برگزیده های پرشین تولز

IPOD TOUCH 3G 32GIG یک عدد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mollaxi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا

فکر کنم باید این تاپیک رو اینجا میزدم نه در بخش عمومی بازارچه !

یک عدد IPOD TOUCH 3g 32GIG خودمو میخوام بفروشم ...

این چیزها هم داخل بسته خودشه که بدون تغییر و تحول برای خریدار ارسال میشه ....هندسفری هم واسه خوده خود نسل سومش هستش که عالیه...

apple-ipod-touch-2.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x533.
ipod-touch-2g-unbox-4.jpg

همچنین دستگاه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری کوچیکترین مشکلی نداره تا امروز که دستمه خوشبختانه و اینترنت و برنامه و هر چیز دیگری هم روش تست کردم و عالی جواب میده و پشتشم همونطوری که گفتم مثل تمام IPodها و iphone ها خش داره و ....

فریمور دستگاه هم ISO 4 هستش و جیلبرک شده که میتونید نرم افزارهای کرک شده رو از سایتهای مختلف بگیرید و به راحتی داخلش بریزید ...

بیش از 7 صفحه هم برنامه و بازی و کتاب و غیره داره داخل خودش ریختم و اگه دوستان بخوان تا 10 صفحه افزایش پیدا میکنه چیزهای مفید و عالی و 1 DVD برنامه و بازی و نرم افزار و غیره به دوستان هم با بسته فرستاده میشه ....

چند تا عکس هم ازش براتون میذارم ...مثل تمام IPOD و Iphone ها پشتش خط و خش داره وی یکی 2 تا هم علامت روش افتاده که تو عکس و کلا دستتون میگیرید یکم شاید معلوم باشه...ولی چیز خاصی نیست و بگیرین دستتون کامل متوجه میشین ...(الکی هم نمیخوام کم جلوه کنم یا بزرگ جلوه کنم ..خودتون میتونید ببینید دوستان عزیز..)

چون مثل تمام محصولاتی که دوستان از من خریدن نمیخوام ناراضی باشن و غیره ...

چند تا عکس از پشتش که حتی واستون مشخص کردم :

روی هر لینک کلیک کنید تا عکسها رو ببینید:

عکس شماره 1

عکس شماره 2

عکس شماره 3

جلوش هم که مثل تمام ipod و iphone ها زیباست و هیچ مشکلی نداره از هیچ لحاظی ...و یه چند تا عکس گرفتم ...شاید یکم تار باشه ولی چون مشکلی نداره در همین حد کافیه ...

عکس 1

عکس 2

عکس 3

عکس 4

دقیقا دستگاه عید 1389 خریده شده به قیمت 351 هزار تومان از تهران و حدود 5 ماه و خورده ای تا الان کار کرد داره که متوسط روزانه3-4 ساعت ازش استفاده نشده ....

برنامه های جدید مثل IBOOK و کتابهای فارسی به صورت Epub هم داخلش ریخته شده تا دوستان اگه خواستن استفاده کنن...

اگه با کانالهای م ا ه و ا ره ای هم سروکار دارین برنامه های پکیجهای مختلف SKy italia و SF suisse و غیره هم داخلش ریخته شده ، برنامه سایتهای بازی و فوتبال و غیره هم داخلش هست ، دیکشنری های فارسی و خبرگزاریها مثل س ی ان ان و شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای فوق العاده جالب وغیره داخلش هست...

دستگاه رو خودم 5 ماه و خورده ای پیش خریدم 351 هزار تومان از تهران و الانم که میخوام بفروشم برای خرید آیفون یا آیپاد تاچ جدید :

قیمت پایه با ارسال هزینه پست تیپاکس (برای اینکه بسته سالم برسه )توسط خودم :275000 تومان...

لطفا اسپم نکنید و قیمتهای خودتونو بدین و از سوالهای متفرقه پرهیز کنید خواهشا چون در غیر اینصورت مجبورم گزارش کنم به مدیران سایت ...

در مورد خرید و غیره از من و اعتماد هم شماره تماس + آیدی یاهو و غیره داده میشه تا اگه شک دارین واسه خرید اعتماد حاصل کنید خصوصا اینکه به اندازه کافی اینجا محصولات فرهنگ بازیهای باشگاههای اروپا با کیفیت HD و محصولات دیگه فروختم و دوستان هم خرید کردن و...

تا 1 شنبه تا 2 شنبه به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته میشه ! چون فردا جمعه دارم با یکی از دوستان میرم تا اصفهان دنبال کارام ، 1شنبه یا 2 شنبه برمیگردم و برای عزیزی که بالاترین پیشنهاد رو داده پس از واریز مبلغ ارسال میشه ...

فقط دوستان عزیزی که واقعا مایل به خرید هستند زودتر اقدام کنن چون در چند سایت معتبر گذاشته میشه تا امروز و فردا و اگه دوست عزیزی زودتر اقدام کرد بهون تعلق میگیره...

در این تاپیک مطرح کنید اگه واقعا خریدار هستید تا مشخصات بانکی و غیره واستون ارسال بشه...

خودم شهرستان هستم....

قیمتش هم کمی پایین تر میاد واسه دوستانی که مایل به خرید هستند...

موفق باشید....

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا