برگزیده های پرشین تولز

PAINKILLER رو هر كي بازي كرده بياد تو

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا من اين بازي رو بازي نكردم ولي تو مجله كلي ازش تعريف كرده بودن
هيجان بازي بي نظير هستش
اين بازي به هيچ عنوان براي افراد زير 17 سال توصيه نميشه
اين بازي با 3 تا سي دي تو بازار هستش كه براي PC و XBOX عرضه شده
اگر نگرفتي برو بگير ;)
هر كي بازي كرد به ما هم بگه ما هم بريم بگيريم البته كاكو چون تو 14 سالت هست بازي نكن چون ميترسي ;)
ما كوچيكه كاكو هم هستيم :p

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من اين بازي رو تموم كردم به نظرم يكي از بهترين بازي هاي shooter action كه تا حالا ساخته شده گرافيكش هم فوق العادس(ضمنا خيلي هم رونه من با MX440 تموم كردم) تا ببينيم Doom مي خواد چي كار كنه!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
:blush:
البته من مثل مابقي نيستم و سن واقعيمو ميگم :lol:
اينقدم از اينايي كه سنشون كم ميكنن بدم مياد كه ايش...
:lol:
من اين بازي رو ديدم فقط خوشمم نيومد. خيلي خشنه. من از بازي خشن بدم مياد. بازي هم كه بخاطر خشونتش ترسناك باشه بدم مياد. همين بازي كه گرفتم (clive barker's Undynig ) خشونت چنداني نداره و برعكس همه ترسش بخاطر فضا سازي و طراحي بازيه !
تو اين پسن كيلر همش بايد با اسلحه هاي مختلف يه سري موجودات رو بكشي. همين. اول شخص شوتر . بازي بدي نيست. گرافيكش هم خوبه. فقط فضاي تاريكي داره خيلي . بنظر من شبيه serios sam هست فقط مودش فرق داره. همين.
يه اسلحه هم داره شبيه چرخ گوشت ميمونه بايد باهاش بري تو شيكم هر كي آش و لاش ميشه.......مزخرف !
البته غافلگيري هاي خوبي داره.........

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Kako :
:blush:
من اين بازي رو ديدم فقط خوشمم نيومد. خيلي خشنه. من از بازي خشن بدم مياد. بازي هم كه بخاطر خشونتش ترسناك باشه بدم مياد. همين بازي كه گرفتم (clive barker's Undynig ) خشونت چنداني نداره و برعكس همه ترسش بخاطر فضا سازي و طراحي بازيه !

پس manhunt ببيني چي ميگي؟؟ انواع اقسام روشهاي آدم كشي به فجيع ترين نوع ممكنو بهت ياد ميده.بايد اسمشو ميزاشتن آموزش آدم كشي :devil:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Xradical :
پس manhunt ببيني چي ميگي؟؟ انواع اقسام روشهاي آدم كشي به فجيع ترين نوع ممكنو بهت ياد ميده.بايد اسمشو ميزاشتن آموزش آدم كشي :devil:
وااااااي من انقدر از اين Manhunt بدم مياد خيلي بازي چرتيه فقط به خاطر كل كل با يه نفر رفتم آخرش
اصلا هم خشونت نداره Painkiller خيلي كارش درسته

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از pay :
من اين بازي رو تموم كردم به نظرم يكي از بهترين بازي هاي shooter action كه تا حالا ساخته شده گرافيكش هم فوق العادس(ضمنا خيلي هم رونه من با MX440 تموم كردم) تا ببينيم Doom مي خواد چي كار كنه!
آقا خيلي ممنون كه اسم كارتت رو گفتي آخه منم MX 440 دارم
پس تصويب شد كه برم بخرم

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از ali206speed :
وااااااي من انقدر از اين Manhunt بدم مياد خيلي بازي چرتيه فقط به خاطر كل كل با يه نفر رفتم آخرش
اصلا هم خشونت نداره Painkiller خيلي كارش درسته

يعني چي خشونت نداره! در مورد Manhunt داري ميگي؟؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Xradical :
يعني چي خشونت نداره! در مورد Manhunt داري ميگي؟؟
آره ديگه
خشونت كه داره ولي جوري نيست كه آدم بترسه من كه خوشم نيومد

بالا