برگزیده های پرشین تولز

n راه برای زله کردن دیگران

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
آقا تا حالا شده دستتو از تو بینیت در بیاری و با کسی دست بدی؟؟؟
یا تو صورت یکی مثه خرس عطسه کنی؟؟؟
آی فاز میده

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
خب بعدش چی میشه؟
4bfvtkw.gif

اگه دقت کنی نوشتم چی میشه :D

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
خب میدونم منفجر میشه. خوندم اونو. بعد که منفجر میشه چه صدمه ای به ماشین میرسه؟

به ماشین صدمه نمیرسه به صاحب ماشین صدمه میرسه:wacko:
خب ما که روی یه بنده خدایی امتحان کردیم وقتی برگشت رنگ به روش نمونده بود :lol:

وقتی که راه میافته مسلما هر چی که راه میره اگزوز داغ تر میشه و یه جایی وسط راه میترکه.
اون موقس که راننده یا سکته میکنه یا در جا پاشو میزاره رو ترمز و یه تصادف میکنه :happy:

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به ماشین صدمه نمیرسه به صاحب ماشین صدمه میرسه:wacko:
خب ما که روی یه بنده خدایی امتحان کردیم وقتی برگشت رنگ به روش نمونده بود :lol:

وقتی که راه میافته مسلما هر چی که راه میره اگزوز داغ تر میشه و یه جایی وسط راه میترکه.
اون موقس که راننده یا سکته میکنه یا در جا پاشو میزاره رو ترمز و یه تصادف میکنه :happy:
چه خفن!
404pmom.gif

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با دوستاتون هماهنگ کنید واسه تولد دوستتون کلی داروی نظافت کادو بگیرید در نوعها و مدلهای مختلف متفاوت . بعد تو جشن ازش بخواین جلو همه کادو ها رو باز کنه .
شما هم با بر و بچ آماده دیدن قیافه طرف و خنده دسته جمعی(منفجر شدن خونه ) باشید ...

تذکر : این روش کاملا تست شده و جواب داده .(تولد خودم :( :wacko: )

_nima

Guest
لایک‌ها
0
من هم مثل برادرمون که اون اولها پست دادن استعداد عجیبی در این امور دارم!!!
یکی از آخرین ش.ش هایی (شوخی شهرستانی هایی ) که کردم رو اینجا می نویسم، باشد که عبرت دیگران گردد...
این شوخی در حدود 8 ساعت پیش توی کلاس دانشگاهمون انجام شده و از هر نظر تست شده و خیلی عالی عمل می کنه ولی نسبت مستقیمی با استعداد و پیشینه شناختی که سایرین از شما دارن میشه...

