برگزیده های پرشین تولز

pc_bazi چه مرگته ؟ بيا كارت دارم !

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام pc_bazi احمق كه كلي ازتم شاكيم . آخه اوسكول من چرا بايد بيام تورو هك كنم خره ؟ اوسكوالدوله خان من الان بعده 2ماه يعني قبل از ماه رمضون تا الان رو نت نيومدم حالا تو واسه چي رفتي تو وبلاگ قديمي من كه شانسي امروز خودم رفتم يه سر بهش زدم كس شعر نوشتي مرتيكه ؟؟؟؟؟ اين مزخرفات چيه ؟ همجنس باز و سايت آخوند و اين حرفا يعني چي ؟ درست من مريد و دوست دار حضرت علي (ع) هستم ولي فكر نمي كنم خودم رو تا حالا مردوم دوست جلو داده باشم كه تو به من مردم فريب ميگي . خدا شاهده اگه بدونم كه دسيسه كردين منو بدنام كنين از فردا كار و بارمو تعطيل مي كنم ميشينم پاي سيستم تا از لاي دو تا گوشات يا گوشاتون يه سر ديگه هم بيرون بيارم . قابل ذكره كه من تو اين مدت از بس كارام قاط زده بود و از صبح تا شب عين خر سر كار بودم بخاطر فراموشي 2 تا از دومين هام رو از دست دادم كه يكيش همون دلريش دات كام معروف بود كه هم سايت شخصي من بود هم وبلاگم كه 1سال عمرمو پاش گذاشته بودم ! و 100 البته كه همه بچه ها ديدن من تو اين دوماهه حتي پروژه وبلاگ پرشين تولز رو هم رها كردم و از همه بارزتر اينكه كسي تو اين مدت ديده كه من بيام حتا يدونه پست بزنم يا حتي تو مسنجر آنلاين بشم ؟ آخه نامرد چرا اينكارارو ميكني ؟ حالا تو پرو پرو اومدي و به همين آسوني افترا و هتك حرمت ميكني و ميذاري ميري ؟ نه آقا جون به اين آسوني ها هم كه فكر كردي نيست . بيا كارت دارم . اولا بچه جون برو با هم سن و سالات بازي كن از ما گذشته دوما زود جواب اين نوشته هاي كثيفت رو بده .

اين عين حرفات كه برام كامنت گذاشتي رو اينجا كپي ميكنم تا هم همه ببينن و هم تو دليل و مدرك بياري كه من اين حرفهاي رو كه تو زدي رو انجام دادم :

نويسنده: pc_bazi

چهارشنبه، 7 آبان 1382، ساعت 1:59

خوب گيرت اوردمت جاسوس ميجواهی منو چوب بزنی ميخواهی ای ميل من را نگاه کنی بدبخت درويیش فلک زده مردوم فرينده حيف مولانا که تو پيروشی ميدانم که تو دربا سا ما نا همکاری داری وبا ان سايت مسخرتون که بيشترتان جاسوسه اجوندها هستين بيخود مردوم را با نام بردراويش کلاه به سرشان نگذاريد ای پي من راهم که بهت دادن ان همکاران بدبخت اولش جوب کيف کري ها به ان بد بخته ضده دختر بگو منغول مشديي کپي رائت چنگيزجان بد بخته هم جنسبازه اجونده کسئف تا بد حسابش را ميرسم

E-mail: وارد نشده است
URL: وارد نشده است

اين واوا يا بهترش vava كه من نميشناسمش هم يه چيزي تو مايه هاي حرف تو زده اما از بس اشتباه نوشته فقط فهميدم ميگه جاسوس لو ميره كه شك ندارم حتما از رفيقاته .

آدم بايد روش بشه بخدا به يكي همچين حرفهاي رو همينطوري و مثل احمقها ور داره بنويسه . حيا هم خوب چيزي بود اون قديما .

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
چاکرم دلریش جان اون احمق بن شده از 2 ماه پیش هم دیگه نیومد

زیاد تحویل نگیر

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا اين بدبخت تقصير نداره احتمالا كتاب كليات سعدي رو اونم قسمت آخرش رو خونده كه راجب مرشد و درويش و اينجور چيزهاست.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

persian_londoner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
میگم چرا از هم جنس باز به عنوان فحش استفاده میکنین؟ بابا یکسری ها میگن بیماریه من قبول دارم، یکسری ها هم میگن یه چیز عادیه اونم یه جورایی قابل قبوله، اما اینکه به عنوان فحش ازش استفاده بشه خیلی مسخرست!!

بگذریم، درویش جان تو هم اینقدر خودتو ناراحت نکن!

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مرسي از همه و چشم تمومش ميكنم . و راستي احسان جان تازه من خودمو كنترلات كردم و فحش ناموسي ندادم :D :cool: بابا ما اينكاره نيستيم كه !!!!!!!!!!!!!!
مخلص همه

بالا