برگزیده های پرشین تولز

Neobux

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
یه سوال مهم دارم شما توصیه میکنید اگه بنده 20 رفرال داشته باشم که هر روز میانگین کلیک آنها 2 یا 3 باشه بهتره؟
یا اصلا به قدری رفرال های کرایه ای را تعویض کنم که رفرالی با روزی 4 کلیک پیدا کنم؟
یعنی اگه شما 20 رفرال داشته باشید که میانگیت کلیک آنها 2 باشه و فعال باشند تعویض میکنید تا رفرال هایی فعال و با کلیک روزانه 3 یا 4 پیدا کنید؟
منظورم ررفرال های سایت معتبر آنباکس هستش Onbux

[خط فاصله]

سلام
اگه 20 ریفرال داشته باشی که میانگین کلیک هاشون بین 2 تا 3 باشه عالیه و نباید اون ها رو ریسایکل کنی

در آنباکس، من ریفرالی با میانگین زیر 2 رو ریفرال ضعیف میدونم این جور ریفرال ها اگه 2 روز پشت سر هم کلیک نکه ریسایکل میشه

ریفرال هایی با میانگینی بین 2 تا 3 رو ریفرال های متوسط می دونم این ریفرال ها اگه 3 روز پشت سر هم کلیک نکنن ریسایکل میشن

ریفرال هایی با میانگین بالا تر از 3 رو ریفرال های خوب میدونم این ریفرال ها اگه 4 روز پشت سر هم کلیک نکنن ریسایکل می کنم

برای تشخیص راحت تر این سه گروه از ریفرال هام از نوار های لایت استفاده م کنم و نقطه پایین اون رو روی 2 و نقطه بالای اون رو روی 3 تنظیم می کنم در شکل زیر می تونید تنظیمات من رو برای ریفرال های آنباکس ببینید

به این ترتیب این سه گروه با سه رنگ قرمز زرد و سبز مشخص می شن

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
اون موقع که امدم تو همين تاپيک گفتم خودتون رو علاف نکنيد اين جفرسن خان به شدت از اين اراجيف دفاع کرد
عقل که نباشد جان در عذاب است
دوستان انگشت هايتان سلامت کليک کنيد

سلام
خسته نباشین تا حالا یادم نمیاد برای وبلاگی نظر داده باشم فقط به خاطر بروز بودن وبلاگتون دارم نظر میدم . چند تا سایت رو هم گشتم ولی میخوام زیر مجموعه شما بشم من قبلا با سایتای زیادی کار کردم ولی به هر حال خودت میدونی سرم زیاد کلاه رفته و تا حالا هیچی هم گیرم نیومده . به نظرت اگه چیزی بتونم کار کنم میتونم بگیرم یا بازم تحریم پدرمونو در میاره . ممنون میشم جوابو تو وبلاگم بدی . در ضمن من هیچ دوست یا آشنایی هم خارج از ایران ندارم .

پاسخ:
اگه بخوام صادق باشم باید بگم درسته که این روش کسب درآمد می تونه درآمد ماهیانه و حتی روزانه خوبی فراهم کنه اما هیچ اعتباری به هیچ کدومشون حتی نئوباکس neobux که معتبر ترین سایت کسب درآمده هم نیست چون اگه یهو فعالیتش رو متوقف یا یهو اکانت من رو مسدود کنه من که نمی تونم چیزی بهشون بگم شما رو نمدونم هر چند سایت نئوباکس با ثبات ترین سایت PTC بوده و اگه قوانینش رو رعایت کنی اتفاقی برات نمی افته بعد از این مسئله می رسیم به بخث تحریم ها بله این مورد هم باعث عدم امنیت شغلی این روش کسب درآمد میشه هرچند روش های فرار زیاده (مسئله تحریم از طرف بانک ها اینترنتی مطرحه یعنی شما بعداز فعالیت در سایت ها و کسب درآمد موقع انتقال پول به حسابتون تو ایران با مسئله تحریم ها مواجه میشین که البته راه های فرار مطمئن زیادی وجود داره اینجا رو بخون)

اما پس چرا ما با وجود این همه سایت های کلاهبردار یا حتی سایت ها معتبر اما بی ثبات چرا باز هم داریم وقتمون رو صرف این کار می کنیم؟

جواب سادس
1- شما به هیچ سرمایه گذاری خاصی برای فعالیت در این سایت ها نداری می تونی از صفر مظلق شروع کنی
2- من الان تو 5 سایت فعالیت می کنم و لی کلا فعالیت در این 5 سایت فقط 10 دقیقه از وقتنم رو می گیره تازه اونم به طور کامل وقتی سایت ها دارن تبلیغات رو نشون میدن من به کارای دیگم می رسم
3- اگه سایت هایی رو که برای فعالیت انتخاب می کنی با وسواس انتخاب کنی و قبل از عضویت تا حدودی قوانین این جور سایت ها بلد باشی احتمال متقلب شناخته شدن شما توسط سایت به دلیل عدم آشنایی با قوانین از بین میره و همچنین می تویند با انتخاب سایت های مناسب در اینترنتتون هم صرفه جویی کنید یعنی نرید تو سایتی عضو بشین که تعداد لینک هاش زیاده در حالی که ارزش هر لینک هم کمه که در این صورت شما بیش تر از اونی که از سایت درآمد کسب می کننین پول اینترنت میدین.
همین سه مورد برای من به شخصه کافی بود تا در عضویت در این سایت ها درنگ نکنم

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوست عزيز
خواستم بگم اين افراد نمي خوان پولدار شن ، فقط مي خوان از اين طريق يه پولي گيرشون بياد .
يسري از افراد هم ميگن دريافت داشتن .
حالا طرف جاي كلي وقت تلف كردن تو چت روم ها ، فروم ها ، وب گردي هاي بيخود و ... اگه ده دقيقه وقت بذاره واسه اين كار ، همچين از زندگي عقب نمي افته .
نميبيني كلي آدم وقت ميزارم ميرن تراوين بازي ميكنن . حالا برن كليك بازي كنن . مگه چي ميشه ؟؟؟
ظاهرا شما وقت تلف ميكني كه واسه كاري كه بهش اعتقاد نداري مي شيني همه پست ها رو ميخوني .

تو حتی نميدونی از فوروم چه جوری استفاده ميکنن نيازی همه پستا رو بخونی
کليک هاتو بزن واست يارانه هم ميريزن خوشحال باش در حد همون کليک هات ميشه

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
تو حتی نميدونی از فوروم چه جوری استفاده ميکنن نيازی همه پستا رو بخونی
کليک هاتو بزن واست يارانه هم ميريزن خوشحال باش در حد همون کليک هات ميشه

آقایون (و ایضا خانوم ها) ول کنید این بحث ها رو
بلاخره یه عده اعتقاد دارن به این کار یه عده ای هم نه هر دو گروه هم گاه و بیگاه در خلال همین پست دلایلشون رو گفتن

بگزیرم

اگه می خواهید همین فردا میلیاردر بشین

اگه میخواین از فردا پول پارو کنید

میلیاردر که سهله اگه می خواین از فردا میلیونر بشین

اصلا چرا از فردا...؟! اگه می خواین از همین الان یهو پولدار بشین

خوب بشین کی جلوتون رو گرفته اما اگه می خواین درآمدی متوسط، اما ساده و بی زحمت داشته باشین

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
آقایون (و ایضا خانوم ها) ول کنید این بحث ها رو
بلاخره یه عده اعتقاد دارن به این کار یه عده ای هم نه هر دو گروه هم گاه و بیگاه در خلال همین پست دلایلشون رو گفتن

بگزیرم

اگه می خواهید همین فردا میلیاردر بشین

اگه میخواین از فردا پول پارو کنید

میلیاردر که سهله اگه می خواین از فردا میلیونر بشین

اصلا چرا از فردا...؟! اگه می خواین از همین الان یهو پولدار بشین

خوب بشین کی جلوتون رو گرفته اما اگه می خواین درآمدی متوسط، اما ساده و بی زحمت داشته باشین

تجربه بدی نبود.
راه بدی هم نیست.فقط اگه گلدن باشی میتونی درامد داشته باشی.

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
هی روزگار
نئو باکس کجایی که یادت بخیر...
انگاری جدیدا به فاک رفته

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
نمي دونم اسم سايت leadadvertisers رو شنيديد يا نه؟ اين يك برنامه ي در آمدزايي فوق العاده منطقيه كه الان توي سايت هاي work from home همه ميگن اين بهترينه. به راحتي عضوش ميشيد و طي چند ماه حد اقل 200 ميليون تومن درمياريد تازه تو ايران ميشه با شبكه ي شتاب باهاش كار كرد.
چرا بايد در ptc ها عضو شويد و به دريافت چند cent براي کليک کردن قناعت کنيد در حالي که با LeadAdvertisers بسيار راحت تر مي توانيد روزي صدها هزار تومان در حساب بانکي عضو شتابتان داشته باشيد؟!
به جز يه ذره تبليغ اول كار روي فقط شش نفر، ديگه لازم نيست كار خاصي كنيد! براي اينكه متوجه بشيد چه قدر همه چيزش منطقيه، طرز كار و روش عضويتشو توي اين آدرس ببينيد:

http://poolopale.blogsky.com

فرصت رو از دست نديد!

