برگزیده های پرشین تولز

Need For Speed Most Wanted 2012

Games_Store

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
قصد معرفی بازی Need For Speed Most Wanted رو واستون دارم امیدوارم مفید باشه

بعد از بازسازی دوباره یکی از محبوب ترین سری های NFS یعنی Hot Pursuit توسط شرکت خوش آوازه Criterion، این بار نوبت به عنوان جدید بازی این شرکت با نام Most Wanted است که قدرت خود را در مسابقات خیابانی به رخ رقیبان بکشند. شما می توانید به تمامی مناطق بازی رانندگی کنید و در این هنگام با رقیب های خود مسابقه دهید یا از دست پلیس ها فرار کنید.

تعقیب تا بی نهایت

تعقیب تا بی نهایت در طول دوره ای که سری بازی های Need For Speed مهمان خانه هایمان بوده با نگرش های مختلفی از سوی این سری رو به رو شده ایم، اغلب این نگرش ها به دلیل تغییر سازنده بازیهاست که در هر نسخه نسبت به نسخه پیشین پیشرفت هایی در المان های مختلف بازی می دهند؛ هرچند گاهی اوقات …

در نگاه اول باید گفت که این بازی یک Open World ریسینگ کامل است. گیم‌پلی بازی بسیار قوی و فیزیکی‌تر شده و میزان تخریب محیط و اتومبیل‌ها به‌شدت بالا رفته است. پرش‌های طولانی، اسپید پوینت، درافتادن با پلیس، ناک اوت کردن رقیبان و … همگی از ویژگی‌های جدید بازی هستند. قابلیت AutoLog که در HP معرفی شده بود در این نسخه بهتر شده و به گفته سازندگان کمک شایانی برای گیمر خواهد بود. آن‌ها که این سیستم آپگرید شده را AutoLog 2.0 نامیده‌اند، قابلیت شمارش اسپید پوینت، میزان پرش، بیشترین سرعت و … را به آن اضافه کرده‌اند که به هنگام استفاده از بخش مولتی‌پلیر کارایی زیادی خواهد داشت.
دنیایی که MW جدید در آن شکل می‌گیرد، از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده و از همه عناوین قبلی Burnout بزرگ‌تر است. این نقشه از مکان‌هایی مثل بخش های صنعتی شامل ریل آهن، نیروگاه برق، فاضلاب و هم‌چنین بخش‌های پایین و بالاشهری شامل ساختمان و برج‌های بلند، خیابان های پهن و بخش‌های کوهستانی شامل سد، جاده‌های پیچ در پیچ و … تشکیل شده است. در کل به نظر می‌رسد دنیای جدید NFS بسیار زیبا و چشم‌نواز باشد.
اتومبیل‌های موجود در بازی از پنجاه شرکت مختلف هستند. سازنده تاکید زیادی روی ایجاد تنوع اتومبیل‌های انتخابی داشته و نتیجه‌ی آن یک ست دیوانه‌وار از اتومبیل‌های مختلف است که هیچ شباهتی به هم ندارند. طیف گسترده‌ای از اتومبیل‌های SUV، اسپرت، Muscle و سوپرکار در بازی حضور دارند. از شاسی بلند‌هایی مثل داج رپتور گرفته تا لامبورگینی آونتادور. قابلیت تیون کردن و شخصی‌سازی قطعات و رنگ اتومبیل نیز تایید شده است.
گرافیک بازی یکی از نقاط‌ قوت آن است. میزان تخریب محیط و اتومبیل‌ها بیشتر از قبل شده و موتور Chameleon که در HP هم به‌کار رفته بود، در این نسخه استفاده خواهد شد با این فرق که به شدت بهینه شده و ارتقا یافته است.
نسخه Limited Edition دارای امکانات بیشتری نسبت به نسخه معمولی می باشد و همچنین دارای دو اتومبیل Porsche 911 Carrera S و Maserati GranTurismo MC Stradale نیز می باشد.

OS: Windows Vista (Service Pack 2 and all available windows updates) 32-bit
Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
Memory: 2 GB
Hard Drive: 20 GB
Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance

برای خرید بازی با من تماس بگیرید. 09379542370 اوچیک شما فرهادneed1.jpg

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

هنوز بازی رو نگرفتم , ولی امیدوارم بازیش یاد و خاطره Most Wanted قدیمی رو زنده کنه :happy:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
پچی برای تنظیم دسته نیومده؟ (تو تنظیم کنترلش نمیشه راحت درستش کرد ناقص میشه!)

