برگزیده های پرشین تولز

nancy ajram

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام دوستان . من تازه سايت اين زنيكه رو ديدم . با پروكسي رفتم توش قسمت ask nancy هرچي فحش خواهر مادر انگليسي بود براش نوشتم و ك.. و ك...ش رو يكي كردم و اومدم بيرون . اون becos رو هم كه نوشته دليل داشته . در انگليسي محاوره اي مثلا اگه تو فروم هاشون بريد اكثرا مي نويسن becos يا تازه همينم نمي نويسن مي نويسن cause يا cus . اينجوري مي خواسته بگه كل جمله رو خود مادر قحبه اش نوشته تا خودموني تر ( خودشوني تر ) باشه . حالا فرقي نمي كنه سايت رسميش باشه يا نه بالاخره بايد خودش پاسخگو باشه .

ايميلم رو هم نوشتم ازش خواستم زود پاسخ بده كي مياد ك.... ما ايرانيا رو بخوره :D اگه جواب دادن ميام اينجا مي نويسم . فعلا باي

hamin kara ro mikonid ke fek mikonan iran dirty hast ! fek mikoni hala ba neveshteane 1000 foshe khar o madar az oon chizi kam mishe ? na shakhsiate khodet va dar natije oon hame irania mire zire soal - kare to daste kami az harfaye mr.president nadashte !

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
سایت رسمی ننسی NancyAjramOnline.com هستش
کافی بود عزیزان قبل از نشون دادن این همه مهر و ادب , توی گوگل Nancy Ajram رو سرچ می کردند
و صفحه ی ویکی پدیای مربوط رو می خوندند

سایت NancyAjram.com یه سایت تجاریه. با آی پی آمریکا که وارد بشید با همچین صفحه ای مواجه می شید:

پ.ن: انصافاً پی تی شخصیت های جالبی داره
302.gif

chandin bar goftim kasi gosh nakard !!:D

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان . من تازه سايت اين زنيكه رو ديدم . با پروكسي رفتم توش قسمت ask nancy هرچي فحش خواهر مادر انگليسي بود براش نوشتم و ك.. و ك...ش رو يكي كردم و اومدم بيرون . اون becos رو هم كه نوشته دليل داشته . در انگليسي محاوره اي مثلا اگه تو فروم هاشون بريد اكثرا مي نويسن becos يا تازه همينم نمي نويسن مي نويسن cause يا cus . اينجوري مي خواسته بگه كل جمله رو خود مادر قحبه اش نوشته تا خودموني تر ( خودشوني تر ) باشه . حالا فرقي نمي كنه سايت رسميش باشه يا نه بالاخره بايد خودش پاسخگو باشه .

ايميلم رو هم نوشتم ازش خواستم زود پاسخ بده كي مياد ك.... ما ايرانيا رو بخوره :D اگه جواب دادن ميام اينجا مي نويسم . فعلا باي

به پیر به پیغمبر این سایت رسمی www.nancyajram.com نانسی اجرم نیست
این سایته اصلیشه www.nancyajramonline.com

در گوگل سرچ کنید http://www.google.com/search?hl=en&q=nancy+ajram

اونی که اول میاد سایت رسمی هست
سایت دوم برای طرفدارانشه

یعنی این زنیکه بی گناهه

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
bale motasefane :D man ke moshkelam goftam chie ! melat faghat poste avale topic ro ke man zadam chek kardan !!!
lol

Mr.Afshari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
!Kick her Bi*ch a$$ as soon as posibble :lol:

bohran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این حرفا بی معنیه خود من براش کافیم
چه اسمی هم داره عرب مسیحی لبنانی نانسی

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
دوستان خواهش می کنم یه کم بیشتر مراعات کنید و از الفاظ ناجور هم استفاده نکنید.
ممنونم

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
دوستان خواهش می کنم یه کم بیشتر مراعات کنید و از الفاظ ناجور هم استفاده نکنید.
ممنونم

tayid mishe ! be nazare man age email bezanim be site asli va begim ham chin chizi to in site zadan , ehtemalesh hast hade aghal ye news bede va mazerat khahi chizi anjam bede, ya hade aghal bezane ke oon site rasmi man nist -- albate in bar migarde be inke emailo ki bezane va cheghad toosh rooyat adab kone

Mr.Afshari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس گروهک آشیانه چه کارست این وسط، بهشون اطلاع بدبد تا سایت رو با خاک یکسان کنن!!