سلام
اینقدر اسپم نزن

atsign_m

Registered User
لایک‌ها
18
هی روزگار
نئو باکس کجایی که یادت بخیر...
انگاری جدیدا به فاک رفته
اثرات رکود اقتصادی اروپاس دیگه
نئوباکس به جای ریفرال روبت گذاشته که بلانس درآمد روزانشون بهم نخوره

askhomam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . خسته نباشین . من یه دور این متن رو نوشتم ولی وقتی خواستم بفرستم سایتتون گفت که دوباره وارد بشم . در نتیجه اگر دو بار شده ببخشین .
من در کانادا زندگی میکنم و تازه سه ریفرال در نئوباکس دارم . حسابم دبیت و مال بانک کانادا تراست هست . میخوام بدونم آیا راهی هست که بدون استفاده از کردیت و فقط با دبیت در نئوباکس کار کنم ؟ من کردیت ندارم و از استفاده از کردیت به دلیل سوء استفاده ها میترسم . میخوام بدونم اگر واقعا مجبورم و هیچ راهی نیست کردیت باز کنم وگرنه اگر راهی داره لطفا به من یاد بدین که چطور از دبیتم به نئوباکس پول منتقل کنم که گلدن باشم . ممنونم .

aseman123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت ادمین عزیز
بنده یه چند وقتیه دارم با نئوباکس کار میکنم.
حالا میخوام یه اکانت دیگم داشته باشم شرایطشم میدونم یه خط اینترنت مستقل و یک سیستم مستقل.
تازشم یه حساب وریفای شده با ویزاکارت فعال کردم.
حالا داداشمم میخواد همین کارو بکنه
سوال مهم اینجاست که آیا من میتونم به نئوباکس هام یعنی به اکانت اولیم که این شماره حساب یا ایمیل پی پالمو دادم.همزمان به اکانت دیگم و اکانت داداشمم این حساب رو بدم.
والا دنبال جوابش هستم ضروری
الان اون حسابم 1500 ریفرال داره و دارم باهاش کار میکنم.خواستم بدونم که با اتصال حساب پی پالم به اکانتهای دیگه این حسابم خدایی ناکرده مسدود نشه.
لطفا کمک کنید با تشکر علی رضایی
:)

aseman123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام
قبلا هم پرسیده بودم.من میخوام با یه حساب پی پال خریداری شده سه تا اکانت فعال کنم نئوبا کس گیر نمیده
یعنی هر اکانتم یه خط اینترنت جدا و یک سیستم جدا داه فقط حساب پی پالش رو میخوام مشترک کنم .
حالا مشکلی هست/.

mmafj

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان سلام
قبلا هم پرسیده بودم.من میخوام با یه حساب پی پال خریداری شده سه تا اکانت فعال کنم نئوبا کس گیر نمیده
یعنی هر اکانتم یه خط اینترنت جدا و یک سیستم جدا داه فقط حساب پی پالش رو میخوام مشترک کنم .
حالا مشکلی هست/.
ایمیل به پیپالت اضافه کن، هر اکانت نئو یه ایمیل جداگانه

aseman123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایمیل به پیپالت اضافه کن، هر اکانت نئو یه ایمیل جداگانه

درباره بار اول میدونم.
برای برداشت پ.ل نو دفعات بعدی چی یعنی من میتونم برای برداشت پول این پی پال لم رو به هر کدوم از امانتام که خواستم وصل کنم پول واریز کنم؟

mmafj

Registered User
لایک‌ها
36
درباره بار اول میدونم.
برای برداشت پ.ل نو دفعات بعدی چی یعنی من میتونم برای برداشت پول این پی پال لم رو به هر کدوم از امانتام که خواستم وصل کنم پول واریز کنم؟
نه ایمیلی که دادی ثبت شده دیگه نمیشه تو یه اکانت دیگه ازش استفاده کرد، میتونی بری توی پی پل یه ایمیل دیگه ادد کنی و بعد باهاش تو نئو ثبتنام کنی
چیکار میکنی پی پلت لیمیت نشه؟ البته اگه تو ایرانی

saeid_ms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من تو این سایت عضو بودم و بدلیل استفاده از فیلتر شکن بن کردن منو.
راهی نیست برگرده اکانتم؟ایمیلی چیزی؟

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
قبلا با انجام مینی جاب ها توی نئوباکس درآمد خوبی داشتم ولی رفرال گیری زیاد جالب نبود.
انجام مینی جاب ها که برای ایرانی ها محدود شد دیگه ولش کردم.
یادش بخیر واقعا...

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
نه دوست عزیز برنمیگرده
ضمنا دیگه کار توی نئوباکس فایده نداره
من یدونه تاپیک اینجا داشتم که خیلی هم استقبال شده بود به اسم "معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار" ولی این پست مربوط به 15 سال قبل بود و تا دو سال بعد از اون هم خیلی خوب کار میکرد ولی هم مشکلات داخلی هم بازی هایی که سایت برامون درآورد درآمدمون رو از نئوباکس قطع کرد

بالا