برگزیده های پرشین تولز

manhunt جمع شد!!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
شرکت Dixons که در زمینه تولید و عرضه بازی های کامپیوتری فعالیت می کند مجبور به جمع آوری یکی از تولیدات خشن خود موسوم به Manhut از فروشگاه های بریتانیا گردید.

به گزارش بخش خبر سايت اخبار فن آوري اطلاعات ايران، از خبرگزاري سلام، این اقدام پس از آن صورت گرفت که والدین یک نوجوان به قتل رسیده تاثیرات این بازی خشن بر نوجوانان انگلیسی را عامل مرگ فرزند خود دانستند. والدین استفان پاکیرا معتقدند که قاتل پسر آنان که وی را در یک نزاع در پارکی در لندن به قتل رسیده تحت تاثیر صحنه های خشن به نمایش در آ»ده در این بازی بوده است.

گفتنی است که این بازی در حال حاضر از فروشگاه های انگلستان جمع آوری شده است. جالب آنکه خشونت فراوان این بازی حتی اعتراض تولید کنندگان بازی های کامپیوتری را نیز موجب شده بود .

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
منم شنيدم خيلي خشنه !
يك ماهه خريدمش ولي اين كارت گرافيك لعنتي باهاش مشكل داره :(
راستي مگه من هانت رو شركت Rockstar نساخته؟

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
البته اين انگليسيها استعداد خشونتشون ذاتا بالاست.اون يارو هم مشكل رواني داشته انگليسي هم كه بوده و البته احتمال قوي تربيت درستي هم نداشته ديگه سيستم عصبيش با اين بازيه قرو قاطي شده وگرنه ادم عادي كه با فيلم وبازي خشن ادم نميكشه فوقش چند نفر رو ميگيره ميزنه.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از Ajabshirkhan :
البته اين انگليسيها استعداد خشونتشون ذاتا بالاست.اون يارو هم مشكل رواني داشته انگليسي هم كه بوده و البته احتمال قوي تربيت درستي هم نداشته ديگه سيستم عصبيش با اين بازيه قرو قاطي شده وگرنه ادم عادي كه با فيلم وبازي خشن ادم نميكشه فوقش چند نفر رو ميگيره ميزنه.
منم كاملا موافقم.تا كسي آدمكش نباشه آدم نميكشه مگر به صورت اتفاقي.البته نه اينكه اين بازيها تاثير ندارند اما خوب طرف بايد مشكل دار باشه كه بلند شه بره يكي رو بكشه.آدميزاد وحشيه ديگه كاريش نميشه كرد!!

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
بابا اين انگيليسيها خيلي بي جنبه هستن من اين بازي رو خيلي وقت پيش تموم كردم ولي باور كنيد هنوز از سوسك ميترسم
ما ايرانيها بايد به خودمون افتخار كنيم نه با GTA مارو جو ميگيره نه با Painkiller و نه با Manhunt دممون گرم ;)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
بابا غربي ها خيلي سوسولن !!!
آخه 1 بازي عمري رو آدم تاثير نذاره!!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
منو كه خيلي زود جو ميگيره يه مدتي اسرانگ بازي ميكردم هر چي تو خيابون درخت ميديدم با خودم ميگفتم بيام كنارش نجاري بزنم يا وقي به پشت بوم خونمون نيگاه ميكردم با خودم ميگفتم يادم باشه چند تا تيرانداز بذارم اون بالا

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از black_jack_of_black_city :
منو كه خيلي زود جو ميگيره يه مدتي اسرانگ بازي ميكردم هر چي تو خيابون درخت ميديدم با خودم ميگفتم بيام كنارش نجاري بزنم يا وقي به پشت بوم خونمون نيگاه ميكردم با خودم ميگفتم يادم باشه چند تا تيرانداز بذارم اون بالا
D :D :D بابا ايول

بالا