye

hapa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من هم یکی از این i-teq BOND ها گرفتم البته از تهران . به قیمت 870000 تومان :) شما خیلی مناسب گرفتین .
چند تا سوال داشتم ازتون ، شما با کی بوردش مشکل ندارین موقع اس ام اس زدن ؟ سرعتش و عربی بودنش و ...
من که اعصابم خورد شده از دستش ! فروشنده همون اول اون برنامه کی بورد عربی رو install کرد !
حالا هم هر کاری می کنم remove نمیشه !
شما راحی برای hard reset یا یه چیزی که اینو به حالت کارخونه برگردونه بلدید ؟
لطفا" سریع پاسخ بدید چون دیگه دیوانه شدم از دستش !

مرسی.
میلاد.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از hapa :
سلام دوست عزیز
من هم یکی از این i-teq BOND ها گرفتم البته از تهران . به قیمت 870000 تومان :) شما خیلی مناسب گرفتین .
چند تا سوال داشتم ازتون ، شما با کی بوردش مشکل ندارین موقع اس ام اس زدن ؟ سرعتش و عربی بودنش و ...
من که اعصابم خورد شده از دستش ! فروشنده همون اول اون برنامه کی بورد عربی رو install کرد !
حالا هم هر کاری می کنم remove نمیشه !
شما راحی برای hard reset یا یه چیزی که اینو به حالت کارخونه برگردونه بلدید ؟
لطفا" سریع پاسخ بدید چون دیگه دیوانه شدم از دستش !

مرسی.
میلاد.
مبارکه قربان.
می شه دو تا درخواست کنم؟
.می شه بگید در جعبه ای که خریدید چه چیز هایی بود؟ کارت 256 داشت؟ شارژر ماشین؟کیف؟باطری اضافه؟
.می شه بفرمایید از کجا خریدید؟پایتخت یا جمهوری؟

hapa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مرسی
دقیفا" همونایی رو که دوستمون از دوبی گرفتن رو داره
شارژر ماشین نداره - کارتش 256 نیست و 64 -ه
کیف و باطری اضافی رو داره .
از پایتخت .

میلاد.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از hapa :
سلام
مرسی
دقیفا" همونایی رو که دوستمون از دوبی گرفتن رو داره
شارژر ماشین نداره - کارتش 256 نیست و 64 -ه
کیف و باطری اضافی رو داره .
از پایتخت .

میلاد.
تشکر از پاسخ تون ،
فکر کنم بهتره اگر مثل من از داشتن فونت عربی بدتون می آد ، هارد ریست کنید ، قبل از اینکه برنامه نصب کنید.

در ضمن ، ممکنه بگید که آیا محتویات جعبه با چیز هایی که رو جعبه نوشته شده بود می خوند یا نه؟
منظورم اینه که کارت 256 اش که به هیچ دردی نمی خوره ، مهم باطری اش هست .شارژ اش هم می شه شارژ هایی که مینی یو اس بی هستن رو استفاده کرد.
موفق باشی

Overload

Registered User
لایک‌ها
0

Salam va baz ham pinglish :(

age goftid chera ??

chon laptop e 2 million tomani e nazaninamo az too otagham too hotel dozdidan :grrr: :worried:

valy man ke kam nemiaram bazam be post zadan edame midam

valy inja gazieh akse nemooneh ferestadan ro sharmandam chon momkene fekr konan daram dozdi e technology mikonam taze omran pocket pc ro neshooneshoon nemidam chon mifahman ke doorbin dareh akhe vaghean ham az ye jahaey ke nabayad aks migereftam chand ta aks e koochik gereftam . khob mage chi mishe ? faghat baraye yadegary bood :happy:

begzarim

dar morede soal e doostemoon khoob yadam nist ke chetor hard reset mishod valy fekr konam bayad dastgaho khamoosh mikardi bad az roye safe kelid dota shomareye 7,9 ro negah midashti va bad kelid e power ro mizadi va ta shoroo shodan e format oon dota shjomare ro negah midashti .

dar mored e sorat ham rastesh avalesh kheyly khoob bood valy bad az nasb e inhame barnameh yekam tanbal shode amma be nazare man az PDA2K sari tare va ino kheyly rahat mishe hes kard.

ziadam negaram e hang kardan nabashid albate 2~3 bar bishtar baraye man pish nayoomad oonam be khatere sazgar naboodan e bazi barnameh ha ba WM5 . beharhal harchi bashe in avalin ROM e in dastgahe va gofte boodan ta chand rooz dige avalin upgrade admade mishe va migoftan ke bad az nasb dastgahetoon kheyly sary tar mishe va bazi az moshkelat toosh bartaraf shode

Khob felan dige bayad beram
age ta chand rooz dige khodamo ham nadozdidan bazam be inja sar mizanam :)

Bye

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Overload :

Salam va baz ham pinglish :(

age goftid chera ??

chon laptop e 2 million tomani e nazaninamo az too otagham too hotel dozdidan :grrr: :worried:

valy man ke kam nemiaram bazam be post zadan edame midam

valy inja gazieh akse nemooneh ferestadan ro sharmandam chon momkene fekr konan daram dozdi e technology mikonam taze omran pocket pc ro neshooneshoon nemidam chon mifahman ke doorbin dareh akhe vaghean ham az ye jahaey ke nabayad aks migereftam chand ta aks e koochik gereftam . khob mage chi mishe ? faghat baraye yadegary bood :happy:

begzarim

dar morede soal e doostemoon khoob yadam nist ke chetor hard reset mishod valy fekr konam bayad dastgaho khamoosh mikardi bad az roye safe kelid dota shomareye 7,9 ro negah midashti va bad kelid e power ro mizadi va ta shoroo shodan e format oon dota shjomare ro negah midashti .

dar mored e sorat ham rastesh avalesh kheyly khoob bood valy bad az nasb e inhame barnameh yekam tanbal shode amma be nazare man az PDA2K sari tare va ino kheyly rahat mishe hes kard.

ziadam negaram e hang kardan nabashid albate 2~3 bar bishtar baraye man pish nayoomad oonam be khatere sazgar naboodan e bazi barnameh ha ba WM5 . beharhal harchi bashe in avalin ROM e in dastgahe va gofte boodan ta chand rooz dige avalin upgrade admade mishe va migoftan ke bad az nasb dastgahetoon kheyly sary tar mishe va bazi az moshkelat toosh bartaraf shode

Khob felan dige bayad beram
age ta chand rooz dige khodamo ham nadozdidan bazam be inja sar mizanam :)

Bye
اورلود جان ،
این اخوی کوچک بنده ، تنبان بنده را در آورد از بس باند باند کرد.
می گم ، پس مثل همه دستگاه ها که می آد ایراد های جزیی داره که با آپگرید بر طرف می شه ؟لازم نیست که فارسی روش نصب بشه ؟شما نصب کردی اربایزر شو(اصلاً اربایزر داره؟)

در مورد لپ تاپ هم تسلیت می گم

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
اساتید ،
محض اطلاع
در پایتخت ، یه نیمچه دوست بنده که فروشنده هست ، راضی شد دستگاه رو با همون امکاناتی که در دوبی می د(دو تا شارژر و دو تا باطری) بده 840 یعنی 100هزار تومان گرونتر از دوبی(خیلی هم نامعقول نیست به شرطی که دستتون از دوبی کوتاه باشه) فکر کنم که قیمت ، تا سه ماه آینده ، یه 40تومنی دیگه هم کم شه ، چون اتم بی شک به تهران خواهد رسید ، و این رو به رقابت خواهد طلبید.
یادتون باشه مموری که می دن ناچیزه
موفق باشی

Overload

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از king_dani :
اورلود جان ،
این اخوی کوچک بنده ، تنبان بنده را در آورد از بس باند باند کرد.
می گم ، پس مثل همه دستگاه ها که می آد ایراد های جزیی داره که با آپگرید بر طرف می شه ؟لازم نیست که فارسی روش نصب بشه ؟شما نصب کردی اربایزر شو(اصلاً اربایزر داره؟)

در مورد لپ تاپ هم تسلیت می گم

بالاخره برگشتم :happy:

با اينكه سفر پرضرري بود ولي در كل خوب بود .

2 تا عكس براتون ضميمه كردم يكي با ماكرو و اون يكي عادي

در مورد كيبورد عربي و فارسي آيتك برنامه Informibility رو بطور پيش فرض روي مموري كارتي كه همراهش مياد داره ولي برنامه جالبي نيست واسه همين من عربيزر رو نصب كردم و اونو نصب نكردم . خيلي هم خوب كار ميكنه و مشكلي نداره .

در مورد آپگريد هم همين الان دارم دانلود ميكنم حدود 32 مگه و بعد از نصب خبرشو ميدم .

در كل بازم ميگم كه به نظر من خيلي دستگاه جمع و جور و خوبيه و تو اين مدت هم تا دلتون بخواد ازش كار كشيدم از GPS گرفته تا MP3 و راديو و تلويزيون و خلاصه هر چي كه فكرشو بكنيد :)

باطريش هم خيلي خوب جواب ميده

ولي يه چيزي رو هم بگم كه همه اينا كه من ميگم سليقه ايه شايد من از يه چيزي خوشم نياد و ديگري خوشش بياد و بلعكس واسه همين اگه خواستيد بخريد خودتون هم يه تستي بكنيد .

.حالا اگه راجع به چيز ديگه اي هم سوال داريد در خدمتم

فایل های ضمیمه

• Camera0002.jpg
    Camera0002.jpg
    198.5 KB · نمایش ها: 58
  • Camera0003.jpg
    Camera0003.jpg
    155.5 KB · نمایش ها: 45

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام اورلود جان
قربان با باند خوش می گذره؟برنامه که روش نصب کردی درسته؟زیادی هنگ می کنه یا نه؟از لحاظ سرعت که اذیت نمی کنه؟
با ضخامت زیادش کنار اومدی؟و در نهایت اینکه تو ایران کیفیت تلویزیونش چه طوریه؟
موفق باشی،

aghdam

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Overload :

در مورد كيبورد عربي و فارسي آيتك برنامه Informibility رو بطور پيش فرض روي مموري كارتي كه همراهش مياد داره ولي برنامه جالبي نيست واسه همين من عربيزر رو نصب كردم و اونو نصب نكردم . خيلي هم خوب كار ميكنه و مشكلي نداره .

در مورد آپگريد هم همين الان دارم دانلود ميكنم حدود 32 مگه و بعد از نصب خبرشو ميدم .

در كل بازم ميگم كه به نظر من خيلي دستگاه جمع و جور و خوبيه و تو اين مدت هم تا دلتون بخواد ازش كار كشيدم از GPS گرفته تا MP3 و راديو و تلويزيون و خلاصه هر چي كه فكرشو بكنيد :)

ولي يه چيزي رو هم بگم كه همه اينا كه من ميگم سليقه ايه شايد من از يه چيزي خوشم نياد و ديگري خوشش بياد و بلعكس واسه همين اگه خواستيد بخريد خودتون هم يه تستي بكنيد .

اولا بابت باند بهتون تبریک می گم و بابت نوت بوکتون هم تسلیت
من هم مثل بقیه دوستان منتظر نقد دستگاه هستیم تا ببینیم تو ایران چه کارست
ممنون از اطلاعات خوبتون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Overload :

خوب خوش حالم که خبر برگشت و موفقیت خبر را یک جا دادی
ما که در حال وصال به یکی از این باند ها هستیم ، هیچ راه دیگه ای هم نداریم.ببین ، می گم منظورتون این بود که روی مموری ، مثلاً فایل های کب برای نصب داشت؟یا نصب شده بود؟ دیگه اینکه ، صفحه 2.5 اینچی رو چجوری بوده؟
در آخر اینکه ، ممکنه بگی برای گرفتن عکس ، باید پی دی ای چند ثانیه بی حرکت باشه؟ راستی بازم آخری اینکه جی پی اس اش چه جور پاسخی میده؟ شما از چه برنامه و نقشه هایی استفاده کردید؟پرمصرفه با جی پی اس؟

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به شدت مبارکه...
من هم مثل دانیال که پرسید خیلی‌ دوست دارم بیشتر در مورد GPS اش بگین. اگه می‌شه زیاد توضیح بدین!!

یه سوال دیگه هم اینکه در چند جمله بدی هاش رو بگین...
ممنون

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
اساتید ،
محض اطلاع
در پایتخت ، یه نیمچه دوست بنده که فروشنده هست ، راضی شد دستگاه رو با همون امکاناتی که در دوبی می د(دو تا شارژر و دو تا باطری) بده 840 یعنی 100هزار تومان گرونتر از دوبی(خیلی هم نامعقول نیست به شرطی که دستتون از دوبی کوتاه باشه) فکر کنم که قیمت ، تا سه ماه آینده ، یه 40تومنی دیگه هم کم شه ، چون اتم بی شک به تهران خواهد رسید ، و این رو به رقابت خواهد طلبید.
یادتون باشه مموری که می دن ناچیزه
موفق باشی
دنی جان درست می گه
اگر آشنایی در دوبی ندارید که براتون بیاره و یا احتمالا" سفری به دوبی برای کارهای دیگه ندارید بهتره که از ایران و ترجیحا" پس از مشورت با دنی از همان فروشنده که گفته خرید بشه چرا که:
1- ITEQ BOND

Quantity: 1

Price: 2849 DHS = 781 USD

Shipment charges through DHL to Iran: 465 DHS = 127 USD

(Estimated arrival by FOUR days)

GRAND TOTAL: 3314 DHS = 908 US $

(Please transfer this amount to our bank)

Our Bank details:

Beneficiary's Name: Gadgets World

Beneficiary's Address: Hamriah Bur Dubai, Musalla Tower Mall, Banks Road,Dubai UAE

Beneficiary's Bank Name: Dubai Islamic Bank

Beneficiary's Account No.: 11-520-9229868-01

Swift Code: DUIBAEAD

Bank Address: Banks Road, Bur Dubai, Tel: +9714 2117400 Dubai Branch

Transfer Amount: 3314 DHS = 908 US $ Note: Please pay for T/T charges to your Bank.

As soon as we receive this amount we will send the shipment to you and send you the tracking number. Please reply to us with T/T slip (you can fax or email it)

Thank you for your order,
خوب همونطور که می بینید معادل خرید از ایران میشه با هزینه حمل (نزدیک 100 تومن هزینه حمل :eek: )و تازه هزینه حواله پول به حساب هم منظور نشده،اما تنها چیزی که تو خرید از ایران و اون فروشنده ای که دنی گفته، مموری 256 هست که نسبت به خرید از گجت ورلدز کمه،درسته دنی جان؟

Overload

Registered User
لایک‌ها
0
اگه من ميدونستم همه ميخواهيد باند بخريد قبل از سفر هماهنگ ميكرديم براي شما هم ميگرفتم
ولي خب الان كه دير شده :(

در مورد ضخامت من واقعا مشكلي نديدم . چون به نظر من با اينكه ضخامتش از PDA2K بيشتره ولي به خاطر ابعادش خيلي خوش دست تره و خيلي خوب توي دستتون جا ميگيره حتي وقتي كه از باطري پرظرفيتش هم استفاده ميكنم . حتي در مقايسه با جم هم به نظر من بهتره چون چيزي كه توي ابعاد مهمه و ممكنه اذيت كنه طول و عرضه نه ضخامت البته اگه از اين بيشنر بشه شايد ديگه ظاهر جالبي نداشته باشه .

صفحه نمايش هم با تمام كوچك بودنش به نظر من خوبه و حتي من بيشتر اوقات از دست استقاده ميكنم چون حال بيرون آوردن قلم رو ندارم ، حتي از كيبوردش هم با دست استفاده ميكنم .

البته اينم بگم كه باند روي خودش يه برنامه Magnifier داره كه اگه اونو فعال كنيد تمام متن ها و منوها رو اونقدر بزرگ ميكنه كه از فاصله 1 متري هم به راحتي ميتونيد اونا رو بخونيد :lol: و در مورد كيبورد هم من از حالت Larg Keys استفاده ميكنم كه خيلي براي كار با دست مناصبه .

راديو و تلويزيون رو هم توي ايران امتحان كردم و به خوبي چين و دبي كار ميكنه و در كل همون چيزيه كه آدم از يه موبايل با امكانات راديو و تلويزيون ميتونه انتظار داشته باشه ، چون هرچي باشه با اين آنتن 50 سانتي مثل تلويزيون خونگي جواب نميده اما با يكم جابجا شدن و اينور اونور كردن ميتونيد تصوير مناسب داشته باشيد و به نظر من براي مواقع بيكاري و مخصوصا فوتبال دوستا خيلي مناسبه چون شبكه 3 رو خيلي خوب ميگيره :happy:

در باره GPS هم همونطور كه ميدونيد اين دستگاه روي خودش GPS نداره و منم از همون Blutetooth GPS كه با PDA2K استفاده ميكردم براي اين يكي استفاده ميكنم پس چيزي جديدي نيست و به خوبي همون قبلي جواب ميده ولي نقشه تهران رو هيچ شركتي بيرون نداده و منم فقط براي كشورها و شهرهاي خارجي ازش استفاده ميكنم .

در مورد Informobility اين برنامه به صورت 2 تا فايل CAB توي مموري بصورت Autorun هست و هروقت كه دستگاه
رو هارد ريست ميكني ازت ميپرسه كه نصب بكنم يا نه ؟ و منم هميشه ميگم نه چون به درد نميخوره

و حالا بدي ها ;)

اول از همه استورج 64 مگي كه يكم اذيت ميكنه ولي من كه از همونجا يه مموري 1 گيگي خريدم و ديگه زياد احتياجي به استورج ندارم .

بعد هم يه سري امكاناتش مثل Answering Machine و تبديل دستگاه به Mass Storage ( همون كاري كه Card Export ميكرد ) يكمي گيج ميزنن و بعضي وقتا خوب جواب نميدن كه حداقل براي من زياد مهم نيستن و احتمالا توي آپديتهاي بعدي بهتر ميشن .

دوربينش هم طبق معمول مثل بقيه توي شب تعريفي نداره البته فلاش يكم به بهتر شدن تصوير كمك ميكنه .

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از Overload :
اگه من ميدونستم همه ميخواهيد باند بخريد قبل از سفر هماهنگ ميكرديم براي شما هم ميگرفتم
ولي خب الان كه دير شده :(

در مورد ضخامت من واقعا مشكلي نديدم . چون به نظر من با اينكه ضخامتش از PDA2K بيشتره ولي به خاطر ابعادش خيلي خوش دست تره و خيلي خوب توي دستتون جا ميگيره حتي وقتي كه از باطري پرظرفيتش هم استفاده ميكنم . حتي در مقايسه با جم هم به نظر من بهتره چون چيزي كه توي ابعاد مهمه و ممكنه اذيت كنه طول و عرضه نه ضخامت البته اگه از اين بيشنر بشه شايد ديگه ظاهر جالبي نداشته باشه .

صفحه نمايش هم با تمام كوچك بودنش به نظر من خوبه و حتي من بيشتر اوقات از دست استقاده ميكنم چون حال بيرون آوردن قلم رو ندارم ، حتي از كيبوردش هم با دست استفاده ميكنم .

البته اينم بگم كه باند روي خودش يه برنامه Magnifier داره كه اگه اونو فعال كنيد تمام متن ها و منوها رو اونقدر بزرگ ميكنه كه از فاصله 1 متري هم به راحتي ميتونيد اونا رو بخونيد :lol: و در مورد كيبورد هم من از حالت Larg Keys استفاده ميكنم كه خيلي براي كار با دست مناصبه .

راديو و تلويزيون رو هم توي ايران امتحان كردم و به خوبي چين و دبي كار ميكنه و در كل همون چيزيه كه آدم از يه موبايل با امكانات راديو و تلويزيون ميتونه انتظار داشته باشه ، چون هرچي باشه با اين آنتن 50 سانتي مثل تلويزيون خونگي جواب نميده اما با يكم جابجا شدن و اينور اونور كردن ميتونيد تصوير مناسب داشته باشيد و به نظر من براي مواقع بيكاري و مخصوصا فوتبال دوستا خيلي مناسبه چون شبكه 3 رو خيلي خوب ميگيره :happy:

در باره GPS هم همونطور كه ميدونيد اين دستگاه روي خودش GPS نداره و منم از همون Blutetooth GPS كه با PDA2K استفاده ميكردم براي اين يكي استفاده ميكنم پس چيزي جديدي نيست و به خوبي همون قبلي جواب ميده ولي نقشه تهران رو هيچ شركتي بيرون نداده و منم فقط براي كشورها و شهرهاي خارجي ازش استفاده ميكنم .

در مورد Informobility اين برنامه به صورت 2 تا فايل CAB توي مموري بصورت Autorun هست و هروقت كه دستگاه
رو هارد ريست ميكني ازت ميپرسه كه نصب بكنم يا نه ؟ و منم هميشه ميگم نه چون به درد نميخوره

و حالا بدي ها ;)

اول از همه استورج 64 مگي كه يكم اذيت ميكنه ولي من كه از همونجا يه مموري 1 گيگي خريدم و ديگه زياد احتياجي به استورج ندارم .

بعد هم يه سري امكاناتش مثل Answering Machine و تبديل دستگاه به Mass Storage ( همون كاري كه Card Export ميكرد ) يكمي گيج ميزنن و بعضي وقتا خوب جواب نميدن كه حداقل براي من زياد مهم نيستن و احتمالا توي آپديتهاي بعدي بهتر ميشن .

دوربينش هم طبق معمول مثل بقيه توي شب تعريفي نداره البته فلاش يكم به بهتر شدن تصوير كمك ميكنه .

اورلود جان ممنون
من در پایتخت دیدم که برداشته زده جی پی اس هم داره ، به خودم شک کردم ، مطمئن بودم که ندیده بودم داشته باشه اینترنال
خوب ، من می گم در مورد برنامه هاش یه کمی بنویس ، البته خودم تو فکرمه که بردارم با اتم رو در رو مقایسه شون کنم.البته وقتی دستم رسید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از mojtaba2741 :
دنی جان درست می گه
اگر آشنایی در دوبی ندارید که براتون بیاره و یا احتمالا" سفری به دوبی برای کارهای دیگه ندارید بهتره که از ایران و ترجیحا" پس از مشورت با دنی از همان فروشنده که گفته خرید بشه چرا که:

خوب همونطور که می بینید معادل خرید از ایران میشه با هزینه حمل (نزدیک 100 تومن هزینه حمل :eek: )و تازه هزینه حواله پول به حساب هم منظور نشده،اما تنها چیزی که تو خرید از ایران و اون فروشنده ای که دنی گفته، مموری 256 هست که نسبت به خرید از گجت ورلدز کمه،درسته دنی جان؟

والاه این دوست من نیست ، دوست دوست دوسته منه ، فقط مزیت اش اینه که من هر پاکت پی سی داره رو گرفتم کلی باهاش ور رفتم ، کاری که تو ایران مثل کیمیاست ، باسه لطفی که دوست دوستم بهش کرده ، بهمون یه حالی میده ، در حقیقت نزدیک بود دستگاه کیوتک اس 100 رو ازش 100هزار تومان گرون هم بخرم.ولی خوب دوستی بهم اورکس رو معرفی کرد و متقاعد شدم که این بهتره .البته هر وقت که قضیه خرید ازش جدی می شه ، مثل یه دفعه که ازش آی پاد خریدم ، خیلی تخفیف داد ، ولی خوب نمی دونم از اون اخلاق ها داشته باشه یا نه
به هر حال ، از هرجا دلتون می خواد خرید کنید ، به شرط اینکه بر خلاف بردارم ، پارتی تو دوبی نداشتید!:blink:

بالا