امروز بعد از یکی از کلاسها مون که ساعت 3 تموم شد اومدیم تو حیاط دانشگاه که یه چیزی به بدن بزنیم و برای کلاس بعدی مون آماده بشیم. چایی گرفتیم و خوردیم و دیدم که هنوز یه 10 دقیقه وقت داریم و همه توی حیاط --چرخ می زدن. منم از بیکاری اطراف و اکناف رو نگاه می کردم (آخه تو دانشکده ما اونقدر دختر زیاده که تو دانشگاه به نام دانشکده نرم تنان و نیز پستان داران معروفه!!) که ناگهان چشم بنده ی حقیر به یک عدد میوه ی کاج افتاد و فکر پلیدی که سالها در مخیله مان خاک خورده بود زنده شد و دوباره به قول معروف "تاریخ تکرار می شود". میوه کاج رو می تونین زیر هر درخت کاجی پیدا کنین! ترجیحا ااز نوع بزرگ باشه. یکی از اون چوبهای کوچیکش رو در می آرین و به ثان یک سوسک تبدیل می کنین. (سوسک 6 پا دارد ولی به دلیل کوچک بودن میوه این درخت به 4 پا رضایت میدهیم.) دو بال نیز از روی چوب آن در می آورین. حال زمان ورود به کلاس فرا میرسد. البته برای ایجاد تمایز و جلب نظر کردن صبر می کنین تا همه به کلاس وارد بشن بعد از 2-3 دقیقه شما وارد می شوید. در هنگام ورود ناگهان به نقطه ای 2-3 ثانیه خیره می شوید و ناگهان به سمت اون نقطه یورش! میبرید و تظاهر به کشتن سوسک می کنین ولی متاسفانه سوسک از زیر پاتون فرار می کنه و در حالیکه میزهای اطراف اون نقطه همگی ملتفت حضور یک جاندار موزی شده اند به میزی ترجیحا میزهای انتهایی کلاس رفته و سکنی می گزینید. و از سوسکی که دیده اید برای دوستان تعریف می کنید. بعد از 3-4 دقیقه که آبها از آسیاب افتاد نوبت به استفاده از آسیاب دست سازتون میافته... ;) سوسک ساخته شده را در دست راست می گیرید و با زاویه ای زیاد به سمت همون نقطه ی اول که سوسک فرضی حضور داشته پرتاب می کنین. (با زاویه ای تو مایه های 60 درجه که وقتی داره می افته روی دفتر یکی از همون قربانی هامون فکر کنه سوسکه داشته پرواز می کرده... اینطوری خیلی طبیعی تر جلوه میکنه) لحظه ای که آدرنالین در خون شما و سایرین در یک لحظه فوق العاده بالا خواهد رفت... مطمون باشین که از ترس سه چهار نفر هر جوری هست خودشون روسعی میکنن از میز دور کنن. مال من که دو نفر با هم از رو صندلی بلند شدن و خوردن به هم. خیلی تابلو شد. طوری که استاده درس رو بی خیال شد و گفت اگر سوسکی هست باید پیدا بشه (استادمون خانومی محترم! بودن)...
نکته کنکوری: اگر این روش رو خوب پیاده کنین می تونین دو تا سوسک درست کنین و بعد از چند دقیقه از اولی دومی رو هم بندازین.... به دلیل اینکه ناخود آگاهشون تا چند دقیقه ای درگیر فکر کردن به این کاره به محض دیدن دوباره ی سوسک مورد بحث باز هم خواهند ترسید.! تست کنین حتما جواب میده (راستی یادم رفت بگم تمام این کارهایی که مردم رو تو یه کلاس پسرونه انجام دادم. خیر سرشون پسرن...ان شا الله اگه عمری باشه فردا - یعنی همین امروز که 4شنبه باشه- همین کارو تو یه کلاس که حاوی مقداری دختر باشه انجام میدم....)
البته ش.ش. های زیادی بلدم ولی به دلیل کمبود جا و مکان و سختی شرایط تایپ -الان تو تختم دراز کشیدم دارم تایپ میکنم و کیبورد لپ تاپم رو درست نمی بینم- امکان انتقال همه وجود نداره. ان شا الله در فرصت های بعدی ...
راستی یه نکته کنکوری دیگه هم هست که به دلیل همین کار هام اسم من رو رفیقام گذاشتن استیفلر (american pie);)

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
خوب جونم واستون بگه !!!
مي خوام چند راه بي چاره كردن رو كه من خيلي دوسشو ن دارم بگم
مواد لازم :
قرص فروسمايد 40 به ميزان لازم

طريقه عمل
اين قرص رو از هر دارو خانه اي ميتونين بگيرين !!! يه مدر قويه!!!!
البته بگم كشتي گير ها براي كم كردن وزن در يك شب ازش استفاده هم مي كنن(يك شبه 7 يا 8 كيلو مثلا كم مي كنن) اما خر نشين اين رژيم لاغري نيست بلكه اب بدن رو دفع مي كنه

خوب
بستگي به شخص مقابل 1 تا 4 تا شو پودر كنيد و مي تونيد او رو در انواع نوشيدني ها و سالاد ها و كلا غذا هاي سرد بريزيد و بديد كوفت كنه!!!(هواستون باشه به بيمار كليوي ندين خطر داره!!!)

يار 20 تا 30 دقيقه بعد مي ره دست شويي و بست مي شينه و گلاب به رو تون مييييييييييي ششششششششاااااااشششششششههههههههه!!!
تاثيرش 1 تا 2 ساعته
هي طرف از دست شويي مي ياد بيرو و يك دقيقه بعد احساس ميكنه مثانه اش داره مي تركه !!! مي ذه دست شويي و حسابي ...!!! بعد دوباره مي ياد بيرو ن و .. داستان ادامه دارد!!!

خيلي باحاله
من روي كيك تولدم پاشيدم!!! جاتون خالي بود !!! 40 نفر ادم دم دستو شويي صف كشيده بودن و هي پيچ مي خوردن !!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :D

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان عزيز ! شوخي هاي خركي من به 3 دسته تقسيم ميشن
1- شوخي به وسيله انواع دارو ها
2- شوخي خركي با دخترا
3- شوخي هاي كثيف و حال بهم زن

از كدوم بگم؟

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز ! شوخي هاي خركي من به 3 دسته تقسيم ميشن
1- شوخي به وسيله انواع دارو ها
2- شوخي خركي با دخترا
3- شوخي هاي كثيف و حال بهم زن

از كدوم بگم؟
گزینه ی دوم درخواست میشه
126fs4593554.gif

درضمن من اون کاریو که گفتی با قطره (ازینا که تو چشم میریزن) انجام میدم. یه قطره فقط کافیه بریزی تو چایی یا قهوه ی طرف.

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
گزینه ی دوم درخواست میشه
126fs4593554.gif

درضمن من اون کاریو که گفتی با قطره (ازینا که تو چشم میریزن) انجام میدم. یه قطره فقط کافیه بریزی تو چایی یا قهوه ی طرف.

نمي دونم چه دارويي رو مي گي!!

راه مردم ازاري ديگه
داروي مفيد و موثر : بيزاكوديل مي باشد
فقط ناياب شده لعنتي و به بيمارستان ها ميدن

طريقه استغمال مثل قبلي فقط اين مايع

اثرات
اول بگم كه اين دارو يك مسهل قوي!!!

قبل از عمل جراحي رو يقسمت هاي دستگاه گوارش مي دن به بيمار!!1 كارش هم اينه كه ماهيچه ها و اسفنگتر ها(دريچه ها ) رو شل مي كنه و حركات روده رو تشديد مي كنه
به صورت ناخوداگاه هرچي هست و نيست ، شل و سفت ميريزه بيرون!!!

خودتون تا ته خط بريد كه چه خبره!!
البته راه كثيفيه!!! ابرويه طرف هم مي ره!!!!

يادش بخير جوون كه بودم شام يكي از رزيندت ها ي دانشگاه مهمونمون بود !! ديگه روم به ديوار!!!!!!!!!!! اونم نامردي نكرد
17.5 رو داد 7!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol:

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
Dariux جان ايده سيگارتت جواب نمي ده !! مي دوني چرا !! چون روشن شدن سر سيگارت صداي زيادي داره و يارو مي فهمه 2- سيگارت حجم داره و نمي زاره يارو كام بگيره و لو مي ره !!! 3- خطر ناكه

اين روش دز ضم قديميه!!! با ميخ اگه دربياري تابلويه !!!!
سيگارو داغون مي كنه

روش من :
مواد لازم
پودر سر چوب كبريت به ميزان لازم
سيگار يك عدد

طريقه خالي كردن سيگار
مثل اين حشيشي ها كه مي خوان بار بزنن بايد عمل كرد !!! سيگار را بين دو انگشت خود گرفته كمي فشار وارد مي كنمي و در عين حالي بين دو انگشت مي غلتانيم
به اين وسيله محتويات سيگار بدون چروك شدن كاغذ ان خارج مي شود

توتون ها را با باروت كبريت مخلوز كرده و سر خاش بر مي گردونيم يادتون باشه لايه اخر فقط توتون خالص باشه كه لو نره!!!

بعد با تب( اب دهان) لايه اخر را به كاغذ مي چسبانبم و مي زاريم خشك بشه!!!!

مصدوم امادس
كافيه به دوستتون مرامي تعارف كنيد !!!

نكات قابل توجه
1- اين سيگار رو به هيچ وجه با فندك روشن نكينيد كه قضيه لو ميره چون سيگار بوي كبريت ميده!!!! سيگاري ها گرفتن چي گفتم!!!!
2- به ادم سبيل دار نديد

مكانيزم
وقتي اتش به اولين باروت كبريت برسه مانند فشفشه تا ته سگار رو يك هو مي سوزونه !!!!!!
پشمايه يارو فر مي خوره!!!! اگر سبيل داشته باشه مي سوزه !!!!

در كل كار جالبيه!!!

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
من يه شعار تو زندگيم دارم
"به تعداد ادم ها راه هست براي كرم ريختن"

ضايع كردن !!!

مواد لازم
بازم كافي شاپ

رسم قديمي(زن ذليلانه!!!) اينه كه پسر صندلي رو براي خانم بياره جلو و.. و بعد از اين كه خانم نشست اونم بره و بتمرگه!!!

خوب ما مي خوايم بي ادبانش كنيم
مي دونيد چه جوري؟
اين جوري:
وقتي داريد صندلي رو ميكشيد بيرون لطف كنيد و اون يك تن ادامس تون رو هم بندازيد رو صندلي(اگر زرنگيد بچسبونيد به تكيه گاه!!!)
فقط حواستون باشه لو نره!!!

خوب ديگه اخرشم كه معلومه!!!
دي

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
مثل اينكه دوستان كرمالو(كرم ريز!!!) رفتن
اينجا سوت و كور شده !!!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل اينكه دوستان كرمالو(كرم ريز!!!) رفتن
اينجا سوت و كور شده !!!
شما بنویس! ما داریم استفاده میکنیم.
42sd09c.gif
دلیله اینکه پست بیجا نمیزنیم وسط فرمایشات شما هم اینه که تاپیک مرجع خوبی بشه از کارای کرمالویی و تو هر صفحه دسته کم 10 تا پستش مفید باشه.
404pmom.gif

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
خوب يكي از راههاي كثيف رو هم بگم
من با اين روش 5 نفر رو كرميدم!!! تا 3 روز غذا نمي خوردن ! در ضمن 18+ هست

طرز تهيه نوشابه با طعم شاش
مواد لازم
نوشابه زرد (ترجيحا ارم و يا تاپس) 2 عدد
كاتر 1 عدد

خوب روش اينجوريه

شما يكي از نوشابه هارو بدون اينكه پلمش باز بشه سرش رو از 4 ساني ت پايين تر با كاتر ببريد
اين جوري پلم پرس شده و سر قوطي به دست مي ياد (نوشابشم نوش جانتون!!)
خوب حاله اين بخش حوصله مي خواد
با كمال صبر و بردباري شروع مي كندي سر قوطي رو بريدن به طوري كه به پلم فشار نياد
با ظرافت اينم كارو بكينيد
خيلي مكافاته

بعد از اين كار شما پلم تنها رو به دست مي اريد
حالا كافي اون يكي نوشابه رو باز كنيد و بعد حلقه باقي منونده پلومش رو هم با قيچي ببريد
و هرچي مي خواهيد توش بريزيد !!( از دارو هاي بالا هم مي شه استفاده كرد) براي حال گيري ادم هاي پرو اكيدا توصيه مي شه بشاشيد توش !!!
بعد پلم سالمي رو كه با مكافات درست كرديد به ارومي در نوشابه ميزاريم و با يك ضربه دست كار تمومه
نوشابه پلم به دست مي ياد
فقط كمال ظرافت رو در دراوردن پلم به خرج بدي كه موقع اي كه نصبش كرديد لق نزنه

بالا