برگزیده های پرشین تولز

nodeclick گزارش پرداخت های نودکلیک

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
بنابر گزارش ارسالی و پیگیری انجام شده سیستم تبلیغاتی نودکلیک NodeClick پس از درخواست واریز موجودی توسط وبمستر از واریز موجودی وبمستر خودداری کرده و دیگر به تماس های وبمستر پاسخ نمی‌دهد. این در حالی است که این سیستم در اخبار سیستم تبلیغاتی خود خبر از واریز موجودی وبمسترها داده است.

نکته قابل توجه این است که سیستم تبلیغاتی NodeClick از پنل مدیریت تبلیغات NodeClick استفاده می‌کند که حکایت از آن دارد که ایشان خود مترجم یا طراح این نرم افزار تبلیغاتی هستند. این نرم افزار مدیریت تبلیغات توسط چندین سیستم تبلیغاتی دیگر نیز استفاده می شود که بنابر گزارشات رسیده اکثر آنها دچار مشکلات کسر پرداخت و یا عدم پرداخت و مشکلات فنی فراوان هستند.

شایسته است که وبمسترها در هنگام انتخاب به این مساله توجه کنند و از سابقه آن سیستم تبلیغاتی مطلع شوند. در زیر این نمونه از سیستم های تبلیغاتی عبارت Powered by Parsnode NodeClick درج شده است.

من اینو در سایت زیر خوندم!!:f34r:
http://www.tablighinfo.com

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
این یارو تا از راه رسید طرفو دزد میکنه
نه دلیل داره نه مدرک

شایسته است که وبمسترها در هنگام انتخاب به این مساله توجه کنند و از سابقه آن سیستم تبلیغاتی مطلع شوند. در زیر این نمونه از سیستم های تبلیغاتی عبارت Powered by Parsnode NodeClick درج شده است.
این قسمت چه ربطی به عدم پرداخت داره ؟!!
نوشته که نوشته !!! (که چی ؟)
طراح سایت پارس نود ـه. این دامین هم قبلاً مال خودشون بوده که بعداً به شمشاد واگذار میشه ...

و من الله التوفیق (همچین چیزی) :D

ailasam

Registered User
لایک‌ها
18
خب پرداخت کردن این همه حساب کار سختیه و کار یک نفرم نیست.من نمیدونم که فرشاد دست تنهاست یا کارمندی برای این قبیل امور داره که در هر صورت اگر دست تنهاست که با این شرایط نمیتونه خوش حساب باشه.چون واقعا تنهائی نمیتونه همه این کار ها رو انجام بده.

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
خب پرداخت کردن این همه حساب کار سختیه و کار یک نفرم نیست.من نمیدونم که فرشاد دست تنهاست یا کارمندی برای این قبیل امور داره که در هر صورت اگر دست تنهاست که با این شرایط نمیتونه خوش حساب باشه.چون واقعا تنهائی نمیتونه همه این کار ها رو انجام بده.

البته این هم دلیل و توجیه مناسبی برای خوش حساب نبودن نیست ;) زمان پرداخت باید مشخص باشه و سر همون زمان هم واریز بشه
امیدوارم دوره دیگه پرداخت ها به موقع و سروقت صورت بگیره که همه از فرشاد راضی باشن

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
این Tablighinfo هیچ اعتباری نداره و مدیراش عضو سیستمهای کلیکی هستند و هر کدوم بیشتر بهشون حال بده باهاش راه میان ولی اگر کسی جلوشون بایسته براش اخبار ساختگی و دروغ می زنن که ممکنه بعضی از افراد ساده لوح باور کنند.
بعضی از سیستمها هر ماه واریزی دارن ولی اصلا تو سایتشون نمی گن ولی یه سیستمی مثل پنج راه که دیگه شاید پنجاه تا عضو هم نداشته باشه هر ماه براش خبر می زنه که پورسانتها را واریز کرده
از من می شنوید به این سیستمها براحتی اعتماد نکنید
یا مثلا همین کلیک ایران شاید مدتی باشه که واقعا مشکلی نداره اما چون جواب مدیران این تبلیغ اینفو را نمی ده براش مرتب خبر دروغ می زنن در حالیکه صحت نداره.
در ضمن من تا حالا که نشنیدم نود کلیک مشکلی داشته باشه.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
در هر صورت اگر دست تنهاست که با این شرایط نمیتونه خوش حساب باشه.چون واقعا تنهائی نمیتونه همه این کار ها رو انجام بده.

