برگزیده های پرشین تولز

read only شدن یا write protect شدن فلش مموری

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
با سلام
دوستان عزیز جدید فلش هایی که با مشکل قفل شدن یا همون read only شدن میاد پیشم زیاد شده( من مغازه دار هستم) احساس میکنم این مشکل از جانب شرکت های تولید کننده مموری داخل رم و فلش جاگذاری شده حالا چرا نمی دونم و کاریم ندارم چون فلش های 5 الی 7 سال ÷یش به این مشکل نمیخورن از اینا که بگزریم میخواستم ببینم کسی میتونه این مشکل رو حل کنه؟!
تو اکثر فلش ها این مشکل برطرف نمیشه و کار به گارانتی میکشه یکسری فلش lexsar مدل p20 32 گیگ هست که هی اینجوری میشه و میبرم گارانتی ایستا و اونا درست میکننش! بدون تعویض فلش یعنی همون فلش خراب رو درست میکنن بهشونم میگم بگید چی کار کردید میگن جزء اصرارمونه!! خلاصه نمیگن ولی درست میشه
کسی میدونه اینا چی کار میکنن؟
نرم افزاره ! تکنیکه چیه؟؟ تا خودمون درستش کنیم
ممنون میشم دوستان حرفه ای راهنمایی کننمون

mey2009

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
والا بستگی به چیپ به کار رفته روی فلش داره... بعضی هاشون نرم افزاری درست میشه... من چندبار تونستم فلش patriot رو یه مدل adata رو درست کنم. ولی یه فلش kodac رو هر کاری کردم، نتونستم که اون رو درست کنم..
برای این کار چند تا نرم افزار نیاز دارین...
فلش هایی که یکم برند بهتری هستن رو میشه با BOOTICE درست کرد.
بقیه رو نیاز به روشهای پیچیده تر داره...
خیلی هاشونم رو نمیشه درست کرد..باید بره گارانتی...

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با سلام
دوستان عزیز جدید فلش هایی که با مشکل قفل شدن یا همون read only شدن میاد پیشم زیاد شده( من مغازه دار هستم) احساس میکنم این مشکل از جانب شرکت های تولید کننده مموری داخل رم و فلش جاگذاری شده حالا چرا نمی دونم و کاریم ندارم چون فلش های 5 الی 7 سال ÷یش به این مشکل نمیخورن از اینا که بگزریم میخواستم ببینم کسی میتونه این مشکل رو حل کنه؟!
تو اکثر فلش ها این مشکل برطرف نمیشه و کار به گارانتی میکشه یکسری فلش lexsar مدل p20 32 گیگ هست که هی اینجوری میشه و میبرم گارانتی ایستا و اونا درست میکننش! بدون تعویض فلش یعنی همون فلش خراب رو درست میکنن بهشونم میگم بگید چی کار کردید میگن جزء اصرارمونه!! خلاصه نمیگن ولی درست میشه
کسی میدونه اینا چی کار میکنن؟
نرم افزاره ! تکنیکه چیه؟؟ تا خودمون درستش کنیم
ممنون میشم دوستان حرفه ای راهنمایی کننمون
با برنامه chip genius اسکرین شات بگذارید تا چک کنم .

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
خدمت شما

فایل های ضمیمه

• 353 34392 blade_runner_twenty_forty_nine_ver5_xlg_2.jpg
    353 34392 blade_runner_twenty_forty_nine_ver5_xlg_2.jpg
    134.8 KB · نمایش ها: 14

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن