برگزیده های پرشین تولز

Paypal چیست و چگونه کار می کند ؟

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
این چند وقت اخیر اکثر سایت هایی رو که میبینم برای خرید و فروش از سیستم Paypal استفاده می کنند و این طور که به نظر میرسه سیستم خیلی امن و مطمعنی باید باشه .
سوالی که برام پیش اومده اینه که دقیقا Paypal چیه و با چه اصول و تنظیماتی کار می کنه ؟
این سیستم رو چجوری میشه روی سایت نصب کرد ؟ کد و سورس ویژه ای داره ؟:blink: از بین بچه های اینجا کسی هست که تو وب سایت خودش از Paypal استفاده کنه ؟
ممنون میشم اگه کسی در رابطه با Paypal و نحوه استفاده از اون یه سری توضیح بده :)

با تشکر

مکس

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
paypal ایران رو قبول نمی کنه و ایران هم سایتش رو فیلتر کرده. اگه در ایران زندگی می کنی بهتره دنبالش نباشی.

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
کاملا صحبت مهرداد تایید میشه!!!
ولی کلا پی پال یک بانک الکترونیکی کاملا ایمن است که اکثر سایتهای خرید و فروش اون را قبول دارند!!!
تا اونجایی که من می دونم باید از اکانتهای Premier و یا Business برای استفاده در سایتت استفاده کنی!!!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
تو بلک مایس هم بهت گفتم ... سیستم security ش خیلی قویه ... 2 بار برای من مشکلم رو حل کردن ولی متاسفانه به دلیل تحریم ...
میشه گفت بزرگترین بانک اینترنتیه که بزرگترین بانکهای دنیا هم باهاش کار میکنن
به جز بانک ملی و صدارات و بانک مسکن ما :)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
نه صحبت من از ایران نیست کلی صحبت می کنم ...:happy:
یه سری اطلاعات در رابطه سیستم کاریش و طریقه استفاده و نصبش می خواستم ...:happy:

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
روش کاریش در موارد مختلف کاملا متفاوته. بعد از اینکه عضو میشید و یک اکانت باز میکنید که میتونه Personal و یا Premier و یا Bussines باشه شیوه های متفاوتی برای دریافت پول هست. با اکانت شخصی نمیتونید از طریق کردیت کارد از بقیه پول بگیرید. شرایط افتتاح اکانت در انواع مختلف هم متفاوته.
پرداخت ها هم توسط مشتریان میتونه به شیوه‌های زیر باشه:
شما میتونید محصولاتتون رو توی پی پال تعریف کنید و بعد برای هر محصول یک کد میگیرید که به صورت یک Button در سایتتون میزارید و کاربر برای پرداخت به سایت پی پال میره و از طریق اکانت خودش و یا کردیت کارد پرداخت میکنه.
یا میتونید برای سرویسها ماهیانه یک Subscription تعریف کنید که کاربر با قبول کردن اون و اضافه کردن به اکانتش به صورت خودکار در تاریخهای مشخص از حسابش به حساب شما منتقل میشه.
یا حتی یک حالتی که من دیدم این بود که مثلا برای پرداخت در وب سایت GoDaddy با پی پال یک توافقنامه آورد که هر زمان در صورت نیاز به شارژ حساب خودش بتونه اقدام کنه و از حسابم کم کنه. البته این مورد یک مورد خاص هست و طبعا چنین مجوزی از طرف پی پال به هر شرکتی داده نمیشه.
میتونید خودتون برای بقیه صورتحساب بفرستید تا پرداخت بشه.
و کلا API های مختلف دیگه ای هم داره که میشه با اونها هم پرداخت انجام بشه. خیلی از سیستمهای فروشگاه آماده هم پی پال رو ساپورت میکنند.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سیستم کاریش فوق العادست اما متاسفانه تحریم داره برای ایران. دعا کنید بوش بمیره شاید تحریم اینا هم برداشته شه. اما خیلی ناکسن. اگه بو ببرن ایرانی هستی بلافاصله اکانتت ور میبندن و پولتو هم می برن. تا اونجاییکه من میدونم باید اکانت وریفای شده داشته باشی که تهیش آسون نیست

حرفای پرهام هم درسته. خیلیا ساپورتش می کنن و ایمن و قوی هستش.

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دعا کنید بوش بمیره شاید تحریم اینا هم برداشته شه
این چه ربطی به بوش داره؟
PayPal وابسته به شرکت EBay هست. صاحب EBay هم یک ایرانی هست زنگ بزنید بش شاید پارتی بازی کرد! هر هر هر
با مزه بیـــد!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نه عزیزم - به هر کسی که مربوطه paypal و storm که از سیستمهای معروفن ایران رو تحریم کردن.

بالا