انتقال اینترنتی رو برای همین کارها گذاشتند:D

kvm

Registered User
لایک‌ها
26
خوش حساب بودن مدیر این سیستم رو (شمشاد)دقیقا نمیدونم.اما حرف رو هوا زیاد میزنه !

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
يه سري حساب مونده بود كه نرسيديم تسويه كنيم !

الان دارم تا صبح همشون را اينترنتي تسويه ميكنم !

بست روانشناس هم تاييد ميشه !

به هر سايتي كه نبايد اعتماد كرد !

ممنون

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
متاسفانه اينترنت بانك در حال حاضر قادر به سرويس دهي نمي باشد !

اينم اينترنت بانك ما !!!

با عرض شرمندكي از دوستان حساب ها فردا واريز ميشه !

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
متاسفانه اينترنت بانك در حال حاضر قادر به سرويس دهي نمي باشد !

اينم اينترنت بانك ما !!!

با عرض شرمندكي از دوستان حساب ها فردا واريز ميشه !

فرشاد جان شما یکم برنمامه ریزی دقیقتر بکنی این مشکلات هم پیش نمیاد.بر فرض اکسین میگه تا 25 ام درخواست بدین تا 29 ام دیگه تمام واریزها انجام میشه.انشالله که از این به بعد منظم تر کار کنید.:D

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
فرشاد جان شما یکم برنمامه ریزی دقیقتر بکنی این مشکلات هم پیش نمیاد.بر فرض اکسین میگه تا 25 ام درخواست بدین تا 29 ام دیگه تمام واریزها انجام میشه.انشالله که از این به بعد منظم تر کار کنید.:D

اوکسین ادز و سوران شاید دارای یه تشکیلات وسیع باشند ولی این آقا احتمالا یه نفر و تا حالا هم شاید تجربه اداره این سیستمها را نداشته.
به هر حال این هم یک تجربه است که شاید ماههای دیگه این مشکلات براش پیش نیاد.
در هر صورت فکر نکنم غرضی داشته باشه

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148

من اینو در سایت زیر خوندم!!
http://www.tablighinfo.com

اين تبليغ اينفو عجب نفهميه

اين Powered by Parsnode NodeClick اسم برنامه سيستم كليكي هست قرار نيست كه هركي از اين برنامه استفاده ميكنه مشكل داشته باشه.
مثل اين هست كه بگه هركي از سيستم os commerce براي فروشگاهش استفاده ميكنه فيلم هاي مستهجن ميفروشه - اصلا منطقي كه تبليغ اينفو داره مسخرست و مطمئنم اين سايت رو يك وبمستري كه عضو سيستمهاي كليكي هست اداره ميشه
و اكثرا نظرات شخصي خودش هست
و چيزايي كه خوشش مياد رو مينويسه

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
به نظر من یه تایپیک باید برای تبلیغ اینفو زده بشه و عملکردش مورد بررسی قرار بگیره
نظر شماها چیه؟

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
به نظر من یه تایپیک باید برای تبلیغ اینفو زده بشه و عملکردش مورد بررسی قرار بگیره
نظر شماها چیه؟
... Accepted
کارت درسته روانشناس عزیز :D
یه تاپیک بزن میایم پتشو میریزیم رو آب :lol:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
اوکسین ادز و سوران شاید دارای یه تشکیلات وسیع باشند ولی این آقا احتمالا یه نفر و تا حالا هم شاید تجربه اداره این سیستمها را نداشته.
به هر حال این هم یک تجربه است که شاید ماههای دیگه این مشکلات براش پیش نیاد.
در هر صورت فکر نکنم غرضی داشته باشه

شاید اینطور باشه ولی باید با برنامه ریزی دقیقتری عمل کرد که اول از همه به نفع خودشون و سیستمشون هست

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
مطمئنم اين سايت رو يك وبمستري كه عضو سيستمهاي كليكي هست اداره ميشه
و اكثرا نظرات شخصي خودش هست
و چيزايي كه خوشش مياد رو مينويسه
تاييد ميشه ...
و شايد خودش مدير يكي از اين سيستم هاي كليكي باشه!

بالا