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
در اينكه آب دريا به دهن سگ كثيف نميشه كه شكي نيست.نميدونم اين موضوع رو چرا بچه ها اينقدر بزرگش كردن.

4 تا پاپتي اومدن يه چيزي نوشتن محظ اينكه دلشون خنك بشه.خوبه همه جاي دنيا ميدونن اونها كثيفن يا ايرانيا.

البته نبايد يه جور حس آنتي عربي در ما بوجود مياد.بعضي از دوستان همه رو با هم به ..اك دادن!حالا اين طراح هاي

سايت يه غلطي كردن.

جالبه كه خبري از هكر(!؟) هاي ما نيست!

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
در اينكه آب دريا به دهن سگ كثيف نميشه كه شكي نيست.نميدونم اين موضوع رو چرا بچه ها اينقدر بزرگش كردن.

4 تا پاپتي اومدن يه چيزي نوشتن محظ اينكه دلشون خنك بشه.خوبه همه جاي دنيا ميدونن اونها كثيفن يا ايرانيا.

البته نبايد يه جور حس آنتي عربي در ما بوجود مياد.بعضي از دوستان همه رو با هم به ..اك دادن!حالا اين طراح هاي

سايت يه غلطي كردن.

جالبه كه خبري از هكر(!؟) هاي ما نيست!

hacker haye ma hamashon dar hale kharido forosh bug haye pr8 hastan dar hale hazer,
va domain be esme goroh haye ham sabt mikonan, migan site hack shode

lol

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
بايد سايت فرعي و طراح با سرورش كلن بياد پايين !!!

cyb3rninja666 شما چرا خيلي از اونا حمايت ميكني چون ميخواي ويزا بگيري !!!‌ اينهمه مردم ميگه ماست سفيده تو ميگي نه سياه ؟!

ممنونم

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
بايد سايت فرعي و طراح با سرورش كلن بياد پايين !!!

cyb3rninja666 شما چرا خيلي از اونا حمايت ميكني چون ميخواي ويزا بگيري !!!‌ اينهمه مردم ميگه ماست سفيده تو ميگي نه سياه ؟!

ممنونم

chand bar goftam : man az ona hemayat nemikonam, migam in raveshesh ghalate , hamoon tor ke chand nafare dige ham goftan, age ma intori amal konim, harfe ona sabet mishe

man khodam in topic ro zadam, fek kardam adamaye inja tarze fekreshon ba jahaye dige fargh mikone va mese in adamaye gorohe feshar ke ham chin didi az iran be melat donya midan nistan

be ja ehsasi, manteghi fek konid

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من یکی که دیگه اصلا حرف نمیزنم ! هرجا حرف میزنم میگن آقای رومن گاری این از شما بعیده ! شما کاربر فعال فرهنگ وهنری و ... .
ولی پیگیر این قضیه هستم :)

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
man ba harfe oon doost mokhalefam ke dar bare shoma zade bod, vali ba oon commenti ham ke dade bodi va tosh alfaze ontori bod ham mokhalef bodam :p

be har hal, doroste harfe shoma az tahe del miad, vali kari ke mikhayd bekonid tori bashe ke badan doodesh to cheshe khodemoon nare

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میگم این سایبر چی از جون ما میخواد هی میاد فینگیلیش مینویسه چشه آدم در میاد بخونه !!! دهه ! بابا میتونی فارسی بنویس نمیتونی ننویس . از این به بعد هم بنده ریپورت میدم !!! دههه !! بابا ده بار گفتی صد بار خوندیم جنابعالی مخالف این حرکتی
موسی به دین خود عیسی به دین خود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا