برگزیده های پرشین تولز

NttacPlus TroubleShooting :-(

sadeghi_ali_2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Kooroshجان با سلام . و تشكر از التفاتتون :D
بر منكرش لعنت . انشاالله كه خدا همه را به راه راست هدايت كنه :idea:

در رابطه با NttacPlus With SQL هم بايد عرض كنم شما درست ميفرماييد , چون قبلا شنيده بودم كه در بعضي جاها دارن استفاده ميكنن , ولي مسئله اين كه ما شاگرديمو شما استاد و هرگز قصد جسارت به ِapplicationايي مثل Nttacيا راهبرانش را نداشتيم .

خدمتتون عرض كنم من تا وقتي باNttac در حالت DataBase Text Or Access كار ميكنم مشكلي ندارم ولي تا از DataBase Import شده در SQL از ِAccess To SQL كه از ODBCصدا ميزنه , ديگه Nttac ريپ ميزنه , يعني مثلا اگر 1 كاربر 100 دقيقه Lefttime داره بعد از اولين ارتباط شده باشه 98 دقيقه , دفعات بعد ديگه اين كاهش صورت نميگيره و به همين شكل ادامه خواهد داشت و ديگه كم نميشه , تا تنظيمات Nttac درODBC را روي Access عوض ميكنم سر حال ميشه . :(

اين مشكل را من واقعا ازش نااميد شدم چون چندين ماه كه دارم باش ور ميرم , حتي فكر كردم شايد از Authentication SQL باشه و SQL را مجددا با Authenticate خودش نصب كردم نه با Windows Authenticate ولي ديگه Crash كردم , تا امروز روي Internet داشتم جستجو ميكردم متوجه شدم كسه ديگه ايي هم مشكل من را با SQL Nttac داره , كه اونم ضميمه كردم , به خودم اميدوار شدم كه پس چاره ايي بايد براي مشكل من باشه :D

مشتاقانه منتظر راهنمايي شما هستم :)

[left:fd47d86022]Dear Friends
I am new to SQL, I used NTTacPlus Accounting with Access and as the ISP
users will grow I decided to migrate to SQL server as others say that it
will crash when the Access database gorwn. So I did migrate to SQL server as
the program documentation will say that it can use both access and SQL
server. First I have setup a SQL 2000 but when I imported the access
database, data types will be changed and nothing could worked, then someone
told me to use SQL 7.0 instead, it worked and I thought that everything is
ok and working till the day that I saw a users logging off, and instead of
charging the user the time he used the SQL gave him some extera minutes,
what I mean when he logged in he has 560 Minutes left on his account but
when he sign out he got 620 instead of 500.
Does anyone know what I should do to solve the problem, I am really
confused.

Thanks a lot
Behzad[/left:fd47d86022]

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
صد در صد مشکل در ساختار بانک اطلاعاتيته،
يه فايل خالی MDF ات رو يه جا بگذار، آدرسش رو بنويس تا چک کنيم ببينيم مشکلش از کجاست ؟!

sadeghi_ali_2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشكر از شما كوروش جان . مشكلم با Database حل شد. :D

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
يه سوال ازت دارم، از اين نرم افزار در کجا و در چه حدی استفاده ميکنی؟
آيا از نرم افزارهای کمکی برای استفاده ازش استفاده ميکنی يا با کنسول خودش کار ميکنی؟
باهاش چه مشکلاتی داری؟
کمی در موردش برام بنويس لطفا :)

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
بزار من براي كورش جان بگم از غم كار با NTTac كه دوريش مضر جيب است و نزديكيش ممد حيات و در هر Disconnect نكردن user بي پول 2 ضرر موجود و بر هر ضرر سكته اي واجب .
وزين بابت مجبور به پرداخت 80000 ناقابل تا كه تواني حق ماضي از يوزر باز ستاني و به نعمت kill اندر windows2000 دچار گردد كه بس موجب گشادگي روي مدير گردد و موجب سوختگي آنجاي يوزر بي جنبه .
حالا جدي :
از NTTac استفاده ميكنم . يه چيزي حدود 1700 يوزر روي Access تعريف شده داره وبراي كيل كردن يوزر از هم مجبور به استفاده از يك برنامه جانبي شدم كه شكر خدا خوب كار ميده فقط يك كم cpu usage بالايي داره .بعدشم براي usage report كه خودش هيچي نداره ولي چون من به روال سابق اهل پول خرج كردن نيستم , خدا خودش از آسمون يه چند تا صفحه ASP فرستاد كه كار منو راه ميندازه , ديگه هم اينكه براي تخفيف شبانه يه دونه برنامه دارم كه به علت مشكلات .... حوصله استفاده نيستش , ديگه اينكه از كنسول خودش استفاده ميكنم و هنوز پول خريدن برنامه هاي كمكي به دست نيومده و ديگه اينكه چيز خاصي يادم نمياد , اگه مورد خاصي بود در خدمت هستم .

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از لطفت، يه پيغام خصوصی برات فرستادم.
:)

sadeghi_ali_2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كوروش جان سلام .
خدمتتون عرض كنم من فقط به صورت تجربي باش كار كردم و به خاطر همين مشكلم طولاني شده بود.
آخه ما كاربر Dial نداريم .

با تشكر .

AB_BCC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Dear koorosh,
I'm a new user of persiantool,
I have installed NTTacPLus on a machine which is my RRAS either, I used of text Databse and I did not had any problem, now I migrate to SQL 2000 plus ODBC configurations, I have all the .html and .asp files from pervious machine and I configured IIS to handle Report and change_Password_page but when I wanted use of report or change_ .. I got an error in line 17 of CP.asp and line 16 of AR.asp. what is my problem.
if I should upgrade my .asp files please lead me to find the files and if I should configure my IIS in a special style please guide me to do.

Best Regard

AB_BCC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
If it's possible please lead me to make the necessary changes in my SQL Database
Best Regards

ehsan_acc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا كسي اينجا هست از MySQL به عنوان بانك اطلاعاتي NTTACPlus استفاده كرده باشه؟

من باهاش مشكل دارم

بالا