برگزیده های پرشین تولز

Ninja Gaiden II | Console

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
يکی ديگه از عنواين بزرگ انحصاری xbox360 بازی ninja gaiden 2 هست.....اين بازی به قدری زيباست
که واقعاً توصيف کردنش خيلی سخته......يه اکشن محض به تمام منا.....اين حرف منرو وقتی متوجه میشيد
که اين تريلر 9 دقيقه آی رو ازش ديده باشيد....من سری قبلی اين بازيرو رو xbox ديده بودم، ولی بايد بگم وقتی اين دمو رو ديدم در ظرف اين 9 دقيقه من دهنم وامونده بود و روزی نيست که اين دمورو از اول نبينم .
خيلی چيز ها نسبت به سری قبليش فرق کرده و به نظر من اين بازی اون قدر بزرگ میشه که ديگه کمتر کسی ياده devil my cry يا god of war میيوفته
فيزيک بازی به قدری بالاست که شما دقيقاً به همومنجايی که ضربه بزنيد يکی از اعضای بدن قطع میشه
و به گفته سازنده بازی تماميه اجساد و اعضای بدن و خونها رو زمين تا اخر بازی باقی خواهد موند.....
در کل خيلی منتظر resident evil 5 بودم ولی بايد بگم که علاوه بر اين بازی ninja gaiden 2 هم بايد بياد تو ليست

ديدن تريلر تو سايت GameSpot
http://www.gamespot.com/xbox360/action/ninjagaidenii/index.html?tag=result;title;0
اون دمويی که در تاريخ 17 سپتامبر اضافه شدرو ببينيد

عکس هايی از بازی

3.jpg

4.jpg

10.jpg

15.jpg

14.jpg

18.jpg

20.jpg

17.jpg

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
افکتهای خون عالین!!حتما بازی عالی از اب در میاد فقط خدا کنه مثل قبلی زیادی سخت نباشه.البته برای مقایسه با dmc , gow زوده.باید صبر کنی تا اون دو تا هم شماره جدیدشون بیاد.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
افکتهای خون عالین!!حتما بازی عالی از اب در میاد فقط خدا کنه مثل قبلی زیادی سخت نباشه.البته برای مقایسه با dmc , gow زوده.باید صبر کنی تا اون دو تا هم شماره جدیدشون بیاد.

دموی بازيرو ديدی؟

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
راستش نه.اینترنت پر سرعت ندارم.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
راستش نه.اینترنت پر سرعت ندارم.

میدونستم که نديدی و اين حرفو زدی...البته من گيم پلی devil my cry 4 رو هم ديدم اونم واقعاً شاهکاره ولی ninja gaiden 2 يه چيزی مافوق تصوره....
360 بايد به اين بازی انحصاری خودش بارها افرين بگه

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چنتا screen shot از داخل بازی

85078_med.jpg

85079_med.jpg

85081.jpg

85080_med.jpg

کسانی که دمورو نديده باشن به اين عکس ها که دقت کنن میبينن که دقيقاً ضربه به هرجايی که بخوره
اون قسمت از بدن قطع میشه که تو عکس ها اين کاملاً مشخصه

R3y6u0

Registered User
لایک‌ها
4
وجود این بازی قوت قلب بهم میده. یکی از اولین دلایل خریدن Xbox360 برای بنده همین بازی بوده و هست. البته سال 2005 چیزی اعلام نشده بود ولی پیش بینی ش کار سختی نبود.
زنده باد Team Ninja و استاد ایتاگاکی که شاهکارخلق کردن.

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
واقعا شاهکاره.ای ول خوووون!!!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اگر قرار باشه از اولين روز ريليز بازيهای برای xbox360 فقط 3 بازيرو جزوه top ترينها انتخاب کنم ، بی شک ninja gaiden 2 رو انتخاب میکنم.
سرعت بی نظير بازی ، گيم پلی فراتر از يه شاهکار ، صداگذاری خوب ، سلاحاهای بی نظير و خوش ضربه , انيميشنهای بی پروای خون و.... چيز های ديگه که انصافاً هر بيننده ای رو مجذوب اين بازی میکنه

تنها نقطه ضعف بازی دوربين بازی هست که خيلی عالی کار نشده.
اگر قرار باشه تنها و فقط 1 بازی رو 360 انجام بديد بعد بندازيدش دور شک نکنيد ninja gaiden 2 رو انتخاب کنيد.
در نهايت اين بازی به افراد اماتور اصلاً توصيه نمیشه.....بازی رونده سختيرو پيش رو داره !!

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
اين بازی هم تموم شد.
فقط در يک کلام بگم اين بازی ارزش خريد يه xbox360 رو داره...بازی از اون چيزی که فکرشو میکنيد خارقلعاده تره...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
درسته...منم دیروز تمومش کردم...واقعا شاهکاره...هرکی نخره ضرر کرده....

بالا