برگزیده های پرشین تولز

Motorola V3 / V3i / V3x ٠

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
شما بی زحمت به من بگو که دقیقا تو جعبش چیا هستش و عمر باطریش به چند روز میکشه البته اگر باهاش mp3 گوش بدیو ور بری باهاش و اینکه دستگاه قفل و گیر کردن نداره یعنی کند کار نمیکنه بعد از روشن بودن زیاد.
دستت درد نکنه منو یه راهنمایی بکن چون هر جا یک چیزی شنیدم اما از زبون خود کسی که گوشیرو داشته باشه هیچی نمیدونم. مارو دریاب. مرسی .:D

albaloo18

Registered User
لایک‌ها
0
سلام... مخصوصا سلام به 3صوت عزیز....

من یک مشکل با v3i پیدا کردم.... احتیاج به کمک دارم... ممنون می شم اگه راهنمایی کنید من رو... آخه تازه 2 هفته هست که این گوشی رو گرفتم ولی این مشکل از همون روز اول داره من رو اذیت می کنه :

خوب بگذارید مشکلم رو کامل بگم :

من وقتی در گوشی ام باز هست و گوشیم زنگ می خوره ..وقتی دکمه سبز یا answer رو می زنم تصویر ال سی دی من سفید میشه - البته بعضی وقت ها اتصال بر قرار نمیشه ولی ال سی دی سفیده و بعضی وقت ها ارتباط بر قرار می شه ولی ال سی دی سفید می مونه تا وقتی که درب گوشی رو ببندم و دوباره باز کنم..اون وقت که تصویر ال سی دی میاد...جدیدا وقتی یک اس ام اس برام اومد و درب گوشی رو باز کردم تا جواب بدم صفحه ال سی دی من باز سفید شد .. در ضمن فقط ال سی دی داخلی این طوری می شه . . بعد دوباره درب گوشی رو یک بار بازو بسته کردم بعد تصویر اومد... لطفا کمکم کنید ... به نظر شما این مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری.. اگه نرم افزاریه چه جوری حل میشه ؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
albaloo18 عزیز من هم در v3 معمولی که داشتم با این مشکل گهگاهی برخورد میکردم که وقتی گوشی رو باز میکردم حتی تا یه 3,4 ثانیه ای سفید می موند ولی LCD بیرون اصلا سفید نمیشد حتی با دکمه ها کار کنم یا چیزه دیگه ولی داخلی زیاد سفید میشد که تو روز تا 4,5 بار هم میرسید.
ولی اگر مشکل سخت افزاری که برای من هم همینطوری بود ولی شما حتما با کسی که گوشی رو ازش خریدی این مطلبرو در میان بگذارو بگو که اینه یا اصلا گارانتی نداره، اگر گارانتی داره حتما تماس بگیر.

albaloo18

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mozaso0 :
albaloo18 عزیز من هم در v3 معمولی که داشتم با این مشکل گهگاهی برخورد میکردم که وقتی گوشی رو باز میکردم حتی تا یه 3,4 ثانیه ای سفید می موند ولی LCD بیرون اصلا سفید نمیشد حتی با دکمه ها کار کنم یا چیزه دیگه ولی داخلی زیاد سفید میشد که تو روز تا 4,5 بار هم میرسید.
ولی اگر مشکل سخت افزاری که برای من هم همینطوری بود ولی شما حتما با کسی که گوشی رو ازش خریدی این مطلبرو در میان بگذارو بگو که اینه یا اصلا گارانتی نداره، اگر گارانتی داره حتما تماس بگیر.

ممنون از راهنماییت موزاسو عزیز....پس این مشکل سخت افزاری هست و با فلش کردن حل نمیشه ؟ درسته؟ تنها راهش گارانتی یا تعویض هست ؟

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من کار بسیار خوبی کردی که این فروم رو راه انداختی ....میبینم که موزاسو هم اینجاست که !:D :lol: من دیروز یه عکس از اینترنت گرفتم که یه عکس از مویورولا بود که شبیه همین v3 dh v3x بود ولی اینا نبودن !:eek: خیلی گوشی خدایی بود ! فقط اسپیکرش آدم رو دیوونه می کرد !:rolleyes: دوربینش هم 2 مگا بود !:rolleyes:

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
djbehi جان سلام , خوبی ...:)
این عکسی رو که میگی آپ لودش کن ببینیم چیه ؟

mastic

Registered User
لایک‌ها
0
آقا زنگهای این v3i چطوری عوض میشه ؟ :hmm: بابا دم نوکیا گرم خداییش این دیگه چه گوشیه !؟ اه اه ...
من با usb یه سری زنگ ریختم تو folder این گوشی بیخود البته با انواعو اقسام فرمت ها ! ولی تو هر folder ی که میریزم اصلاً نمیشناسه فایل ها رو و اصلاً نشون نمیده که بابا مثلاً تو این گوشی یک سری file ریخته شده !!! :mad: :grrr:
ولی عکس هارو نشون میده خیر سرش !
این گوشی فقط قیافه داره 2 زارم کاراییش نمیارزه !
لطفاً راهنماییم کنید
با تشکر

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام .ایا ابگرید کردنv3i مثل v3 هست .میشه منوش رو با اخرین برنامه فارسی کرد؟اگه هست لطفا کدوم پست رو باید برم .ببخشید یه بارم تو انجمن پرسیدم.:rolleyes:

djbehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mozasoo joon , azizam man alan foontam kharabe va farsi nemishe vali omadam fagaht barat aksaro bezaram ta to ham bebini beri to kafe goshi ! :rolleyes: :happy:
14obog5.jpg

14obqix.jpg

14obxp4.jpg

14oc39d.jpg

14ocdpz.jpg

NILAFILM

Registered User
لایک‌ها
11
اقا بداد ما برسید من با برنامه p2k tools خواستم صدای بلندگوی گوشی رو زیاد کنم چون در محیط بیرون خیلی سخت میشه فهمید ک تلفن زنگ میخوره بنظرم این یکی از بزرگترین ضعفهای این گوشی است
خلاصه بعد از زیاد کردن صدای گوشی به 4 وقتی زنگ میخورد کیفیت صدایی آشغال پیدا کرد و انگار که بلندگو در حال پاره شدن بود با اون حال اصلا صدای درستی نمی شنیدی
جونم براتون بگه اومدم بیارم به حالت اولش تا از خیرش بگذریم که تازه مصیبت شروع شد حالا هر کاری میکنم درست نمی شه
مشکل اینه که حالا وقتی زنگ میخوره صدای تماس گیرنده خیلی ضعیف شده و اصلا چیزی نمی فهمم
اگه دوست دارین به این بنده درمانده کارمند کمک کنید باور کنید با هزار تا قرض این گوشی رو برای عیال خریدم مدل گوشی v3i هست
با تشکر و امتنان

HIGHER_SENSE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان خوبم من به یه مشکلی برخوردم که بد جوری داره عزیتم میکنه لطفا دوستانی که اطلاع دارن کمکمکنن........
مشکل من اینه که skin موتو رو پاک کردم و الان آیکون منوی گوشیم ریخته به هم یعنی تو منوش هیچ آیکونی دیده نمیشه ولی گوشی نوشته ها رو نشون میده خواهش میکنم دوستانی که میتونن کمکم کنن. چون خیر سرم میخواستم گوشیمو بفروشم و یه چیز دیگه خواهش میکنم نگید که با فلش کردن گوشی درست میشه چون میترسم از همینی که هست بدتر بشه من که شانس ندارم .
پس عاجزانه تقاضای کمک دارم از دوستان خوبم

AzzA

Registered User
لایک‌ها
0
بهترين و بي دردسر ترينش همون فلش كردنه ، يك بك آپ از اطلاعاتت بگير و برو به سايت :
http://www.planetmotox.net/

فلش و راهنماي برنامه ريزيش رو اونجا ميتوني پيدا كني

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
djbehi جان فکر کنم گرفتم چیه v3w آره! :D :lol:
بابا مارو گرفتی خوب معلومه v3x هستش :cool: :)

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوستان من یه هفته اس که v3i گرفتم . می خواستم ایکس بگیم اما ظرافت آی گولم زد آخرش
گوشی خوبیه امااااااااااااا

چرا با 1.2 مگاپیکسل عکساش انقدر افتضاحه ؟ :( کاریش میشه کرد ؟

سوال دوم اینکه چجوری میشه نقشه تهران رو روش ریخت ؟ من برنامه ش رو از لینک همین تاپیک دانلود کردم اما نصبشو بلد نیستم