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
چندتا دی وی دی هستش؟؟؟؟؟

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
دیگه عادت کردیم به یکی دو تا NFS تکراری با قصد تکرار موفقیت MW هر سال...!

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

امسال انگار کلا داستان نداره بازی ( اصلا تا الان که بازی کردم توش شخصیتی نبوده که حتی کمی بخواهد مثل Mw بشه ) ! یا من تازه اول بازی هستم ؟

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
هزینش چقدر میشه
با ارسال به تهران

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
اه اه حالم بهم خورد این چی بود...

ینی رسماً ...

NFS MW کجا این چیزشر کجا...

حیف 5.3 گیگ دانلود؛ میتونستم به جاش 3-4 قسمت سریالی آهنگی چیزی بگیرم...
079.gif

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

اه اه حالم بهم خورد این چی بود...

ینی رسماً ...

NFS MW کجا این چیزشر کجا...

حیف 5.3 گیگ دانلود؛ میتونستم به جاش 3-4 قسمت سریالی آهنگی چیزی بگیرم...
079.gif

موافقم اصلا داستان نداره :(

فقط گرافیک رو بردن بالا و مسابقات رو در بعضی جا ها سخت تر کردند , ماشین ها هم ریخته تو خیابون و تا می یای یکیش رو فول می کنی باید بری سراغ یه ماشین دیگه :(

از طرفی ماشین طرف رو که می گیری هیچی نداره و باید از اول بری تازه نیتروژن و ... با مسابقات ببندی بهش :|

کلا فقط گرافیک داره و پلیس هاش هم بعد از دستگیری هیچ کاریت ندارند :دی

m0ein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من که خوشم اومد.یه بازی قبل از این بود اسمش paradise city بود فکر کنم که از روی اون نمونه برداری شده.
جزیاتش خیلی بیشتر شده.
تفاوت زیادی با قبلی کرده که خودش برتریه.
حتما نباید داستانش مثل قبلیا باشه که! کلیشه ای میشه.
من با ۲.۳ گیگ نسخه بلک باکسشو دانلود کردم.
کلی هم حال کردم.:rolleyes:

Sent from my iphone 5

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
کلا فقط گرافیک داره

گرافیکش فرق خاصی نکرده و چند ساله بهبود شگرفی توی گرافیک این سری بازی نداده EA

فقط هر سال 2-3 تا نسخه مزخرف فرت و فرت میریزه بیرون و کسی که این آشغالا رو بخره از EA واقعاً مخش تاب داره...

یعنی Most Wanted بهترین نسخه کل تاریخ nfs بود و با این بازی ری*ن به اسمش رفت...

این چیز مزخرف رو با بازیای قشنگی که شرکتای دیگه میزنن مقایسه کنید؛ اصن داغونه و من بعد یه ربع بازی کردن داشت حالم بهم میخورد از این وضعیت و اومدم بیرون...!

وقت آدم ارزش داره!

اصن یه وضی

m0ein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه سوال از اونایی که نسخه اصلی رو بازی کردن.
توی بازی که از زاویه های مختلف دوربین داره، توی ماشین هم میره به طوری که فرمون و کیلومترش اینا معلوم بشه?
من نسخه بلک باکس رو بازی کردم نداشت ولی تو اسکرین شات های بازی داره.

Sent from my iphone 5

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

یه سوال از اونایی که نسخه اصلی رو بازی کردن.
توی بازی که از زاویه های مختلف دوربین داره، توی ماشین هم میره به طوری که فرمون و کیلومترش اینا معلوم بشه?
من نسخه بلک باکس رو بازی کردم نداشت ولی تو اسکرین شات های بازی داره.

Sent from my iphone 5

نه فکر نکنم داشته باشه , من بازی که دوتا دی وی دی رو بازی کردم نداشت ;)

Theoden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای شما هم سخته ماشین رو کنترل کنید؟ من همش می خورم در و دیوار. انگار زیرش صابون گذاشتن وقتی می خواد راه بیفته.

amirrezaVafaie5

Registered User
لایک‌ها
249
من که خیلی دوست داشتم این بازی را
الان هم دارم تمومش میکنم
فکر کنم فردا تموم میشه

بالا