سوم اینکه. واقعا با p2k ميشه صدای اسپیکر رو زیاد کرد یا نه ؟

چهارم چجوری میشه با این گوشی بصورت نامحدود فیلمبرداری کرد ؟ الان ظرف چند ثانیه قطع میشه

و سوال آخر میشه بفرمایید flex چی هست ؟

مرسی

NILAFILM

Registered User
لایک‌ها
11
ببین از من بتو نصیحت حرف اینا رو گوش نکن دست به صدای گوشی بزنی مثل من بیچاره می شی اونوقت هیچکی جوابت رو نمی ده
واقعا صداش رو به هیچ حالتی نتونستم درست کنم
الان من اصلا صدای کسی رو که زنگ می زنه نمی شنوم و با هندزفری صحبت می کنم
حالا با خودت

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
به نقل از NILAFILM :
ببین از من بتو نصیحت حرف اینا رو گوش نکن دست به صدای گوشی بزنی مثل من بیچاره می شی اونوقت هیچکی جوابت رو نمی ده
واقعا صداش رو به هیچ حالتی نتونستم درست کنم
الان من اصلا صدای کسی رو که زنگ می زنه نمی شنوم و با هندزفری صحبت می کنم
حالا با خودت

چی بگم .فقط امیدارم مشکلت حل بشه .

راستی مشکل چهارم من حل شد . مسیر سیو فیلمبرداری روی مموری فون بود که من روی مموری کارت تنظیمش کردم و درست شد .

فقط دوربین فیلمبرداریش هم مثل عکاسیش مشکل عدیده داره یکم حرکت بدی دستت رو میریزه بهم . نوکیا ی پدرم با همه زشتیش توی فیلمبر داری و عکاسی اینو قورت می ده با اینکه فقط 1 مگا پیکسله !! بقیه چیزاش عالیه . آنتنش حرف نداره . اسپیکرشم خوبه اما امان از دوربین عکاسی و فیلمبرداریش

منتظر راهنمایی دوستان در مورد بقیه مشکلات مطرح شده در پست قبلیم هستم . مرسی

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خب انقدر سریع پاسخ دادید که نقشه تهرانم خودم نصب کردم . اگر در مورد بقیه سوالام توی دو پست قبل راهنماییم کنید ممنون میشم

NILAFILM

Registered User
لایک‌ها
11
اقا کسی می دونه حالت پیش فرض صدای این v3i در گوشی موتورولا چیه
البته زمانی که اولین بار به گوشی وصل می کنید رو می گم
یادم رفت در برنامه p2k tools رو می گم

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوستان من یه هفته اس که v3i گرفتم . می خواستم ایکس بگیم اما ظرافت آی گولم زد آخرش
گوشی خوبیه امااااااااااااا

1-چرا با 1.2 مگاپیکسل عکساش انقدر افتضاحه ؟ :( کاریش میشه کرد ؟

2- واقعا با p2k ميشه صدای اسپیکر رو زیاد کرد یا نه ؟

3- اینکه من فیفا 2006 رو ریختم رو ی گشوی و اینستال کردم و اجرا شد اما
الف ) صفحه بازیش از صفحه ال سی دی گوشی بزرگتره جوری که من قسمتی از نوشته ها رو نمی تونم ببینم
ب ) وقتی همه مراحل رو طی می کنم و استادیوم رو هم اوکی ی کنم که وارده بازی بشم یه نوشته ای پایین می آد که من کامل نمی بینمش و نمی تونم بخونمش تبعا و نمی تونم وارد بازی بشم . نوشته یه چیزی رو press كنم و لي من نمي تونم بخونم ببینم چی نوشته . این بازی جویستیک می خواد ؟ :blink:

4- موقع فيلمبرداري باهاش وقتي از يك نقطه ميرم به يه نقطه دیگه حتی با با کمترین سرعت هم که برم بازم توی تصویر کشیدگی ایجاد میشه و تصویر بهم میریزه . البته توی ال سی دی موقع ضبط اینو نشون نمیده اما موقع پخش معلم میشه . شما با این مورد برخورد کردید ؟

و سوال آخر میشه بفرمایید flex چی هست ؟

مرسی

بالا